Wojna z UFO na Antarktydzie, fakty czy mity

Kategorie: 

Rzekome miejsce katastrofy UFO

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia wskazujące na to, że nad Antarktydą dzieją się dziwne rzeczy. Krążą pogłoski, że odbywa się tam jakaś konfrontacja między ziemskimi siłami zbrojnymi i jakimiś jednostkami pozaziemskimi. Najnowsze doniesienia z tego rzekomego "frontu" wskazują na to, że mogło tam dojść do katastrofy jednego z UFO.

 

Po tym wydarzeniu w miejsce upadku obiektu wysłano oddział zwiadowczy składający się z 4 czołgów. Zostały tam wysłane, aby spenetrować miejsce upadku i aby przejąć pozostałość wraku. Tym razem nie mamy do czynienia wyłącznie z opowieścią nie do zweryfikowania, ale dochodzi do tego materiał zdjęciowy. Widać na nim unieruchomione czołgi, przykryte warstwą śniegu. Trudno to wszystko ogarnąć, ponieważ informacje, jakie pojawiają się w Internecie brzmią po prostu zbyt nieprawdopodobnie. Jest kilku badaczy UFO, którzy obstają, ze to święta prawda i powołują się na swoje "zaufane źródła", które według nich wszystko to potwierdzają.

 

Jednym z takich zapaleńców jest John Kettler, poprzednio współpracownik armii amerykańskiej. Zwracał on uwagę na wydarzenia w obrębie Antarktydy już w październiku 2012, ale niewiele z tego wynikało bez jakichkolwiek dowodów. Według niego nad tym lodowym kontynentem odbywa się konfrontacja, którą można nazwać nawet wojną z UFO.

 

Według niego Amerykanie przewodzą międzynarodowej koalicji sił, które starają się podejmować walkę z prawdopodobnymi najeźdźcami naszej planety. Wcześniej podobne rzeczy opowiadał niejaki Gordon Duff z witryny Veterans Today. On również powołując się na "godne zaufania źródła", twierdził, że odbywały się jakieś potyczki z UFO w okolicy wybrzeża Kalifornii.

Opowieści o walkach z UFO na Antarktydzie pochodzą już z 1946 roku, kiedy słynny amerykański Admirał, Richard Byrd przeprowadzał ekspedycję Operation High Jump. Już z tego okresu są doniesienia o jakichś potyczkach nad wodami Antarktydy.

 

John Kettler napisał kilka artykułów na temat rzekomej walki z pozaziemskimi cywilizacjami, do jakich miałoby dochodzić w różnych lokalizacjach na Pacyfiku. Według niego konflikt się rozszerza i ostatnio doszło do incydentu, w którym dwie chińskie łodzie podwodne zostały poważnie uszkodzone. Według niego niektóre z tych pojazdów są w stanie rozwijać zawrotne prędkości sięgające do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów na godzinę.

 

Oczywiście wszystkie te opowieści można uznać za zbyt fantastyczne i nieprawdopodobne, ale coś może się faktycznie dziać na Antarktydzie i gdyby to tam był zlokalizowany główny teatr działań tak osobliwej wojny to nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli, ponieważ nie ma tam zbyt wielu ludzi, którzy mogliby potwierdzić, że nad Antarktyda dochodzi rzeczywiście do czegoś nadzwyczajnego.

Pojawia się tu nieuchronnie pewien kontekst związany z Nazistami, którzy po klęsce w Europie mieli ewakuować swoje technologie do bazy w Nowej Szwabii. Jest ogromna ilość źródeł potwierdzających, że rzeczywiście taka ewakuacja nastąpiła. Gdy do tego dodamy kwestie takie jak Projekt Vrill, który podobno miał za zadanie odtworzenie technologii budowy pojazdów zasilanych antygrawitacją to nagle może się okazać, że konflikt nad Antarktyda istnieje, ale bynajmniej nie z pozaziemską cywilizacją.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Jacek 2018

Jaka jest dziś sytuacja ?

Jaka jest dziś sytuacja ?

 

Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 36 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? - wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

 

Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień - a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego 'Objawienia'. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie - Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem 'Miasto Święte - Jeruzalem Nowe ... zstępujące z nieba od Boga' to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru - i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

 

Z fb http://firstcontact.world/main.html

http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], www.przeslanie.com - moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 - Google+

Małgorzata Kołczykowska niesamowite

Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej 'Niebiańskie Jeruzalem' - dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe - i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu - to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

Portret użytkownika aloha

Pod koniec lat '50 z jednego

Pod koniec lat '50 z jednego z portów w Argentynie wypłyną w kierunku bieguna statek pasażerski z 8 tysiącami kobiet na pokładzie. Kobiety pochodziły z biednych rodzin Brazylii Argentyny itp. Oficjalnie zebrano je w celu wyjazdu do pracy na jakiejś wielkiej plantacji. Nikt więcej już tych kobiet nie zobaczył ani nie miał z żadną z nich kontaktu. Ta informacja jest jawna i pozornie nie wiąże się z praktykami spiskowymi. Jednak dla mnie raczej jest oczywiste, że gdzieś tam czekali na te kobiety jacyś mężczyźni. To daje do myślenia, że Uterland tak nie jest jakaś bajka.

Portret użytkownika mirek

Kościół, jest taki jak,

Kościół, jest taki jak, tworzy go wspólnota, a nie księża. Oni tylko mają nam służyć dobrą radą i podczas mszy. A sam kościół, to my wszyscy chrześcijanie i to my tworzymy ten obraz kościoła (jaki obecnie znamy. Nasza w tym zasłóga).
 

Portret użytkownika cichociemny

..z ta fundacja Keshe to daj

..z ta fundacja Keshe to daj sobie spokój... oprócz filmików na UT i wiadomostek na rożnych malutkich forach...to nic nikt nie widział nikt nic nie słyszał... a co do religii... moim zdaniem jest prawdziwa ale tylko stary testament, mało tego -nawet biblie trzeba traktować z pewna doza nieufności.. bo to przeciez nie oryginal. tłumaczona na kilka języków z jezyka ktory kazdy zna tylko z nazwy, nabrała charakteru, i za to dam sobie reke uciac, jaki nadal jej sam tłumacz.

zaloze sie rowniez ze nie byla tłumaczona doslownie a interpretowana , a wiemy to ze szkoly ze interpretacje czegokolwiek wychodzily roznie.
..albo kwestia kościoła - toc moim skromnym zdaniem 95% ksiezy to zlodzieje, pedaly i pedofile, kazdy szanujacy sie ksiadz zyje skromnie, a jak czuje powolanie to wyjezdza na misje albo angazuje sie w pomoc dla biednych w roznych osrodkach. ale ogolem caly watykan oplywa w dostatku a ludzie na swiecie gloduja! przciez to nienormalne! czy tak nauczal Chrystus??  az sie noz otwiera. za czasow komuny i urzedu bezpieczenstwa..to ksieza byli najwiekszymi szpiegami!!  wlazil ci taki na kolede do chalupy, dowiedzial sie jak ci sie zyje, jaki jest twoj sasiad, na spowiedzi powtorka z rozrywki!.i to trwa nadal!

...sory ze odbieglem od tematu. ale caly watykan to jedno wielkie zniewolenie. teraz TO JUZ NIE LUDZIE TWORZA KOSCIOL...ale dobrze zorganizowana i bardzo "gesta" siatka komornikow (ksiezy - darmozjadow).

---a odnosnie UFO..to kazdy zdrowo myslacy czlowiek wie ze istnieja rozne cywilizacje tak jak istnieje nasza. czy nas odwiedzaja? calkowitej pewnosci nie ma, ale i tez nie ma ze nie odwiedzaja. ale doputy nie ustanie taki zielony alien na mownicy np w onz, to sie nigdy nie dowiemy

co do wojny na antarktydzie...napewno nie jest prowadzona miedzy obcymi a ziemianami. bo niby jak to sobie mieli ustalic? dobra chlopaki bedziemy walczyc ale tylko na antarktydzie?? hehe przeciez to smieszne. za duzo na tym naszym swicie jest tajemnic, niedomowien i wogole....
 

Portret użytkownika taurus

Wiem o co ci chodzi i jestem

Wiem o co ci chodzi i jestem jako Katolik podobnego zdania ale 95% to przesada...moze 40%..będzie bliżej prawdy.. ja wierzę w nauki Jezusa a nie w księzy a wielu to myli i zawsze jak nawet ksiądz powie coś co nie jest zgodne z nauka Jezusa to mu to wytkne....ale to wszystko wkrótce się zmieni....

Portret użytkownika korb

Jeżeli człowieku chcesz

Jeżeli człowieku chcesz koniecznie najeżdżać na kościól to zapisz się do Palikota takich tam przyjmują z otwartymi rękami a nie psuj krwi ludziom na forum. To że  chcesz żeby nie było Boga to nie znaczy że Go nie ma. Wyrazy współczucia za taką moralność.

