Wielki Zderzacz Hadronów może wkrótce potwierdzić istnienie wszechświatów równoległych

Kategorie: 

Źródło: CERN

Największy akcelerator cząstek zwany Wielkim Zderzaczem Hadronów (LHC) został niedawno udoskonalony tak, że obecnie działa z jeszcze większą energią niż wtedy gdy szukano bozonu cechującego Higgsa. Teraz jednym z celów pracy urządzenia ma być potwierdzenie istnienia wszechświatów równoległych.

 

Niektórzy fizycy od dawna sugerują, że to co dzieje się w CERN w Genewie, gdzie zlokalizowano LHC, może być niebezpieczne dla Ziemi, a nawet całego Wszechświata. Jest tak ponieważ konsekwencje prowadzonych tam eksperymentów mogą być trudne do przewidzenia i potencjalnie katastrofalne.

 

Obecnie urządzenie usiłuje stworzyć miniaturowe czarne dziury. Jeśli to się powiedzie, może uda się też potwierdzić istnienie innych wszechświatów. Ten eksperyment szczególnie niepokoi krytyków LHC, z których wielu od dawna ostrzega, że stworzenie czarnej dziury w LHC spowoduje zniszczenie naszego Wszechświata.

Naukowcy pracujący w CERN uspokajają, że nic takiego nam nie grozi, a celem badań prowadzonych w największym akceleratorze cząstek na świecie jest właśnie pogłębienie naszej wiedzy o fundamentach istnienia. Fizycy spodziewają się, że grawitacja może "wyciekać" do światów równoległych, a jeśli tak to miniaturowe czarne dziury mogą powstać również w LHC.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Sorry admin. Płonne nadzieje

Sorry admin. Płonne nadzieje że to poronione coś zwane LHC ma taką siłę. Choćby nie wiem czym w co tam uderzał, nic się wielkiego nie stanie bo TO TAK NIE DZIAŁA . No chyba że w wybujałej wyobraźni bez podstaw logiki jaką mają nieukowcy którzy nie potrafią wyjśc zza biurka gabinetu i poobserwować realnie natury. Gdyby cząsteczki JAKIEKOLWIEK miały możliwość tak zadziałać jak się sądzi (wmawia) to dawno Wszechświat by zniknął. Myślisz że nie ma takich a raczej wiele większych, naturalnych akceleratorów w kosmosie??? No rusz bańką zamiast rozwadniać tu ludziom mózgi. Starczy już że nauka rozwadnia... i rozwadniać będzie. Aż do końca tej przeklętej swoją własną głupotą cywilizacji.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ziemscy naukowcy, zbudowani z

Ziemscy naukowcy, zbudowani z "mułu morza", albo z gliny, chcą opanować kosmiczne morze za pomocą usrtrojstwa kwantowego, inaczej nauk demonów, chcą się dostać do otchłani. Nawet nie wiedzą, że istnieje tam potwór, a nawert potwory, jak informuje nas o tym Biblia i Bóg Jezus ! To znaczy żydowscy naukowcy wiedzą... Smile

"„Wszystkie wody pod niebem, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki! […] Morza i rzeki błogosławcie Pana! […] Potwory i stworzenia morskie, błogosławcie Pana, chwalcie i wywyższajcie Go na wieki!” (Dn 3, 60.). Jeny… jasny gwint ! Co tam jest w Biblii przekazane ! Jeśli to rozumiemy, tak jak nakazał św. Tomasz z Akwinu ! – „…kto czyta, niech rozumie” Ew. Mateusza 24:15"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj