Wielki obiekt widziany na radarze nad Kanadą poruszał się z ogromną prędkością

Kategorie: 

Źródło: MrMBB333

Nad Kanadą doszło niedawno do obseracji dziwnej anomalii radarowej. Obrazy, które pojawiły się na ekranie radaru były zaskakujące, bo miały szerokość 800 km i jeszcze przesuwały się pomiędzy prowincjami w ciągu zaledwie kilku sekund.

 

Co istotne, twórca filmu, youtuber MrMBB333,  twierdzi że to co uwiecznił nie jest odczytem z radaru dopplerowskiego. Radary tego typu wykorzystują zjawisko przesunięcia dopplerowskiego wywołanego ruchem obiektów, od których następuje odbicie. Część z tych pomiarów przedstawia się właśnie w postaci okręgów choć rozmiar anomalii znad Kanady jest dość spory jak na odczyt tego typu. 

 

Meteorolodzy przeważnie tłumaczą takie anomalie stadami ptaków wędrownych. Całkiem niedawno obserwowano coś takiego w okolicy Florydy. Pewnego dnia takie stado, stworzyło obraz radarowy rzekomego obiektu ciągnącego się niemal od Kuby do wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Trudno powiedzieć co tak naprawdę może znajdować się na tym nagraniu. Ufolodzy zobaczą na nim statek mata obcych, a ornitolodzy migrację ptaków. Dla internetowych poszukiwaczy anomalii będzie to kolejna nierozwiązana sprawa.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj