Wizerunek Matki Bożej pojawił się w chmurze

Kategorie: 

Źródło: http://esoreiter.ru/index.php?id=0217/08-02-2017-094806.html&dat=news&list=02.2017

Pobożny mieszkaniec Królestwa Tonga w Polinezji twierdzi, że udało mu się sfotografować obraz Matki w niebie. Kilka dni temu Joey Mateo zauważył pojedynczą chmurę, która wisiała nisko nad ziemią i jakoś tak magicznie lśniła w promieniach zachodzącego słońca. Mężczyzna był zaskoczony tym, że obłok przypomina figurę Matki Boskiej w pełnej krasie. Bez większego namysłu, Mateo wyjął telefon komórkowy i zrobił zdjęcie niebiańskiego cudu.

 

 

Na zdjęciu naprawdę można dojrzeć chmurę z jasną kobietą w zarysie. Głowa efemerycznej pani jest przechylona na bok, podobnie jak na ikonach Matki Bożej. W skrócie, Mateo rzeczywiście udało się uchwycić na wideo coś niesamowitego - tajemnicza chmura jest bardzo podobna do Maryi.

 

Niesamowite zdjęcie zostało zrobione na początku tego miesiąca nad domem brata Joey na wyspie Tongatapu. Według autora fotografii, wyraźny zarys głowy, ciała i nóg NMP, a także złota poświata chmury od razu dała do myślenia, że jest to znak od góry, a nie złudzenie optyczne.

 

„To było nieoczkiwane. Zdałem sobie sprawę, że to nie jest przypadkowe. To jest prawdziwy cud, który ujrzałem pierwszy raz w życiu. Dziękuję Ci, Panie, za wszystko, co dla mnie robisz i dla mojej rodziny”.

 

Niebiańskie wizje tego typu mogą być przejawem działania sił wyższych, aby karmić wrażeniami zwykłych śmiertelników. Zjawiska tego typu są niezwykle rzadkie i nie każdemu jest dane coś takiego podziwiać za życia. Czasami te objawy są oczywiście wynikiem fantazji i nadinterpretacji, które i tak wywołują mistyczne przeżycia i uniesienia, a niekiedy przerażenie. W tym przypadku, zjawisko Dziewicy Maryi, można powiedzieć, było jasne i przejrzyste, ale nie każdy musi w to wierzyć ...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Anna

Witam serdecznie:-)

Witam serdecznie:-)

Niech Wam Bóg błogosławi.

Dzieląc się z Wami Chlebem i Niebem, zamieszczam obraz wraz ze specjalną dedykacją wszelkich Łask Bożych, aby w obfitości spłynęły również na Was w tym szczególnym Bożym Roku 2017.

Ustawcie na pulpitach i w telefonach.

Rozdajcie każdemu.

Ten obrazek to MÓJ MEDALION SZCZĘŚCIA, którym należy się dzielić, tak po prostu, z serca, aby pomnażać dobro. Patrząc na niego wiem, co mam robić. Umieszczony w torebce, telefonie czy na pulpicie komputera, prostuje drogę życia. PRZYJMIJ ODE MNIE TEN DAR Z MOJEGO SERCA PŁYNĄCY I WYŚLIJ KAŻDEMU, KOMU POTRZEBNE SĄ: POMOC, RATUNEK, LITOŚĆ, OPIEKA Z NIEBA, BOŻE MIŁOSIERDZIE, CUD. ON POMAGA W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH ŻYCIA, KIEDY WSZYSTKO JEST NIE TAK, JAK POWINNO BYĆ I NIE TAK, JAK CHCIELIBYŚMY, ABY BYŁO. ZRÓB RAZEM ZE MNĄ COŚ DOBREGO! NIECH TEN ŚWIĘTY OBRAZ BĘDZIE NA KAŻDYM BLOGU I W KAŻDYM DOMU! Włóż w kopertę i wyślij na polskie WALENTYNKI.

TAKA MISJA! PRZYŁĄCZ SIĘ! BÓG JEST Z NAMI!

„Wszechmogący i miłosierny Boże,

Ty dałeś narodowi polskiemu w Najświętszej Maryi Pannie przedziwną pomoc i obronę,

a Jej święty obraz jasnogórski wsławiłeś niezwykłą czcią wiernych,

spraw łaskawie, abyśmy na ziemi z zapałem walczyli w obronie wiary,

a w Niebie wysławiali Twoje zwycięstwo.

Przez Chrystusa Pana naszego.

Amen”.

To mój prezent dla Was

Moja historia jest tu:

Z Panem Bogiem.

Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia:-)

Anna

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Homo sapiens

Siły istot duchowych są

Siły istot duchowych są uzależnione od Boga YHWH a także od odpowiedniego zmanipulowania mas społecznych. Dlatego tak ważne są nasze oficjalne i nieoficjalne wierzenia. Trwa walka duchowa, której celem jest odzyskanie Ziemi z rąk anioła opozycjonisty i jego pomocników. Wszyscy którzy mają trochę wiedzy chrześcijańskiej i doświadczyli zbawiennego wpływu Ducha Świętego wiedzą, że takie zmaganie istnieje, co potwierdzają sami masoni/iluminaci, którzy chcą zawładnąć ludzkimi duszami, co zapewne już wiecie z filmu:

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=QYASOy0s_18

Sama walka może wyglądać na niepozorną, ale zapewniam że jest bardzo poważna, co potwierdza wielu ufologów, między innymi Joe Jordan. Wzmacnianie sił może polegać na nauce jęz. hebrajskiego, starogreckiego koine oraz wieszania na ścianach symboli dodających mocy: całunu turyńskiego, nie ręką człowieka uczynionych obrazów Maryi i Jezusa.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

"pobożny mieszkaniec

"pobożny mieszkaniec królestwa Tonga bez namysłu wyciągnął telefon i zrobił zdjęcie"

przecież to katolik - istota bezmyślna - więc dlaczego ten miałby coś zrobić po namyśle?

Strony

Skomentuj