Wielki owad przestraszył pasażerów samolotu pasażerskiego

Kategorie: 

Szkic przedstawiajacy dziwnego insekta, który towarzyszył lotowi do Bostonu

Historie takie jak ta pojawiają się, co jakiś czas, ale zwykle nikt nie daje im wiary. Tym razem jest inaczej, bo w przypadku z Włoch, świadkowie twierdzą, że wiedza, co widzieli, a był według nich był to ogromny owad, który zbliżył się do samolotu po starcie lotu z Rzymu do Bostonu.

 

Historię wspiera swoim autorytetem lekarz Marco Gessati, który nawet narysował szkic owada, który widział przez okno samolotu. Oprócz niego zaświadcza o tym także kilku pasażerów lotu do Bostonu. Twierdzą oni, że widzieli owada o rozpiętości skrzydeł szacowanej na 120 centymetrów.

 

Sam Gessati oświadcza, że wie jak to brzmi, ale też wie, co widział i to był bardzo duży owad. Potem jeszcze podczas pobytu w Bostonie naszkicował z pamięci jak wyglądało to dziwaczne zwierzę. Lekarz przyznaje, że często lata i nie lubi tego, ale to, co widział to coś zdecydowanie niezwykłego. Wielkie stworzenie miało według nich czerwone smugi na skrzydłach. Istota zbliżyła się tylko na kilka sekund, pomachała szybko skrzydłami, jakby w zwolnionym tempie i odleciała.

Naukowcy twierdzą, że to nie jest możliwe, aby przy obecnym poziomie tlenu atmosferycznego mogły istnieć tak duże owady. Mniej więcej 300 milionów lat temu było go znacznie więcej, nawet powyżej 35% i z tamtych czasów znane są przykłady gigantyzmu wśród owadów. Nawet jednak wtedy miewały one rozpiętości najwyżej do 60 centymetrów. Innymi słowy istnienie dwa razy większego owada jest niemożliwe z naukowego punktu widzenia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nałukowcy znowu

nie wzieli pod uwagę pewnego

nie wzieli pod uwagę pewnego faktu , ze lody biegunów topnieją
 
wnisek ??

moze fakycznie uwalniają się żyjątka sprzed tysięcy czy milionów lat ?

oczywiście pozostając przy pozytywnym scenariuszu, woda się wymieni i zostanie to co dobre
 
- ciekawe jak smakują takie gigantyczne owady Wink

Portret użytkownika oyciec29

Udane testy blue bim. Jak

Udane testy blue bim. Jak widać coraz bardziej przekonywujące. Przygotujmy się na tego typu projekcje, będa coraz częstsze. Należy zadać sobie pytanie, czemu mają służyć? Odpowiedź brzmi: to budzić strach! Jak więc nalezy reagować na tego typu zjawiska? Odpowiedź: zachować spokój, nie lekac się!
Z Bogiem

Strony

Skomentuj