Portret użytkownika cichociemny

moralnosc?? to ja ci

moralnosc??
to ja ci wspolczuje za te twoja  gluchote i brak wzroku. nie napisalem ze boga nie ma..bo tyle samo dowodow jest ze jest jak i ze go nie ma.
odnioslem sie tylko do kosciola..a jaki ten kosciol jest to kazdy widzi. i nie najezdzam na niego...tylko opisuje co widze.

Portret użytkownika baca

mylisz sie i to grubo, bo co

mylisz sie i to grubo, bo co do reaktora Keshe to już są jakieś konkretne informacje:
http://www.youtube.com/watch?v=aYjPW9Ffdes
a co do "prawd" starego testamentu to chodzi o to właśnie że jest za dużo tych he he he... "informacji"
o jednym i drugim zresztą napisalem wczoraj fajnego czyli złośliwego newsa no ale Admin cuś go nie umieśił - no i lipa - dalej będziesz błądził we mgle rozpylanej przez księdza Smile

Portret użytkownika cichociemny

nie traktowalbym informacji w

nie traktowalbym informacji w YT jako konkretne. lecz jako ciekawostke.
zzzreszta kim jest ten Keshe ze ma takie dojscia do takich "kosmicznych" technologii???
podbisal z obcymi porozumienie wymiany gospodarczo-technicznej czy jak? i ma na to monopol??

Portret użytkownika CZTERNASTY-BAKTUN

 Dla przypomnienia :)   Jaka

 Dla przypomnienia Smile
 
Jaka jest różnica pomiędzy Arktyką, Antarktyką i Antarktydą ? 

Arktyka to obszar na półkuli północnej, rozciągający się wokół Bieguna Północnego, obejmujący Ocean Arktyczny wraz z wyspami oraz północne części Ameryki Północnej, Europy i Azji.
Przyjmuje się, iz granicą Arktyki jest  Koło Podbiegunowe Północne, czyli równoleżnik 66°33’N. Powierzchnia Arktyki wyznaczona tą granicą wynosi 21 mln km².
Nazwa Arktyka wywodzi się od greckiego słowa arktos czyli niedźwiedź. Wskazuje to geograficzne umiejscowienie Arktyki pod gwiazdozbiorem Wielkiej Niedźwiedzicy. 

Antarktyka leży po przeciwnej stronie globu ziemskiego a więc jest w pozycji „anty” względem Arktyki i stąd jej nazwa Anty-Arktyka czyli Antarktyka. Nazwa ta określa obszar na półkuli południowej obejmujący kontynent Antarktyczny (Antarktydę) oraz otaczający go Ocean Południowy wraz z wyspami.
Umowną granicę morskiej Antarktyki wyznacza tzw. Konwergencja Antarktyczna. Według innego podziału jest to 60°szerokości geograficznej południowej.
 
Morska Antarktyka oznacza strefę klimatyczną o dominującym zimnym, morskim klimacie, różnym od klimatu kontynentu Antarktyki (cieplejszy o większych opadach i większym zachmurzeniu). Rejon Morskiej Antarktyki obejmuje głównie zachodnie wybrzeże Półwyspu Antarktycznego (na północ od 70 równoleżnika) wraz z przyległymi wyspami. Szetlandy Południowe znajdują się właśnie w tej strefie.

Antarktyda określa natomiast tylko i wyłącznie kontynent Antarktyczny, położony centralnie wokół Bieguna Południowego.
Antarktyda dzieli się na Wschodnią o przybliżonej powierzchni 10,5 mln km² i Zachodnią – o powierzchni 3,5 mln km². Granicę pomiędzy tymi obszarami wyznaczają Góry Transantarktyczne, ciągnące się od Morza Weddella (w sektorze atlantyckim) do Morza Rossa (w sektorze pacyficznym).
Powierzchnia Antarktydy wynosi prawie14 mln km² latem i powiększa się do nawet 21 mln km² zimą, gdy zwiększa się powierzchnia lodów. 98% powierzchni kontynentu Antarktycznego pokrywa lód o łącznej objętości około 30 mln km³, co stanowi prawie 75% światowych zasobów słodkiej wody.
Antarktyda jest najwyższym z kontynentów, jej średnia wysokość wynosi 2194m n.p.m. (więcej niż Azja z Himalajami).
Średnia miąższość (grubość) pokrywy lodowej wynosi 1829m, maksymalna zaś dochodzi do 4776m. Ogromny nacisk takiej masy lodu wcisnął znajdujący się pod nim ląd średnio o 600m pod poziom morza.
Najwyższy punkt pokrywy lodowej to Dome Argus we Wschodniej Antarktyce, na południe od Lodowca Szelfowego Amery’ego (80°49' S; 76°31' E), znajdujący się na wysokości 4091m n.p.m. 
Najwyższym szczytem Antarktydy jest Masyw Vinsona 4897m n.p.m. (w Górach Sentiel, należących do Masywu Ellswortha).
Biegun Południowy znajduje się na powierzchni kopuły lądolodu na wys. 2835m n.p.m. 
 
