Wizerunek Jezusa Chrystusa na niebie nad Ukrainą

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Rosyjskie media jakiś czas temu informowały o dziwnej chmurze, która była widoczna w okolicach anektowanego przez Rosję Krymu. Wygląda na to, że przedstawia twarz Jezusa Chrystusa.

 

Gdy widzi się skalę bestialstwa wojny, która nazywana jest "operacją terrorystyczną", można uwierzyć, że muszą się pojawić jakieś znaki na niebie i ziemi. Coś takiego wypatrzyła Elena Parkowa z Symferopola, która zdołała wykonać zdjęcie dziwnej chmury.

 

Jak twierdzi chmura materializowała się przez jakiś czas, aż wyraźnie dało się zobaczyć twarz Chrystusa podobną do tej z Całunu Turyńskiego. Zjawisko miało miejsce 7 lipca 2014 roku, czyli dokładnie 10 dni przed zestrzeleniem pasażerskiego Boeinga 777 należacego do linii Malaysia Airlines.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Co w tym jest

Co w tym jest niejasnego?!.Takie wizeruki na niebie z chmur tworzy cherub ,który włada żywiołami aury i klimatu, w tym przypadku na polecenie samego Jezusa.W powiązaniu z sytuacją na Ukrainie ma to taka wymowę:Patrzę na wszystko z góry co się tutaj dzieje ,i niech nikomu nie wydaje się że ujdzie to Mojej uwagi i karania.Tutaj muszę wyjaśnić kim jest cherub bo nawet teolodzy maja bliskie zera o tym pojęcie ,myląc ich z cherubinami.Cherubini to anioły chórów i zajmuja się opieką  talentami.Cheruby to najpotężniejsze anioły przy czym każdy jest też archaniołem.Trzymają pieczę nad dziedzinami Istnienia ,każdy nad swoją.Wyjątkiem jest Wszechmoc Boża i tutaj jest dwóch, a będzie czterech.Tych dwóch cherubów w sztuce Babilonu ,Asyrii ,Chaldei i Mezopotani ,przedstawiano jako uskrzydlone byki lub lwy z głową człowieka.Gdy w Piśmie czytamy:<Bóg zasiada na cherubach>znaczy to tyle co:Bóg przyoblekł się w moc.

Portret użytkownika Zenek :)

    Tandetna ściema,   jakby

 
 
Tandetna ściema,
 
jakby taka "chmura" faktycznie pojawiła się na niebie a nie w nazistowskim corelu to już cała Ukraina by "sikała ze szczęścia" po cerkwiach na wieść o takim wydażeniu. Ponieważ informacja pochodzi od jednej osoby i to kilka tygodni po zajściu można sobie jej opowieść w rzyć wsadzić razem z prowadzoną nazistowską nagonką zwyrodnialców od tory i mojrzesza naganiających sadystów, psychopatów, pedałów, idiotów i innych obłąkanych żydowskimi bredniami znanymi jako "biblia" do mordowania swoich braci Noworosjan.
 
Na Ukrainie trwa wojna religijna pomiędzy Prawosławiem (chrześcijaństwem) a żydowskim nazizmem/ satanizmem (judaizm, grekokatolicy, protestanci, katolicy i reszta obłąkanych w żydobredniach). Takie wiadomości i "chmurki" mają tylko wyzwolić w baranach przymus iścia na religijną wojnę pod sztandarem rabinicznej Bestii bo to ona będzie takie fałszywki tworzyć by mamić frajerów swoją "boskością" i zwoływać judeopedałocywilizacyjnych wykolejeńców na ich ostatnią bitwę ze Stwórcą.
 
Teraz sataniści od angielskiej zdziry wypuszczą w świat wiele takich "newsów" właśnie po to by szykowany od dziesięcioleci plan Pike, plan 3 wojen w tym ostatecznej, relgijnej im wypalił i by żydowska bestia reprezentowana przez brytyjską zdzirę i jej antychrystycznego bękarda świniopasa mashiacha mogła pożerć świat i osiąść wraz z dworem w jerozolimie. To z angli idzie propaganda wojenna i to angole wpuszczają i wmuszają do uczestnictwa narody europy środkowo-wschodniej w wielką wyrzynanke na jakiej angielskie parchy znowu mają nadzieję się drastycznie wzbogacić. I po wojnie jako już wielkie królestwo żydowskiej bestii yahwe niepodzielnie "królować" światu (patrzcie na ich rodowody od jakiej zgnilizny je wywodzą a zrozumiecie tę prawdę kto kim pociąga za sznurki).
 

Portret użytkownika Olin

A ty i twoi pobratymcy z

A ty i twoi pobratymcy z Rosji reprezentujecie stronę jasności w ostatecznej walce dobra ze złem. Widać, jak stoisz po stronie dobra po twoim języku, przepełnionym miłością bliźniego...

Strony

Skomentuj