Wirtualny archeolog wypatrzył niezwykłe antarktyczne "UFO"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Czasami wystarczy Google Earth, aby odkryć coś dziwnego. Właśnie taka historia przydarzyła się wirtualnemu archeologowi z Rosji, Walentinowi Degterewowi. Twierdzi on, że odnalazł coś co wygląda jak ślad pozostawiony przez latający spodek.

 

Dziwny kształt zmierzono na 20 metrów szerokości i 70 metrów długości. Niektórzy entuzjaści już zacierali ręce ciesząc się, że skoro jest ślad to gdzieś tam musi się znajdować statek obcych, czyli rozbite UFO.

[ibimage==24838==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kształt tej formacji był na tyle intrygujący, że dziennikarze angielskich brukowców podchwycili temat i udali się celem konsultacji do przedstawicieli British Antarctic Survey. Naukowcy stwierdzili, że to co odkryto jest najprawdopodobniej nietypową szczeliną lodową.

[ibimage==24839==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zdjęcie, na którym zlokalizowano anomalię pochodzi z 2012 roku, ale swoją drugą młodość przeżywa od niedawna, gdy pan Degterew opublikował je na jednej z grup rosyjskiej wersji Facebook - vk.com. Właściwe koordynaty tej struktury to 80°34'08.4"S 30°05'19.3"W dzięki temu każdy sam może kontynuować dzieło spostrzegawczego Rosjanina.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wirtualna archeologia jest

Wirtualna archeologia jest ok, ale jeszcze ciekawsza jest ta realna. Można się nabijać ze wszystkiego, ze mnie też bo to relaksuje człowieka, wielu forumowiczy, śmiech rozluznia ciało a umysł się uspokaja, jednak prawdziwa archeologia niesie ze sobą coś wspaniałego, czego nie mogą zrozumieć ci którzy chcą wszystko ośmieszyć.

Prawda jest niezwykła i mało kto może ją zaakceptować, katastrofa ogólnoziemska zmiotła wszelkie życie z powierzchni Ziemi.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

prawdziwa archeologia broni

prawdziwa archeologia broni sie sama, nie potrzebuje Ciebie, czy innych naukowców, za to to co czasami nam prezentujesz tzw "smiałe poglady" nadaje sie tylko do podtarcia... straciłeś z oczu granice... wtedy ciezko wrocic do rzeczywistosci.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zdzich

Niebardzo stracil poczucie,

Niebardzo stracil poczucie, Niektore odkrycia  archeologiczne sa zatajane ,zeby nie padla wiara w zmyslonego  zydowskiego gimnastyka i teorie darwina.

Nie musisz jego sluchac sam pogugluj i ocen Forbidden archeology. Na bank polowa bedzie sciema ,ale cos w tym jest prawdziwego.

Portret użytkownika Q...

Przecież tam, w pobliżu, 

Przecież tam, w pobliżu,  wyraźnie widać masyw skalny. W "Google Earth" widać to jeszcze wyraźniej. Śnieg osiadł na skałce a wiatr zrobił resztę. No ale... "myślenie magiczne". I te skojarzenia!.  "Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam", liga światowa.

Portret użytkownika pasjonat

W szoku jestem że pominąłeś

W szoku jestem że pominąłeś ta jakże ważna analogię Wink
Homo Sapiens to internetowy badacz paleoastronautyki, internetowy antropolog i zawodowy Andersen...
 
[ibimage==24836==400naszerokosc==400naszerokoscbeztxt==self==null]Misternie przepisywane teksty typ virtualnej ascezy... no i hybryda ze szwankującym maskowaniem
 
[ibimage==24738==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Syn

nie rozumiem czemu go

nie rozumiem czemu go negujesz..przy okazji zaraziles mnie swoja nuda i tym szczekaniem.. ..jestem tak samo w szoku ze masz tylko tyle do napisania w tych kwestiach..jestes jak moj wkurzajacy mnie koles,o niczym nie mozna z nim pogadac..pasjonat?to chyba pomylka jakas k... W kazdej bajce jest ziarno prawdy:) a Ty nudzisz,a piszesz ze myslisz:)twardziele kurna..oprocz ujb,rudzonych butow malo co tu wnosisz. Polski temperament..ciagle narzekanie i negacja,Tyle ..

Strony

Skomentuj