Tutaj bardziej obszerniej obszernie w 4 częściach filmik który przedstawia co tak na prawdę ukrywa NASA  na ten temat: 
Warto zapoznać się z tym tematem niewątpliwie coś w tym jest Biggrin
http://www.youtube.com/watch?v=O0fiHaoS2SQ
http://www.youtube.com/watch?v=FmP3KM8aiUs
http://www.youtube.com/watch?v=cbxWlQZSNeg
http://www.youtube.com/watch?v=Frgvo2irnjA
 
 

Ziemia straciła ludzkie oblicze z chwilą kiedy człowiek objął ją we władanie!!!
 

Portret użytkownika Scripto

Szczerze to już większy bajek

Szczerze to już większy bajek dawno nie czytałem. Wojna UFO na Antarktydzie już na większym zdupiu nie mogli zatakować?! Amerykanie oczywiście mają tam cały korpus marins? To zdjęcie o niczym nie świadczy to nie są, żadne sensowne dowody można rzec o ich braku bo z tych umieszczonych na stronie nic nie można wynioskować. Jacyś ufolodzy mówią, że na bank jest to mini wojna i to z zaufanych źródeł. A ja mówię więcej KONKRETÓW. Ja też wam mogę powiedzieć w zaufaniu, że ufo wlaczy na Marsie z Curiosity'em. To nic nie warte puste słowa. Jeżeli chodzi o nazistów któży, się schronili na Antarktydzie to też w to nie wierzę. I jeszcze skąd tam miało by się wziąść wojsko USA i UE? Cztery czołogi to nie armia. Więc naprawdę nie popadajmy w sensacje czasami trzeba więcej realizmu bo potem mamy tak idiotyczne teorie spiskowe.

Pozdrawiam, Scripto
Zapraszam www.globalityk.pl
Inaczej analizowany świat

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jakbym coś chciał

Jakbym coś chciał powiedzieć...Nie wspominałem o tym?
a teraz pośmiejmy się...
Jak mówiłem Wojna miedzygwiezdna okaże się wojną z IV rzeszą. I jest to o tyle niebezpieczne, że bazy wojskowe IV Rzesz są silnie zoorganizowane w USA, Argentynie Chile i w Niemczech...
 ATAK I WOJNA MOŻE SIĘ ROZWINĄĆ FRONTEM PENETRUJĄCYCM OD ŚRODKA...

Portret użytkownika kuzYn

Bardzo ciekawe Rexusie

Bardzo ciekawe Rexusie Maximusie Angelusie. Kto wie, może Hitler jeszcze żyje korzystając z cudownej medycyny z gwiazd. Nim się obejrzymy, będzie jeszcze krzyczał i walił pięścią na mównicy w ONZ.
Wir sind die Herren der Welt !
A tak na poważnie, to coś w tym jest z tymi ziemskimi UFO

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kpij sobie do woli... Nikt tu

Kpij sobie do woli... Nikt tu nie mówi o Hitlerze, tylko neonazistowskich siłach militarnych ukrytych na tym kontynencie i rozwijajacych swobodnie swoje wynalazki, których nie zdązyli ukończyc by wygrac II W.Ś.
 Nie wierzysz, czy jestes niedoinformowany, że Von Braun, był nazistowskim naukowcem, który znał te prace i był ich współautorem i został pierwszym dyrektorem NASA?
 Jak sądzisz, czy naziści poddali sie i poszli w rozsypke? To świetnie zorganizowana nacja połaczona wspólna ideologia i tajnymi więzami...
 Nie łuź się, że nazizm umarł wraz z Adolfikiem... On zyje i ba..., on opanował cały globalistyczny Świat....
 Mozesz sobie kpic z Angelusa... Twoja wola i twój humor... ale jak to przysłowie starych ludzi mówi:
 ten się smieje, który ostatni się śmieje...  u tych pierwszych śmiech na ustach szybko zamiera w obliczu faktów... Życzę Szczęsliwego Nowego Roku i... otwartości umysłu na nieprawdopodobne...

