Władze Malezji twierdzą, że trzęsienie ziemi to kara za nagie selfie Europejczyków na szczycie świętej góry

Kategorie: 

Źródło: twitter

Malezyjskie władze twierdzą, że najsilniejsze w historii kraju trzęsienie ziemi, które wystąpiło niedawno, zostało spowodowane przez grupę zachodnich turystów, którzy zrobili sobie nagie zdjęcie na szczycie Góry Kinabalu w Malezji. Co więcej młodych ludzi wyłapano i zagrożono im więzieniem.

 

Lokalne władze twierdzą, że turyści zachowali się arogancko i nie chodzi im o ich nagość, ale o chamstwo jakim wykazali się względem malezyjskich przewodników, którzy nalegali, aby ci przerwali obnażanie się. Malezyjczycy wierzą, że Góra Kinabalu to święte miejsce związane z umarłymi.

 

Trudno się dziwić, że mieszkańcy zgniłego moralnie zachodu nie rozumieją takich niuansów i pewnie Malezyjczycy też by im odpuścili gdyby nie to, że chwile po ich pokazie w okolicy Góry Kinabalu doszło do trzęsienia ziemi o sile ponad 6 stopni. Było to największe takie zjawisko w historii Malezji i epicentrum było blisko Góry Kinabalu. Spowodowało ono nawet kłopot w postaci zablokowania szlaków przez potężne kamienie i około 150 wspinaczy trzeba było ewakuować śmigłowcami.

[ibimage==24808==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Deputowany Tan Sri Joseph Pairin Kitingan na konferencji prasowej na temat nagiego selfie europejskich turystów

Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
Tan Sri Joseph Pairin Kitingan

Prawdopodobnie z tego powodu malezyjskie władze nieco przesadziły z reakcją i aresztowały czwórkę turystów, którzy zrobili sobie nagie selfie na szczycie Góry Kinabalu. Przez jakiś czas zastanawiano się też nad postawieniu im zarzutów, ale w końcu odstąpiono od tego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Tak .. nagość jest "zgniła

Tak .. nagość jest "zgniła moralnie", adminie, czy ciebie rodzice robili w ubraniu? Czy w atmosferze zgnilizny moralnej? Ludzie, ile wy macie kompleksów w związku z nagością i seksem to brak słów ..

Portret użytkownika b@ron

oczywiście, że za taki

oczywiście, że za taki debilizm powinni ponieść konsekwencje, słów brakuje jak ludzie potrafią być bezczelni
ps. oczywiście, powiązanie tego z trzęsieniem ziemi jest bez sensu no ale skoro władze malezji tak mówią Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jaa

dlaczego bez sensu?

dlaczego bez sensu? Oczywiście, że ma sens i prawdopodobnie jest prawidłowe. Emocje są jedną z form w jakie przekształca się energia a mówiąc bardziej zrozumiale emocje są nośnikiem energii. A, że wszystko co jest na Ziemi jest z nią powiązane to oczywiste jest, że emocje wywołują odpowiednie do nich reakcje. A skoro tamta góra ma jakieś symboliczne znaczenie i do tego były jeszcze te prośby tych przeowdników to oczywiste jest, że turyści swoją arogancją wyzwolili reakcję. Ziemia jet skonstrowana między innymi z emocji, uczuć itp. To nie jest żadna tajemnica. Wystarczy dobrze obserwować rzeczywistość żeby to zrozumieć.

Portret użytkownika Diablosus

trzy osoby raczej takiego

trzy osoby raczej takiego czegoś by nie wywołały czy ilu tam było tych przewodników, bo chyba jak już to tylko oni by mogli wywolać te uczucia :> skoro zachodnii turyści nic nie wiedzieli to nie mogloby sięn przez nich to stac tylko przez wkurwionych malezyjczykow O.o

Portret użytkownika spacepol

Wcale bym się nie zdziwił

Wcale bym się nie zdziwił gdyby byli to Polacy. Będąc w Bułgarii widziałem na własne oczy. Jak trzoda to tylko nawaleni polacy. Nie wspominając już o słownictwie. Rzygać się chciało o wstydzie bycia Polakiem już nie wspominając!

Strony

Skomentuj