Wkrótce odbędzie się konferencja na temat prawdy o istotach pozaziemskich

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Interesujące wydarzenie zapowiadziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

 

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi.  Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami."  Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach.  Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda”.

 

Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Konges debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjasnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika A co to da

A co to da ? Tak sobię myślę

A co to da ? Tak sobię myślę bo po pierwsze ani nic nadzwyczajnego nam nie powiedzą na tym kongresie bo kto jest w temacie lub widzial na własne oczy coś co frówa swobodnie po niebie to wie że "nasi bracia" istnieją. Po drugie jeśli są to ani nie szkodzą  nam ani niepomagają ...chyba dla nich też jesteśmy jakąś wielką abstrakcją jak morskie gatunki, które w naszych głąbinach morskich jeszcze tak do końca nie wiemy po co i jak im się żyje w takich ciemnościach Egipskich ...Kongresować to sobie mogą bo nic to nie wniesie co  innego jak by na tym kongresie powiedzieli, że zapraszają ich do nas na taką KO-EDUKACJĘ- to było by coś.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Od zawsze. Jak mówił Lem,

Od zawsze. Jak mówił Lem, większym sajensfikszyn byłby fakt, że w ogromie miliardów galaktyk skupiających miliardy gwiazd bylibyśmy sami, niżeli miałoby być odwrotnie. Bez względu na to jakim echem odbije się ta konferencja, faktem jest to, że ona jest i odbija się jakimkolwiek echem, a w konsekwencji też to, że z każdą sekundą rośnie liczba ludzi pragnących odpowiedzi na fundamentalne pytania, które istnieją. A same Obce Cywilizacje, które są merytoryką tej konferencji to naprawdę mikroskopijny wierzchołek gigantycznej góry lodowej. Same te cywilizacje posiadają wiele pytań odnośnie wielu dogłębniejszych fundamentalnych pytań, a ludzie którzy w nich nie wierzą nie tyle są ignorantami, co ofiarami dezinformacji i zakłamania. Nie należy winić nikogo o to, bo taki jest porządek rzeczy. Do wszystkiego dochodzimy małymi krokami. Tak uczy nas historia. Poprzez odrzucenie teorii geocentrycznej budowy wszechświata, naszego układu planetarnego i innych. Żeby nie było że się wymądrzam (a nie wymądrzam się, bo przypuszczam że nie tylko ja tak twierdzę), dodam że i ja i wielu którzy przychylnie podzielają mój pogląd - wiele istnień które nawet nie interesują się ufologią, ezoteryką, paleoastronautyką etc, zaczęły od jakiegoś czasu wyczuwać, że epoka kłamstwa odchodzi w cień.
New Age przez wielu nazywane jest fanatyzmem, albo religią. I owszem - słowa budują spójne konsystencje w skupiskach ludzi podzielających identyczne tezy i hipotezy, niemniej jednak szufladkowanie cudzych poglądów bez ich osobistej weryfikacji przyćmiewa drogę do własnego rozwoju. Do prawdy prowadzi jedynie chęć poznania istoty boskiej, która jest ukryta w mitologii, świętej geometrii i przede wszystkich w nas samych. 
Można wiele rzeczy z tych w.w. udowodnić naukowo, ale sam racjonalizm nie wystarcza. Mamy przecież prócz rozumu intuicję. Nie wszystko należy rozumieć aby w to wierzyć. Nie trzeba wierzyć we wszystko, ale nim położy się na tym łatkę opinii warto to najpierw zbadać.

Proszę zwrócić uwagę na ton mojej wypowiedzi. Nikogo ona nie obraża, ani nie narzuca toku myślenia. Na tyle ile mogę, staram się używać słów, które w całych zdaniach - a zdania w całości mają jedynie na celu przedstawić mój pokorny relatywizm moralny i krytyczny racjonalizm.

Pozdrawiam Was ciule... Blum 3

Portret użytkownika sinnucce

Pewnie masz racje że ludzka

Pewnie masz racje że ludzka swiadomość rośnie ,ale nie wszedzie i co do tego jestem świecie przekonana.Troche już żyje na tym świecie i spotkałam na swej drodze sporo ludzi .Ciekawość świata i zadawanie sobie fundamentalnych pytań,moim zdaniem to dar a może przekleństwo wrodzone.Sa osoby do których można mówić tłumaczyć i nic ,i nie idzie mi tu o przekononanie do swoich racji.Albo to ich nie interesuje ,nie interesuje wogóle , albo maja gdzieś głeboko w sobie swoje swiete ,niensruszalne racje tak było za i ich ojców i tak  ma być .To ostatnie zdanie tyczy sie nie tylko starych ludzi niestety.

Portret użytkownika Yar

Nie ma sensu "rzucać perły

Nie ma sensu "rzucać perły przed wieprze", ale warto je rzucać czy pokazywać tak w ogóle, bo nie wszyscy to wieprze. Niektórzy mają większą ciekawość, otwartość i inteligencję czy zdolność analizy informacji niż inni. Ale przecież chcemy, by Ziemia się rozwijała. Więc warto propagować wiedzę. Każdy rozwój trzeba jednak zacząć od siebie.
Jak np. osiągniemy wolną energię to i miernota się ucieszy, że za paliwo nie musi płacić.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Nikt Ci tego nie zarzuca :)

Nikt Ci tego nie zarzuca Smile Spokojnie... Na pewno żadna z omawianej tu konferencji dla nikogo nie jest konkursem do koronacji Smile Przypomina mi się teraz zabawny motyw z arcyfundamentalnym pytaniem, z filmu "Autostopem przez Galaktykę" Blum 3

Portret użytkownika Damian Michalewicz

To prawda. Światopogląd to

To prawda. Światopogląd to zbiór dominujących myśli, a myśli czerpiemy z manipulowanego środowiska. Manipulanci nie wiedzą jednak jak to jest być człowiekiem, bo nie mają intuicji. Nawet ortodoksyjni ją mają i nim zaczną jej używać, minie trochę czasu. Bo tylko jego kwestią jest przebudzenie ludzi.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

  Mówisz o pięciu zmysłach.


 
Mówisz o pięciu zmysłach. Masz prawo tak podchodzić do sprawy.
 
Często ludzie sugerują się prawdą, która jest jedynie poparta nauką. Ale "wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza". Jeśli stawiamy wokół światopoglądu ogrodzenie odtąd-dotąd, wówczas zapominamy o takich rzeczach jak choćby fraktalność, albo prosty fakt, że wszystko co widzimy, słyszymy, czujemy i doświadczamy jest energią. Materia jest jej wysokim skupieniem - dlatego odczuwamy ją zmysłami. Każda energia posiada swoją częstotliwość drgań-wibracji, nośnika jakim jest fala. 
Gdyby ktoś w czasach Kopernika powiedział, że istnieje możliwość porozumiewania się na odległość, tak jak my to czynimy dzisiaj, pewnie zostałby stracony, a jego wizja uznana byłaby za herezję - bo nikt przecież wwtedy tego nie doświadczył. A przecież każda znana nam "nowoczesna" komunikacja opiera się na ciągle poznawanych prawach fizyki, które tego ogrodzenia nie posiadają. To dlatego nie chce się uznać ezoteryki za naukę. Bo ezoteryka tłumaczy dokładniej działanie wielu praw Wszechświata, już na subtelnym poziomie, czyli na tym czego ludzkie oko, ucho, nos, język i skóra nie doświadczą. Ktoś kto patrzy przez mikroskop na mikroskopijną budowę sieci neuronów i nie widzi podobieństwa ze znaną strukturą budowy wszechświata; kto nie widzi ciągu Fibonacciego w wielu przejawach matki natury - a mówi, że Bóg nie istnieje, w rzeczy samej sam sobie zaprzecza.

Niewierzyć jest łatwo - zwłaszcza w siebie. Trudniej jest zwątpić w sens istnienia i strzelić sobie w łeb - "bo życie przecież go niema."

Portret użytkownika Zenek

A propo "konferencji" 12

A propo "konferencji" 12 .03.2013 miała byc taka "pokojowa" dr Keshe. Słyszał ktos o jej odbyciu tudzież jej wynikach? Jakis protokół ktos może widział? Plan naprawy świata?
 
