Właścicielka kawiarni zamknęła swój lokal po tym gdy pojawił się w nim duch

Kategorie: 

Źródło: On Live Hall of Fame Cafe/Sinclair Broadcast Group

Właściciele kawiarni East Side w San Antonio byli zmuszeni zamknąć swój lokal po ty, jak rzekomo  pojawił się tam duch. Nagranie z kawiarni zostało umieszczone w sieci.

Jej obawy pojawiły się po obejrzeniu nagrania z kamery przemysłowej, na którym widać niesamowite zjawisko.

„Zamykamy naszą kawiarnię, aby upewnić się, że nasi klienci są bezpieczni” – powiedziała właścicielka firmy April Ward.

Właścicielka lokalu powiedziała, że to ona znalazła przewróconą barykadę. Nie był to jednak pierwszy taki przypadek, jednak kobieta sądziła, że barykadę przewrócił ktoś błąkający się po lokalu. Po tym, April oraz jej mąż obejrzeli nagranie z kamery przemysłowej, zamontowanej w kawiarni.

Film(Niestety link do osadzenia nie działa) pokazuje jak barykada ustawiona przy drzwiach przewraca się bez udziału żadnych innych osób.

„Alarm się nie włączył” – powiedziała właścicielka. – „Chcieliśmy więc zobaczyć, czy ktoś włamał się przez sufit, czy coś takiego.”

Zamiast tego para zobaczyła tajemniczą postać.  Właściciele uznali, że lokal będzie zamknięty, dopóki ona i jej mąż nie dowiedzą się co tak naprawdę stało się feralnej nocy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj