Wielkie kule ognia nad Rosją

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Od jakiegoś czasu donosimy o dużej ilości obiektów z kosmosu spadających na Ziemię. Czasami są to zużyte satelity albo kosmiczne śmieci, ale niekiedy dochodzi do obserwacji, które mogą zostać skomentowane, jako nadzwyczajne. Z pewnością do nich należy film z Rosji, który prezentujemy.

 

Kilka obiektów spadało jednocześnie i albo był to lokalny deszcz meteorów, albo mamy do czynienia z obserwacją UFO. Może to być również jakiegoś rodzaju broń. Gdyby któryś kraj zdołał umieścić na orbicie jakiegoś bojowego satelitę z bronią miotającą wolframowe pręty to takie orbitalne bombardowanie wyglądałoby podobnie.

Generalnie widok obiektów wchodzących w atmosferę jest bardzo podobny a z perspektywy obserwatora będzie to wyglądało tak samo, jako ognista kula. Nie da się sensownie interpretować takich przypadków, jako meteoryty ani jako UFO. Czy w tym przypadku mamy do czynienia z normalnym kosmicznym gruzem? 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika elo

BTW Film jest już skasowany i

BTW Film jest już skasowany i niedostępny. Bardzo podobnie jest z juz dwukrotnie kasowanym naszym Polskim filmikiem pt:
Język żydowski oficjalnym językiem urzędowym w Polsce
tyle że film wraca na YT bo ludze go kopiują i wstawiają ponownie ... czasem warto zapoznawać sięz różnymi treściam bo tak szybko one odchodzą
Biggrin

Portret użytkownika kolo

SCIEMA chyba sam se niedlugo

SCIEMA chyba sam se niedlugo zrobie fake-a ale takiego ze nikt nie skuma ze to fake przeciez tu widac raz po razie jak cos nie gra ehh no w kazdym razie potem pokaze jak tego fake-a zrobilem wiec wtedy moze ludzie skumaja i nie beda kazdego glupiego filmika z utuba lykac i beda widziec na co zwracac uwage bo normalnie az zal sciska

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To są pozostałości po

To są pozostałości po rakietach wyrzucających siarkę i nano-gówna do górnych warstw stratosfery! Nie wiecie, że "uzdatniacze" planety Ziemia wpadli teraz niedawno na pomysł, by zamiast chemitrali wystrzeliwac rakiety, ze sprężonymi nano-metalami, zamiast je rozpryskiwać z samolotów?
 A wiecie ile tego gówna leci w pobliże jonosfery?
A sto rakietek tygodniowo...
 Więc coś musi spadać, nie?
 Kule ognia? To kule płonących w atmosferze trucheł tych rakiet, nie meteory!
Stuknijcie się porządnie w łeb i zacznijcie kojarzyć, co nam wężowe plemie i schizofreniczni naukowcy szykują.
 Jeszcze trochę to na wasze chałupy będą sobie te "meteoryty spadać!
 A całe hordy tumanów będą się modlić, lub złożeczyć, że to przez ...kosmiczną anarchię...Wybuchy na Słońcu, równik galaktyczny, Nibiru, i inne głupoty...
 

Portret użytkownika baca

nie wyglada to na fake

nie wyglada to na fake bo:
1.  predkosc jest prawidlowa (nie raz juz widzialem spadajace meteory)
2. wszystkie odlamki pochodza z jakiegos jednego wspolnego punktu na gorze atmosfery - wiec to tam musial sie rozpasc metoryt kiedy grzmatnąl w warstwe gazu.
3. wszystkie odlamki polecialy zgodnie z zasadami balistyki
ps. skad od razu przypuszczenie ze to jakies UFO?
albo... "pręty wolframowe"??????
 

Portret użytkownika rosomak

3 obiekty lecą idealnie

3 obiekty lecą idealnie równolegle do siebie, więc choć być może pochodzą z jednego punktu w przestrzeni to na pewno nie był to meteor
W przypadku rozpadnięcia się  się meteora- meteoryty, które dotarły do powierzchni,  w trakcie lotu na pewno wykazałyby jakieś odchylenie.

Strony

Skomentuj