Portret użytkownika kuzYn

Wcale z Ciebie nie kpię, to

Wcale z Ciebie nie kpię, to tylko mały żarcik. Wierzę że niektóre dziwne obiekty latające typu ufo ktoś na ziemi buduje, i to już od dawna. Prawdopodobnie to spadek po nazistach. Czytałem o tym sporo, i mam na ten temat własny pogląd. Myślę że to amerykanie za tym stoją.

Rownież: Szczęśliwego Nowego Roku

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...nnnnoooo dobra... już się

...nnnnoooo dobra... już się nie gniewam... tak odebrałem tylko jak zwykle nie doczytując do końca informacji na dole o tym ziemskim UFO... Własne tak kuźwa.. wyglądała moja edukacja... po łebkach, w locie jaies fragmenty, a reszta to marzenia... heeehee

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

trochę mi ciebie żal Homo bo

trochę mi ciebie żal Homo bo swastyki nie dali ludzkości Sumerowie tylko Słowianie i jak się dobrze rozejrzysz to znajdziesz w sieci dużo starsze swastyki niz te młode sumeryjskie lub tybetańskie i indyjskie.
nie to jest jednak przykre że tego nie wiesz tylko to że ty i Endor po paru dniach złowieszczej ciszy jak nietoperze potem spadacie z jakimiś cytatami z ewangelii robiąc się bardziej nachalni od tych co łażą namolnie po koledzie lub z gazetką strażnica Smile
posłuchaj Homo bo powiem to tylko raz.
nudza mnie powtórki ze względu na dyskomfort psychiczny a zatem zamiast jutro znowu wyjeżdzać z czymś takim że niby nie pamiętasz, ZAPISZ SOBIE MOŻE ŁASKAWIE TEN POST i w razie wątpliwości przeczytaj go kiedy przyjdzie ci ochota lub dopadnie cie Alzheimer. zapisz go chłopie koniecznie, bo to najlepszy post jaki napisalem w 2012 roku. on rozwiazuje twoje problemy, problemy Endora i problemy kazdego czlowieka z problemami, w tym rowniez jako bonus wszystkie jak leci religie.
on rozwiązuje całe parszywe NWO, kumasz?
otóz zamiast wciskac kit o boskosci na przyklad Jezusa albo jego matki i pałować się po forum cytatami z biblii możesz z moja malą pomoca sprawić że każdy, dosłownie każdy człowiek na Ziemi stanie się Jezusem Chrystusem. nie mniej nie więcej. Aby tak się stało zostan narzędziem a myslenie pozostaw mi, gdyż myślenie nie jest twoją najmocniejsza stroną, prawda? Twoją zaletą (jedyną he he) jest ośli upór a wiec... wykorzystaj go bo jesteś w tym naprawdę dobry. Zapisz sobie ten post, pamiętasz?
zapisz a potem zrob tak:
Zamiast nauczać np o Jezusie zrob Jezusem Chrystusem wszystkich ludzi.
jak?
to proste. otóz rozbierz problem z Jezusem na czynniki pierwsze (albo nie rozbieraj bo jeszcze coś spier*olisz więc jednak posluchaj mnie) a przekonasz się dlaczego Jezus stał się nieśmiertelną legendą. legendą ktorej nie da się zabić. legendą ponadczasową i uniwersalną. stało sie tak z dwóch prostych powodów. po pierwsze - ROBIŁ TYLKO DOBRE RZECZY, po drugie MOWIŁ ZAWSZE PRAWDE - zawsze czyli zawsze. bez względu na wszystko.
ok?
taki był no i to tyle o nim. nie można powiedziec o nim na pewno, że był jakiś nadzwyczaj inteligentny lub przewidujacy gdyż to co robił i mówił sprawiło że go zabito, ok?
prawdomownosc i czynienie dobra nie jest zatem/raczej receptą na dlugowiecznosc.
i tak wygląda cały problem z robieniem dobra i mówieniem prawdy. jak tylko ktos tak robi to zaraz przychodzi jakiś żyd daje w czapę no i szlus.
i stąd rozwiązanie ktore ci na tacy uprzejmie podałem a ktorego ty nadal nie dostrzegasz.
otóz postaw Homo w publicznym miejscu wykrywacz klamstw a każdy kto się w pobliżu tej maszyny znajdzie stanie się... Jezusem Chrystusem - ot co!
zwykly poligraf wykrywa 50% kłamcow, kamera na podczerwien już 70 % a rezonans magnetyczny już wszystkich łgarzy. sto procent!
nastepnie na drodze zwyklego referendum wymuś aby kazdy urzedas, od sołtysa do prezydenta włącznie skladał te swoje cholerne ślubowanie przed rezonansem a POZNASZ PRAWDE z ust JEZUSA CHRYSTUSA
poznasz prawde, i to nawet jesli gadał bedzie klamca! to takie proste ze wręcz genialne i naprawde nie da sie tego już bardziej uproscic.
tej maszynki nie mozna zastraszyć, zabić lub przekupić albo napuścić żydów - to tylko kilka zalet ktorych nie mial niestety Jezus.
a co jesli maszynka "się pomyli" "nieslusznie oszuka" i uzna za klamce kogos kto nie klamie?
otoż własnie nic.  wielkie nic, taki czlowiek po prostu nie obejmie urzędu no i to.... tyle. czy to takie straszne?
zero efektow ubocznych, zero przemocy, zero jakiegoś holokaustu a tylko i wyłącznie same zalety no i bezcenna gwarancja że na urzad wejdzie tylko i wylacznie ktos kto naprawde chce zrobic dobrze i naprawde lezy mu na sercu los Polakow a nie innych.
tyle tysiecy lat tyle tysiecy teologow poszukiwalo prawdy... i nie znalazlo jej Smile
baca ją znalazl i przyniósł ci w zębach.
zamiast tracic czas na odklamywanie miliarda pojedynczych klamstewek ułozonyc tylko po to aby marnowac czas miliardów ludzi, można od razu odklamać je wszystkie na raz i zablokować powstawanie następnych.
mozna w ten sposob powstrzymać całe pieprzone NWO!
bezkrwawo, bez mowy nienawiści i na drodze pokoju. nawet nie ruszając dupy sprzed monitora.
masz jakieś pytania merytoryczne?
Jesli masz co do mnie jakies wątpliwości to powtórzę ci w sekrecie i na drodze wyjątkowego wyjątku coś co sprawi że będziesz mógł zachowac twarz i nie będzie cie obowiązywało tradycyjne Solariańskie pocałowanie mnie w dupę.
Otóz jak chyba wiesz pochodzę he he z przyszłości, ok? z przyszłości Homo, w ktorej Jezus powrócił z nieba, nadążasz? jak powrocił i zobaczył co sie porobiło pod jego nieobecnośc to zaraz mnie wysłał do twoich czasów po to abym ci osobiscie przekazal ten patent z wykrywaczem klamstw - on nie miał tu czasu zagladać bo ma na głowie kilkaset innych zażydzonych planet.
masz zatem boską misję Homo sapiensie - misję od samego Jezusa Chrystusa. masz wprowadzic rezonans magnetyczny do powszechnego użytku bo inaczej będziesz się smazył w piekle, ha ha ha.
no i to w sumie tyle. miałem ci to przekazac więc przekazuję i teraz to twój ha ha ha problem.
no to do zobaczyska. w niebie lub piekle - ty wybierasz.

