Włochaty potwór u wybrzeży Filipin

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na plaży filipińskiej Wyspy Dinagat w Cagdianao fale wyrzuciły na brzeg białego, włochatego potwora ogromnych rozmiarów, któremu ludzie nadali przydomek Trunko, informuje Daily Mail. Ciało nieznanego zwierzęcia przyciągnęło uwagę mieszkańców, którzy przybyli na plażę, aby robić sobie zdjęcia z padliną.

 

Zakłada się, że mocno owłosione stworzenie, przypominające niedźwiedzia polarnego, morze wyrzuciło na brzeg po trzęsieniu ziemi. Ostatnio media często donoszą o dziwnych wypadkach o podobnym charakterze w okolicach Filipin. Znaleziono tam m. in. kilka martwych ryb z rodziny regalecidae, a konkretnie wstęgorów królewskich (Regalecus glesne) oraz ciało wieloryba w procesie rozkładu, który zakończył żywot około dwa tygodnie temu.

 

Filipiny znajdują się w strefie zwanej pacyficznym pierścieniem ognia. Aktywność sejsmiczna jest tam czymś typowym, ale naprawdę solidne wstrząsy występują okazjonalnie. Pojawienie się jednak tak dużej ilości dziwnych zdarzeń, to być może jakiś sygnał ostrzegawczy, który zwiastuje groźniejsze trzęsienie ziemi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj