Wojna z UFO na Antarktydzie, fakty czy mity

Kategorie: 

Rzekome miejsce katastrofy UFO

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia wskazujące na to, że nad Antarktydą dzieją się dziwne rzeczy. Krążą pogłoski, że odbywa się tam jakaś konfrontacja między ziemskimi siłami zbrojnymi i jakimiś jednostkami pozaziemskimi. Najnowsze doniesienia z tego rzekomego "frontu" wskazują na to, że mogło tam dojść do katastrofy jednego z UFO.

 

Po tym wydarzeniu w miejsce upadku obiektu wysłano oddział zwiadowczy składający się z 4 czołgów. Zostały tam wysłane, aby spenetrować miejsce upadku i aby przejąć pozostałość wraku. Tym razem nie mamy do czynienia wyłącznie z opowieścią nie do zweryfikowania, ale dochodzi do tego materiał zdjęciowy. Widać na nim unieruchomione czołgi, przykryte warstwą śniegu. Trudno to wszystko ogarnąć, ponieważ informacje, jakie pojawiają się w Internecie brzmią po prostu zbyt nieprawdopodobnie. Jest kilku badaczy UFO, którzy obstają, ze to święta prawda i powołują się na swoje "zaufane źródła", które według nich wszystko to potwierdzają.

 

Jednym z takich zapaleńców jest John Kettler, poprzednio współpracownik armii amerykańskiej. Zwracał on uwagę na wydarzenia w obrębie Antarktydy już w październiku 2012, ale niewiele z tego wynikało bez jakichkolwiek dowodów. Według niego nad tym lodowym kontynentem odbywa się konfrontacja, którą można nazwać nawet wojną z UFO.

 

Według niego Amerykanie przewodzą międzynarodowej koalicji sił, które starają się podejmować walkę z prawdopodobnymi najeźdźcami naszej planety. Wcześniej podobne rzeczy opowiadał niejaki Gordon Duff z witryny Veterans Today. On również powołując się na "godne zaufania źródła", twierdził, że odbywały się jakieś potyczki z UFO w okolicy wybrzeża Kalifornii.

Opowieści o walkach z UFO na Antarktydzie pochodzą już z 1946 roku, kiedy słynny amerykański Admirał, Richard Byrd przeprowadzał ekspedycję Operation High Jump. Już z tego okresu są doniesienia o jakichś potyczkach nad wodami Antarktydy.

 

John Kettler napisał kilka artykułów na temat rzekomej walki z pozaziemskimi cywilizacjami, do jakich miałoby dochodzić w różnych lokalizacjach na Pacyfiku. Według niego konflikt się rozszerza i ostatnio doszło do incydentu, w którym dwie chińskie łodzie podwodne zostały poważnie uszkodzone. Według niego niektóre z tych pojazdów są w stanie rozwijać zawrotne prędkości sięgające do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów na godzinę.

 

Oczywiście wszystkie te opowieści można uznać za zbyt fantastyczne i nieprawdopodobne, ale coś może się faktycznie dziać na Antarktydzie i gdyby to tam był zlokalizowany główny teatr działań tak osobliwej wojny to nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli, ponieważ nie ma tam zbyt wielu ludzi, którzy mogliby potwierdzić, że nad Antarktyda dochodzi rzeczywiście do czegoś nadzwyczajnego.

[ibimage==15894==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojawia się tu nieuchronnie pewien kontekst związany z Nazistami, którzy po klęsce w Europie mieli ewakuować swoje technologie do bazy w Nowej Szwabii. Jest ogromna ilość źródeł potwierdzających, że rzeczywiście taka ewakuacja nastąpiła. Gdy do tego dodamy kwestie takie jak Projekt Vrill, który podobno miał za zadanie odtworzenie technologii budowy pojazdów zasilanych antygrawitacją to nagle może się okazać, że konflikt nad Antarktyda istnieje, ale bynajmniej nie z pozaziemską cywilizacją.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jacek 2018

Jaka jest dziś sytuacja ?

Jaka jest dziś sytuacja ?