Portret użytkownika Homo sapiens

Cała prawda to duchowość

Cała prawda to duchowość zawarta w nauce Mesjasza Chrystusa a twoje wypowiedzi są po prosu tym co Endor nazywa zwiedzeniem, zwiedzenie jest straszne ale można się z niego wyzwolić zwracając do Ducha Świętego co tobie polecam, Duch Święty to jest to co ciebie i wszystkich zwiedzonych może uratować i doprowadzić do PRAWDY ! Pamiętaj baco że sovieci mordowali Polaków tak jak hitlerowcy, mordy te był straszne i bezwzględne dlatego powinienaś zmienić stosunek do człowieczeństwa i do dobra jakie płynie z moralności i etyki chrześcijańskiej ! Pozdrawiam i mam nadzieje że zły który cię buntuje odejdzie od ciebie i twoich złych poglądów zwodzących inne dzieciaki zaglądające na tą stronę Smile twoje teorie są bardzo podobne a czasami identyczne do tych które głoszą masoni postradzieccy głoszący iż Polska powinna zostać części wielkiej nowej rosji bez polskości i państwowości, poglądy te głoszone przez masonerie putinowską są bardzo podobne do twoich co wskazuje na zwiedzenie Szatana. Baco zapoznaj się z poglądami głównego masona putina Aleksandra Dugina bo to jest podobne do twoich błędnych teoryjek Smile
http://jaszczur09.salon24.pl/tag/66894,aleksander-dugin

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wybacz Homo, ale poglądy bacy

Wybacz Homo, ale poglądy bacy tak przypominają poglądy masońskie jak Orzeł przypomina Sowę...
Jak noc przypomina dzień... Z tym, że baca jest dziennym Orłem... masoni nocną Sową...
Podobne nie jest tożsamością...