No chyba, ze skok na Cypr to jeden z tych "pokojowych" planów a kolejny to odparowanie Chin i Japoni na "koreańczyka".

Portret użytkownika Yar

Facet, który to organizuje,

Facet, który to organizuje, to Steven Basset. Podobnie jak dr Greer on walczy z władzami tymi jawnymi i nie, krytykuje utajnianie prawdy i technologii.
Ale oczywiście CHŁOPACZKI na polskim forum widzą nawet w nich NWO. Nauczcie się angielskiego, obejrzyjcie i posłuchajcie co ci ludzie mają do powiedzenia. Wiem, dla Was niewykonalne. Żal.

Portret użytkownika Zenek

I co wywalczył?   Kłamczyński

I co wywalczył?
 
Kłamczyński też walczy z peło i jak do tej pory tylko szczeka spod płota bojąc się cokolwiek dobrego dla Polski zrobić by go rodacy za zdrade banderowskiej ideologii karnie do kibucu na pustyni negev nie zesłali.
 
Walczyć a wywalczyć mimo podobieństwa niosą w sobie diametralne różnice..

Portret użytkownika Yar

"I co wywalczył?" Dr Greer

"I co wywalczył?"
Dr Greer wywalczył to, że:
- około 500 świadków UFO z kręgów militarnych i rządowych powiedziało przed kamerą o swich przeżyciach. Z tych relacji zebrano najciekawsze. Część z nich można znaleźćna YouTube, kanał użytkownika CSETI & Disclosure Project
- 22 kwietnia będzie premiera filmu Sirius stworzonego z funduszy zwykłych ludzi, ja też wpłaciłem parę dolców, a który to będzie mówił o odwiedzaniu nas przez inne cywilizacje, ukrywaniu i blokowaniu nowych technologii, jak wolna energia, przez kompleks militarno przemysłowy:
http://www.youtube.com/watch?v=ERTWJdw5u8w
http://www.youtube.com/watch?v=IeZuYO-bNfY
- ruch dr Greera ma coraz większe poparcie i popularność
Sam stwierdził, że z rządem a raczej tajnymi organizacjami nie da się coś wywalczyć, że to MY spowodujemy ujawnienie prawdy. 
Widzisz, mnie temat interesuje. Nie przychodzę tu z postawą roszczeniową, pleść bzdury i obśmiewać, czy kłócić się - jak wielu.
A Ciebie? Pytam tu każdego, kto to czyta.
 

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Przecież wszystkie informacje

Przecież wszystkie informacje są dostępne. To nie chodzi o to żeby wszystkim ludziom podać na tacy w pigułce kilka krótkich informacji i potwierdzić naukowo. Tu chodzi o ruch inicjatywy, o to aby każdy sam mógł zbadać informacje jakie tylko chce, a same szczeguły to tylko merytoryczny kręgosłup misji. Sam fakt że robi się szum wokół sprawy - bez błagania organizacji rządowych o ujawnienie - jest już przyczyną zadawania przez ludzi pytań. A sceptycy chowają głowę w piasek, bo krytykować i śmiać się to i ja potrafię.

Portret użytkownika Zenek

Które z dostepnych

Które z dostepnych "informacji" to informacje a które dezinformacje?
Od powielania tego co krazy po necie jakoś im nie przyrośnie wiarygodności.
Chyba, że już co poniektórym newsom ponadawano "certyfikaty wielowiekowej ufo-prawdziwosci".

Portret użytkownika Yar

Spytam tak:  o co Ci chodzi?

Spytam tak:  o co Ci chodzi? Bo mnie o to, by nasza cywilizacja się rozwijała: duchowo, mentalnie i technologicznie. By była wolna. Osiągnąć to można rozwijając siebie oraz propagując informacje. 
Pozostając sceptykiem w piwnicy umysłowej, zamknięty przed wszystkim, negatywnie nastawiony do wszystkiego, niewiele osiągniesz.

Portret użytkownika Zenek

Mnie ? .. ja tylko ugniatam

Mnie ?
.. ja tylko ugniatam zakalec zwany Ludzkością czekając aż stanie się jakiś strawniejszy szukając w ludziach tego czym powinni błyszczeć.
 
Co ci da "informacja o UFO" iż istnieje w przełożeniu na zwyczajne życie? Bedziesz od tego lepszym człowiekiem? A może tylko jak inni głośniej będziesz wrzeszczeć: DAJCIE, ZRÓBCIE, NAPRAWCIE. Czy też ZBAWCIE. I bez wzgledu na kuglarskie sztuczki jakie sa szykowane to nie sataniści od guziczków NWO decydują o tym kto bedziea kto nie ZBAWIONY. Bez względu na to co im sie uroiło we łbach są tylko śmieciami w Karuzeli Życia. Nieistotnym dodatkiem hartującym kiełkującą "pszenicę" bo ani nie oni an i nie ich bałwany beda decydować o tym kto zda egzamin a kto zakończy edukację w "piekle".

Portret użytkownika Yar

"Co ci da "informacja o UFO"

"Co ci da "informacja o UFO" iż istnieje w przełożeniu na zwyczajne życie? Bedziesz od tego lepszym człowiekiem?"
 
Nie, lepszym człowiekiem to mogę być na drodze pracy ze sobą, a barometrem jest to jak się czuję. 
W temacie Obcych chodzi o to, że:
- nie jesteśmy pempkiem wszechświata
- istnieją technologie, które uzdrowiłyby Ziemię ekologicznie i uzdrowiły rozwój ludzkości
- religie są sztucznym tworem
To tak bardzo zgrubsza.
Poza tym zawsze to co "nieznane" było dla mnie jakoś naturalne.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Niech każdy sam dla siebie

Niech każdy sam dla siebie ocenia co jest wiarygodne, a co nie. Proszenie o gotowy schemat jedynej prawdziwej ideologii jest jak jęczenie matce o kanapkę. Ja sam wszystkiego co wiem, staram się nie szufladkować. Nie ignoruję nawet tych informacji, które wydają mi się nieprawdziwe. Stosuję zasadę "nie musisz w to wierzyć, ale warto to znać." Nie czekam na to aż ktoś mi w pigułce zdefiniuje co jest prawdą, półprawdą, a co g-prawdą. To pozwala mi na obserwowanie współzależności między teoriami i rzuca światło na wiele aspektów pod nimi ukrytych. "Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza."

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Bardzo merytoryczna dyskusja.

Bardzo merytoryczna dyskusja. Zero dygresji, pełna zgodność i tolerancja... Nie ma co...

Btw. Wszelka polemika z władzą na temat UFO to marzenia ściętej głowy. Polscy ufolodzy też pisali listy otwarte i zapraszali na fora. Po cholerę kierować się do władzi. Władzia jest od tyranii, nie od kierowania się dobrem mas czy jednostki.

Portret użytkownika Yar

Niestety, poziom tego forum

Niestety, poziom tego forum jest naprawdę bardzo niski. Piszę to z przykrością, bo temat odwiedzania nas przez inne cywilizacje, ukrywania prawdy, jest niezwykle ważny.  A najśmieszniejsi są ci co swoje teoryjki przedstawiają.
Admin żyje z reklam i o forum nie dba.
 
No ale z drugiej strony, może lepiej że o sprawie się mówi nawet głupio czy źle, niż w ogóle nie mówi?
 

Portret użytkownika yaramayawho

Pewnie jak zwykle operacja

Pewnie jak zwykle operacja fałszywej flagi. Ciekawe co będzie potem? Atak obcych jak z serialu V goście? Jak cokolwiek co by tam nie powiedzieli może być prawdą skoro kongres to wylęgarnia reptilian, masonów, illuminatów, satanistów i innych psychopatów?

Portret użytkownika bacazgór

noooo...jeśli wystąpi jakiś

noooo...jeśli wystąpi jakiś zaproszony  "obcy"....to faktycznie będzie dowód i konferencja będzie miała sens. A propos.... zaproszono jakiegoś "obcego"?
Bo takie pieprzenie przy kawce to mnie nie z abardzo obchodzi. Szkoda mojego cennego czasu na to.

Portret użytkownika Homo sapiens

Dlatego Benedykt XVI

Dlatego Benedykt XVI nawoływał do ekologi ludzkiej, czyli ochrony człowieczeństwa ! Pisał że trzeba zastosować nową ekologię zwaną ekologią życia ludzkiego !
Benedykt XVI w encyklice “Caritas in veritate”. Zachęcał: cisza i piękno stworzenia pomagają usłyszeć głos Boga; pisał o ekologii rodziny i ekologii pokoju; wołał „Jeśli chcesz krzewić pokój, strzeż dzieła stworzenia!” i za wspaniały i aktualny przykład tej wielokształtnej ekologii pokoju uznawał wiersz-modlitwę św. Franciszka, znany jako „Hymn do brata Słońca”
 
Ekologia człowieka ! Czyli normalność pod ochroną ! Kobieta i męższczyzna to jest związek prowadzący do zapoczątkowania życia ! Pederaści to nienormalność ! GMO to trucizna ! itd... Ochrona normalności powinna być tym czym powinniśmy się zająć gdy ufo zostanie ujawnione !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Sprawdź proszę czym jest kult

Sprawdź proszę czym jest kult Saturna Wink (a'propos brata Słońca) i zbadaj dogłębnie choćby trzy rzeczy nim będziesz przychylny stolicy apostolskiej:
- Etymologia słowa Watykan (Vatican (ang.), tudzież Vatis Can (łac.)
- Historia reformacji kościoła i dawne wierzenia pogańskie (czyli zależność między chrystianizacją i przywłaszczaniem tradycji plemiennych, nie tylko Polan)
- Symbolika Watykanu i geometria bazyliki św. Piotra wzglęcem ciał niebieskich
...jest masa innych konspiracyjnych przykładów, które dowodzą temu, że religia to przedewszystkim demoniczny okultyzm Wink

Portret użytkownika Tina

Podobno papiez Franciszek

Podobno papiez Franciszek jest ostatnim papieżem, więc może coś jest na rzeczy. Czy dlatego chcą przygotować ludek do innego myślenia, np. skąd sie wzieła religia i czy zgodnie z proroctwami nadchodzi jej koniec? Czy tym razem dowiemy się prawdy? Wątpię, ale zobaczymy co nam będą "wciskać"...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ta konferencja to czysta

Ta konferencja to czysta mistyfikacja. Odpowiednio przygotowany grunt juz został poprzec "przecieki" róznego rodzaju i "pojazdy kosmiczne tankujące" ze Słońca... Treść tej konferencji jest juz znana:
"Nalezy brac pod uwagę atak obcych sił kosmicznych na Ziemię, ale dzielna "marines: odeprze atak" czyli "Ratuj sie kto może"...  Źle to wyglada...:(

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

borek dziadu to nie strachy.

borek dziadu to nie strachy. To jest własnie realne zagrożenie dla ludzkości. Syjonistom wymyka sie spod kontroli system władzy a jak się wymyka to jak go ratować? no myśl dziadu..
 Jest nas za dużo. Na jednego mieszkańca Ziemi przypada tylko... 2,4 hektara stałego lądu wraz z miejscami nienadającymi sie do życia... to holernie mało...
Co bys zrobił na miejscu tych co rządzą światem? A jeszcze uwzględnij, że z 7 ,miliardów ludności świata 5 ,iliardów jest na krawędzi ubóstwa lub wręcz głoduje... nie konsumuje... tylko trzeba im "pomagać"...
Ta wiadomośc źle wróży... spodziewałem się takiej ale nie w tym roku... NWO przeszło z marszu do sprintu...
Jak się analizuje Twój eksperyment z asteroidą to nic dziwnego... Tyle naiwnych wierzy w kosmiczny Armagedon, że po nogach będa całować morderców swoich bliskich za ocalenie...

Portret użytkownika sinnucce

Pytanie czy jest nas za

Pytanie czy jest nas za duzo?Pomyśl co by było gdyby zamiast tych milionów sklepów z żywnosćia ,tych wielkich marketów były by darmowe stołówki..Odpada problem smieci ,sam chyba wiesz ile z tych opakowań laduje w koszu. Marnowania energi .ILE żeczy nam jest nie potrzebnych,trzy cztery ubrania ?to samo z innymi produktami o których ktoś nam wmawia że sa nam do zycia potrzebne.Gdybysmy mieli swiadomość inna niż teraz .Jedno tylko przykazanie wpojone do głowy NIE RÓB DRÓGIEMU COTOBIE NIE MIŁE ile to by rozwiazało. Ludzie by sami pracowali tyle na ile ich stać.Dażenie do bycia lepszym w oczach innyc to sprowadza nas do roli robotów z numerami zamiast nazwisk na kartach pracy.Wszystkiego jest dość tylko podział dóbr na swieciejest nie taki. W Szwajcarji dochód na osobe wynosi 372 tys a a Afryce 176.Jak myślisz dzieki czemu tak jest ? To z pracy rąk to wszystko ?ale to nie na ta chwile temat .

Portret użytkownika borek

po za tym naturalnym sposobem

po za tym naturalnym sposobem regulacji populacji sama przyroda wymyśliła hehe no i z tego mamy taki wysyp ludzi chorych na homoseksualizm teraz wiesz dla czego niektórzy popierają homo Smile i dlaczego nie mówi się że to choroba bo jak by ich wyleczyć to by było nas więcej 


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika borek

licząc że lądy to 1490000000

licząc że lądy to 1490000000 h a liczba ludności 7000000000 to wychodzi jakieś 2,12 h na ludka to jest wystarczająco żeby wykarmić 3 razy tyle ludzi co obecnie , jeśli dodać do tego możliwości modyfikowania genetycznego i przyśpieszanie wzrostu i dojrzewania upraw to spokojnie można założyć że ziemia wytrzyma 40 mld ludności nie siejmy paniki , nie wspomną że mamy 36100000000 h móż i oceanów tam też można produkować żywność i mieszkać Smile


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

157 mln km^2...  a te ok. 2,4

157 mln km^2...  a te ok. 2,4 ha zawiera 30% terenów nie nadających sie do życia. jeden człowiek moze wyżyc spokojnie z 1 ha, drugi winien odpoczywać. ale trzeba uwzglednić, że z tych pozostałych  1,67 ha 40% to lasy i dorzecza, których nie mozna zamienic na pola uprawne, wiec zostaje 0,67 ja na 1 człowieka i tu już zaczyna być ciasno... A gdzie infrastruktura przemysłowa i energetyczna <ciach> Jest nas za duzo dziadu... Smile
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika 85r

Tak oczywiście jakby ludzie

Tak oczywiście jakby ludzie byli idealni i nie syfili by planety a technologie najnowsze była by wdrażane do ochrony środowiska a nie wojen i wyzysku ludzi. A teraz czas na trzeźwo popatrzeć jak wygląda świat, te 2 ha to jest za mało dla ludzi żyjących obecnie na planecie. Wystarczy spojżeć na obecne miasta jak są toksyczne, w niektórych powietrze jest tak skażone że ludzie muszą chodzić w maskach. A na ulicy jeden o drugiego się obija. Już nie mówiąc o tonach toksycznych śmieci jaka taka wspaniałą populacja tworzy i zatruwa rzeki i oceany. Po za tym te wyliczenia biora pod uwagę szczyty górskie i pustynie na których raczej mało kto by chciał przy obecnym stanie technologi zaludniać dla tego racjonalnie patrząc jest to 1ha na  człowieka, ale to jest matematyka która dużo z rzeczywistością niema wspólnego, bo np ludzie żyjący w miastach rzadko kiedy mają powyżej 20m kwadratowych dla siebie samego. Puki ludzie nie zmądrzeją i nie przestaną truć tej planety na taką skale jak obecnie nie ma nawet co myśleć o rozroście tej populacji, no chyba że chce sama się wytruć. Chiny są najlepszym przykładem jak wygląda przeludnienie toksycznej populacji. Ale przeludnieniem to chyba nie będziemy się musieli za niedługo martwić bo plan 3 wojny światowej powoli wchodzi w życie i to ludzie sami sobie są winni bo nie potrafili obalić władzy która ich popycha do tworzenia takiej toksycznej populacji którą czeka tylko upadek.

Strony

Skomentuj