Wkrótce odbędzie się konferencja na temat prawdy o istotach pozaziemskich

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Interesujące wydarzenie zapowiadziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

 

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi.  Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami."  Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach.  Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda”.

 

Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Konges debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjasnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika A co to da

A co to da ? Tak sobię myślę

A co to da ? Tak sobię myślę bo po pierwsze ani nic nadzwyczajnego nam nie powiedzą na tym kongresie bo kto jest w temacie lub widzial na własne oczy coś co frówa swobodnie po niebie to wie że "nasi bracia" istnieją. Po drugie jeśli są to ani nie szkodzą  nam ani niepomagają ...chyba dla nich też jesteśmy jakąś wielką abstrakcją jak morskie gatunki, które w naszych głąbinach morskich jeszcze tak do końca nie wiemy po co i jak im się żyje w takich ciemnościach Egipskich ...Kongresować to sobie mogą bo nic to nie wniesie co  innego jak by na tym kongresie powiedzieli, że zapraszają ich do nas na taką KO-EDUKACJĘ- to było by coś.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Od zawsze. Jak mówił Lem,

Od zawsze. Jak mówił Lem, większym sajensfikszyn byłby fakt, że w ogromie miliardów galaktyk skupiających miliardy gwiazd bylibyśmy sami, niżeli miałoby być odwrotnie. Bez względu na to jakim echem odbije się ta konferencja, faktem jest to, że ona jest i odbija się jakimkolwiek echem, a w konsekwencji też to, że z każdą sekundą rośnie liczba ludzi pragnących odpowiedzi na fundamentalne pytania, które istnieją. A same Obce Cywilizacje, które są merytoryką tej konferencji to naprawdę mikroskopijny wierzchołek gigantycznej góry lodowej. Same te cywilizacje posiadają wiele pytań odnośnie wielu dogłębniejszych fundamentalnych pytań, a ludzie którzy w nich nie wierzą nie tyle są ignorantami, co ofiarami dezinformacji i zakłamania. Nie należy winić nikogo o to, bo taki jest porządek rzeczy. Do wszystkiego dochodzimy małymi krokami. Tak uczy nas historia. Poprzez odrzucenie teorii geocentrycznej budowy wszechświata, naszego układu planetarnego i innych. Żeby nie było że się wymądrzam (a nie wymądrzam się, bo przypuszczam że nie tylko ja tak twierdzę), dodam że i ja i wielu którzy przychylnie podzielają mój pogląd - wiele istnień które nawet nie interesują się ufologią, ezoteryką, paleoastronautyką etc, zaczęły od jakiegoś czasu wyczuwać, że epoka kłamstwa odchodzi w cień.
New Age przez wielu nazywane jest fanatyzmem, albo religią. I owszem - słowa budują spójne konsystencje w skupiskach ludzi podzielających identyczne tezy i hipotezy, niemniej jednak szufladkowanie cudzych poglądów bez ich osobistej weryfikacji przyćmiewa drogę do własnego rozwoju. Do prawdy prowadzi jedynie chęć poznania istoty boskiej, która jest ukryta w mitologii, świętej geometrii i przede wszystkich w nas samych. 
Można wiele rzeczy z tych w.w. udowodnić naukowo, ale sam racjonalizm nie wystarcza. Mamy przecież prócz rozumu intuicję. Nie wszystko należy rozumieć aby w to wierzyć. Nie trzeba wierzyć we wszystko, ale nim położy się na tym łatkę opinii warto to najpierw zbadać.

Proszę zwrócić uwagę na ton mojej wypowiedzi. Nikogo ona nie obraża, ani nie narzuca toku myślenia. Na tyle ile mogę, staram się używać słów, które w całych zdaniach - a zdania w całości mają jedynie na celu przedstawić mój pokorny relatywizm moralny i krytyczny racjonalizm.

Pozdrawiam Was ciule... Blum 3

Portret użytkownika sinnucce

Pewnie masz racje że ludzka

Pewnie masz racje że ludzka swiadomość rośnie ,ale nie wszedzie i co do tego jestem świecie przekonana.Troche już żyje na tym świecie i spotkałam na swej drodze sporo ludzi .Ciekawość świata i zadawanie sobie fundamentalnych pytań,moim zdaniem to dar a może przekleństwo wrodzone.Sa osoby do których można mówić tłumaczyć i nic ,i nie idzie mi tu o przekononanie do swoich racji.Albo to ich nie interesuje ,nie interesuje wogóle , albo maja gdzieś głeboko w sobie swoje swiete ,niensruszalne racje tak było za i ich ojców i tak  ma być .To ostatnie zdanie tyczy sie nie tylko starych ludzi niestety.

Portret użytkownika Yar

Nie ma sensu "rzucać perły

Nie ma sensu "rzucać perły przed wieprze", ale warto je rzucać czy pokazywać tak w ogóle, bo nie wszyscy to wieprze. Niektórzy mają większą ciekawość, otwartość i inteligencję czy zdolność analizy informacji niż inni. Ale przecież chcemy, by Ziemia się rozwijała. Więc warto propagować wiedzę. Każdy rozwój trzeba jednak zacząć od siebie.
Jak np. osiągniemy wolną energię to i miernota się ucieszy, że za paliwo nie musi płacić.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Nikt Ci tego nie zarzuca :)

Nikt Ci tego nie zarzuca Smile Spokojnie... Na pewno żadna z omawianej tu konferencji dla nikogo nie jest konkursem do koronacji Smile Przypomina mi się teraz zabawny motyw z arcyfundamentalnym pytaniem, z filmu "Autostopem przez Galaktykę" Blum 3

Strony

Skomentuj