Portret użytkownika Endor

Homo sapiensie zwiedzenie

Homo sapiensie zwiedzenie może się objawiać na przykład tym że ktoś nie znosi przebywania w miejscach świętych, albo nie znosi widoku świętych orazów (Matki Bożej z Guadalupe, itp...) Tacy ludzie powinni się pomodlić o uwolnienie, modlitwa do Matki Boskiej zawsze pomaga albo do Syna Bożego Jezusa ! A nasz baca po prostu został uwiedziony przez heretyckie oraz ezoteryczne nauki tajnych organizacji. Powinniśmy się modlić za bace o Miłosierdzie Boskie dla zagubionego.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wybacz Endor, ale moje zdanie

Wybacz Endor, ale moje zdanie jest wątpliwością wynikającą z faktu, że święte obrazy zostały w Pismie Świętym zakazane jako łamanie prawa bozego... Zydowska interpretacja chrześcijanizmu opiera sie na kulcie obrazkowym, z natury rzeczy poganskim..
 Kulty Maryjne są kłamstwem o którym nie wiedzą nawet hołdujący im wysocy kapłani i zakonnicy.
 Nie może byc prawdą, że Jezus wymaga pomocy swojej matki, która była zwykła żydowską dziewczyną...
 Pomoc matki umniejsza bowiem moc boską Jezusa czyniąc z niego  Boga Niedołęgę...
 Powtarzane mantry maryjne przypominają modlitwy do Bogini, którą matka Boga nie jest i nie była... Ona była tylko Pośrednikiem fizycznym, nie duchowym...
Wszelkie objawienia maryjne to ściema i nie wiemy z czyjej mocy powstały... Ja sądzę. że z mocy tych co zamieszkują wnetrze Ziemi... z fizycznych "upadłych aniołów"
Nie ma ezoterycznego ducha we Wszechświecie i poza nim...
 Duch człowieka został zważony.... A jest "dechem Boga"...o ponadzmysłowych własciwosciach, więc  duch jest materią... ma masę...i ma ponadzmysłowe właściwosci, jak magnetyt... magnetyzm, który masy nie ma....
 Aniołowie nie byli istotami duchowymi jak nam sie wmawia... To były i sa istoty fizyczne..zdolne do fizycznej reprodukcji....Tak, że ściema biblijna nie może trwac wiecznie i człowiek uwolni sie od mocy tego kłastwa dla władzy.
 Bóg niezaleznie od swojej wielości postaci nie był i nie jest duchem  w ezoterycznym znaczeniu... Jest fizyczny i stworzył nas na obraz i podobieństwo obdarzając nas swoimi materialymi . zmysłowymi i ponadzmysłowymi cechami...
 Wiem, że zawaliłby sie Wasz świat wierzeń, ale wiara bez podstaw to głupota... Kłamstwo nie może byc podstawa wiary..
 Wasza wiara jest wiarą w kłamstwo... Cały kapłaniżm to kłastwo... Boska moc sprawcza nie potrzebuje posredników... bez nich umysł sie otwiera do Boga nawiazując mentalny kontakt... Doświadczam tego...
 Czas sie odwrócic i dojrzeć prawdziwe oblicze boskości , grzechu i istnienia.... Szczęsliwego Nowego Roku....Roku objawienia prawdy
ps. I ja nie czytałem żadnych ksiąg na ten temat, poza Biblią... nie zostałem uwiedzony przez ksiegi, telewizję, niecnych kapłanów zła... Ta wiedza wypływa z mojego umysłu i wiem skąd ja mam... Bóg mi ja zapisał bym prawde o nim głosił....
Tobie i innym też, tylko... czytaliscie za dużo ksiąg...

Portret użytkownika baca

e tam Endor - głowa kościoła

e tam Endor - głowa kościoła Solarium KGB czyli zawsze nieomylny baca, uważa skromnie że to ty jesteś ofiarą autozwiedzenia - tak od niechcenia mogę cie zdiagnozować, bo nie dość że się zakochałeś po uszy w matce boskiej z obrazka to jeszcze dorabiasz w swojej głowie dziwną niepotwierdzoną ideologie ze niby ona tez na ciebie leci.
co konkretnie sprawiło ze się w matce boskiej zakochaleś?
i skąd wiesz że ona to odwzajemnia?
hę?
no skąd?
powiedziała kiedys coś w tym stylu?
czy ona w ogole coś kiedyś powiedziała?
potrafisz odpowiedzieć sensownie?
czy nie potrafisz tylko zamiast tego potrafisz tylko walić na klęczkach paciorek?

Portret użytkownika kuzYn

  To bardzo szlachetne z

 
To bardzo szlachetne z Twojej strony Endor, ale czy na pewno chcesz to zrobić, czy tylko pokazać swoją wyższość ? Tak jak Jezus chcesz nadstawić drugi policzek. Myślę że to jest fałszywe. Takie show na pokaz dla publiczności.
Ktoś kto ma szczere intencje zrobił by to bez afiszowania się tym.

Weselszego Nowego Roku.

 

Portret użytkownika Zenek

Jemu się praca zakonnego

Jemu się praca zakonnego gestapowca w inkwizycyjnym loszku marzy by "narwacać nie dość zgiętych (liżących stopy Rasy Panów) na jedynie zwyrodniały judaizm". Temu służą te pierdy jaki on i mu podobni wklejają po forach.
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ależ baca nie zgadza sie

Ależ baca nie zgadza sie jedynie z zakłamanymi dogmatami wiary, co spowodowało u niego ateizm... I to nie jego jest wina, jeno zakłamania wiary, która prezentujesz...
 Ja jestem kreacjonista, a więc wierzę w Projektanta Wszechświata i wierzę,że jest Miłością Ojca, ale daruj sobie zmantrowane zakłamane opowiastki  biblijne...
 Wierzę równiez w prawdy objawione i zapisane w Biblii, ale nie w ich żydowską interpreatcje jako, że Bóg izraelitów mordował dla nich plemiona filistyńskie...i to jeszcze ich rękami...
 Wybacz, ale moc sprawcza Boga nie wymaga armi pazernych i żądnych krwi Izraelitów!!!
 Jak człowiek z ponadprzecietnym IQ może wierzyc w takie bzdury??!!
Nie mając Prawdy błaka się po bezdrożach kłamstwa z poczuciem opuszczenia... i znajduje swój świat na miarę swej intuicji...
 To religia jest ojcem ateizmu... i takie głupawe sciemy, które tu prezentujecie ... Homo...
 życzę Szczęśliwego Nowego Roku...i głosu rozsądku...
 
 

Portret użytkownika Lord_J

W naszej galaktyce jest ok.

W naszej galaktyce jest ok. biliona gwiazd. Licząc że na co miliardowej jest życie to przez te dwa tysiące lat Jezus zbawił dopiero 60 planet, a gdzie reszta? Nie zazdroszczę mu tej misji. Za każdym razem dostawać baty i konać pół dnia na krzyżu? Mówimy tylko o naszej galaktyce, a tu planety w całym Uniwersum czekają. To chyba misja w nieskończoność.

Portret użytkownika Szarak

Ogarnij się w końcu homo

Ogarnij się w końcu homo erectus. Piszesz kompletne bzdury . Ten talerzyk ma według ciebie 7000200 lat?. To podobne farmazony jak twój opis o gigantycznej przenikliwości promieniowania beta. Ja rozumiem, że braki w rozumieniu świata nadrabia się wymyślaniem bogów i ufosów, ale bez przesady. O kulturze neolitycznej czy o promieniowaniu można już dzisiaj poczytać w necie i nie palą za to na stosie.

Portret użytkownika Zenek

Persowie to INDOEUROPEJCZYKI,

Persowie to INDOEUROPEJCZYKI, słowem NASI TAM BYLI NIEŚĆ KAGANEK OŚWIATY semickim czcicielom kozich bobków.
 
Nawet pismo macie po Słowianach bo tak to do tej pory byście się pierdnieciami czy wrzaskami nawoływali jak to w swoim afrykańskim mateczniku uskutecznialiście.

Portret użytkownika hal-9000

Tylko niech cwaniaczki

Tylko niech cwaniaczki komputerowi nie gadają odrazu że to ściema, fake, itp. Ponieważ nigdy tam nie byli i pewnie nigdy nie będą. Dla mnie jak zawsze 50-50 pponieważ nie wiem to i niemogę zaprzeczyć. 

Strony

Skomentuj