 

Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 36 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? - wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

 

Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień - a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego 'Objawienia'. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie - Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem 'Miasto Święte - Jeruzalem Nowe ... zstępujące z nieba od Boga' to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru - i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

 

Z fb http://firstcontact.world/main.html

http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], www.przeslanie.com - moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 - Google+

Małgorzata Kołczykowska niesamowite

Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej 'Niebiańskie Jeruzalem' - dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe - i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu - to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

Portret użytkownika aloha

Pod koniec lat '50 z jednego

Pod koniec lat '50 z jednego z portów w Argentynie wypłyną w kierunku bieguna statek pasażerski z 8 tysiącami kobiet na pokładzie. Kobiety pochodziły z biednych rodzin Brazylii Argentyny itp. Oficjalnie zebrano je w celu wyjazdu do pracy na jakiejś wielkiej plantacji. Nikt więcej już tych kobiet nie zobaczył ani nie miał z żadną z nich kontaktu. Ta informacja jest jawna i pozornie nie wiąże się z praktykami spiskowymi. Jednak dla mnie raczej jest oczywiste, że gdzieś tam czekali na te kobiety jacyś mężczyźni. To daje do myślenia, że Uterland tak nie jest jakaś bajka.

Portret użytkownika mirek

Kościół, jest taki jak,

Kościół, jest taki jak, tworzy go wspólnota, a nie księża. Oni tylko mają nam służyć dobrą radą i podczas mszy. A sam kościół, to my wszyscy chrześcijanie i to my tworzymy ten obraz kościoła (jaki obecnie znamy. Nasza w tym zasłóga).
 

Portret użytkownika cichociemny

..z ta fundacja Keshe to daj

..z ta fundacja Keshe to daj sobie spokój... oprócz filmików na UT i wiadomostek na rożnych malutkich forach...to nic nikt nie widział nikt nic nie słyszał... a co do religii... moim zdaniem jest prawdziwa ale tylko stary testament, mało tego -nawet biblie trzeba traktować z pewna doza nieufności.. bo to przeciez nie oryginal. tłumaczona na kilka języków z jezyka ktory kazdy zna tylko z nazwy, nabrała charakteru, i za to dam sobie reke uciac, jaki nadal jej sam tłumacz.

zaloze sie rowniez ze nie byla tłumaczona doslownie a interpretowana , a wiemy to ze szkoly ze interpretacje czegokolwiek wychodzily roznie.
..albo kwestia kościoła - toc moim skromnym zdaniem 95% ksiezy to zlodzieje, pedaly i pedofile, kazdy szanujacy sie ksiadz zyje skromnie, a jak czuje powolanie to wyjezdza na misje albo angazuje sie w pomoc dla biednych w roznych osrodkach. ale ogolem caly watykan oplywa w dostatku a ludzie na swiecie gloduja! przciez to nienormalne! czy tak nauczal Chrystus??  az sie noz otwiera. za czasow komuny i urzedu bezpieczenstwa..to ksieza byli najwiekszymi szpiegami!!  wlazil ci taki na kolede do chalupy, dowiedzial sie jak ci sie zyje, jaki jest twoj sasiad, na spowiedzi powtorka z rozrywki!.i to trwa nadal!

...sory ze odbieglem od tematu. ale caly watykan to jedno wielkie zniewolenie. teraz TO JUZ NIE LUDZIE TWORZA KOSCIOL...ale dobrze zorganizowana i bardzo "gesta" siatka komornikow (ksiezy - darmozjadow).

---a odnosnie UFO..to kazdy zdrowo myslacy czlowiek wie ze istnieja rozne cywilizacje tak jak istnieje nasza. czy nas odwiedzaja? calkowitej pewnosci nie ma, ale i tez nie ma ze nie odwiedzaja. ale doputy nie ustanie taki zielony alien na mownicy np w onz, to sie nigdy nie dowiemy

co do wojny na antarktydzie...napewno nie jest prowadzona miedzy obcymi a ziemianami. bo niby jak to sobie mieli ustalic? dobra chlopaki bedziemy walczyc ale tylko na antarktydzie?? hehe przeciez to smieszne. za duzo na tym naszym swicie jest tajemnic, niedomowien i wogole....
 

Portret użytkownika taurus

Wiem o co ci chodzi i jestem

Wiem o co ci chodzi i jestem jako Katolik podobnego zdania ale 95% to przesada...moze 40%..będzie bliżej prawdy.. ja wierzę w nauki Jezusa a nie w księzy a wielu to myli i zawsze jak nawet ksiądz powie coś co nie jest zgodne z nauka Jezusa to mu to wytkne....ale to wszystko wkrótce się zmieni....

Portret użytkownika korb

Jeżeli człowieku chcesz

Jeżeli człowieku chcesz koniecznie najeżdżać na kościól to zapisz się do Palikota takich tam przyjmują z otwartymi rękami a nie psuj krwi ludziom na forum. To że  chcesz żeby nie było Boga to nie znaczy że Go nie ma. Wyrazy współczucia za taką moralność.

Strony

Skomentuj