Właścicielka nawiedzonego domu sfilmowała, jak duch przestraszył jej kota

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Właścicielka domu z Kanady boi się wejść do własnej piwnicy po nakręceniu czegoś dziwnego kamerą bezpieczeństwa. Jest pewna, że to duch.

45-letnia Katie Gallinger, pochodząca z Quint West w Ontario w Kanadzie, po raz pierwszy wprowadziła się do swojego domu w październiku 2018 roku i szybko zaczęła spotykać się z niezwykłymi zjawiskami, takimi jak poruszające się samoistnie obiekty.

 

 

Twierdzi, że często wstawała rano i dwie lub trzy szafki kuchenne były zawsze otwarte, ale wtedy nie miała jeszcze kamer monitorujących i obwiniała o to męża sugerując, że wstawał w nocy i nie zamknął za sobą szafek. Tylko mąż zawsze twierził, że nic takiego nie miało miejsca.

 

Były tez przypadki ginięcia przedmiotów i pojawiania się ich w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.  Jednak jeden incydent przeraził ją bardziej niż wszystkie inne. Próbując uchwycić dowody tego zjawiska, Katie ustawiła w piwnicy kamerę internetową. Rzeczywiście, wkrótce odnotowała dowody, że dzieje się tam coś dziwnego.

 

Na poniższym materiale widać ciemną mgłę emanującą ze starych lalek jej matki i przerażającą jej kota, który wydaje się reagować na to zjawisko, uciekając. Same lalki pochodzą z lat 50 tych XX wieku i nigdy nie dawały znaku, że są opętane. Zdaniem kobiety jej dom jest prawdopodobnie nawiedzony. Jednak Katie nie zamierza się wyprowadzić i twierdzi, że może myśleć o przeprowadzce tylko wtedy, gdy poltergeist stanie się brutalny lub coś może zrani kogoś z ich rodziny.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj