Wojsko zainteresowało się tak zwanym "bałtyckim UFO"

Kategorie: 

Wizualizacja anomalii bałtyckiej praca artystyczna - źródło: Hauke ​​VAGT

W sumie odbyły się już trzy wyprawy w celu spenetrowania wraku tak zwanego bałtyckiego UFO. Pisaliśmy o tej sprawie wielokrotnie, ale niestety nadal brak konkretnego stwierdzenia, co leży na dnie. Teraz okazuje się, że znaleziskiem zainteresowała się szwedzka marynarka wojenna. Wiele osób twierdzi, że to znak wskazujący na to, że nigdy nie dowiemy się prawdy.

 

Ustalono, że obiekt emituje jakieś pole elektromagnetyczne zakłócające pracę niektórych urządzeń. Odnaleziono również warstwę wyglądającą na efekt działania wysokiej temperatury. Pokrywa wydaje się być rodzajem bazaltu z elementami spalonego materiału organicznego. Znaleziono również coś, co wygląda na okrągły otwór znajdujący się na szczycie tego tajemniczego obiektu.

[ibimage==18846==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jeden z głównodowodzących dotychczasowymi pracami eksploracyjnymi, Denis Asberg, potwierdził podczas sesji pytań, że Szwedzka Marynarka Wojenna również wyraziła zainteresowanie dziwną cyrkularną anomalią wielkości jumbo jeta. Może to niestety oznaczać, że wkrótce dowiemy się, że nie ma tam nic interesującego a znaleziskiem zajmą się odpowiednie służby.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gra lo koryto

przeca to jest korek jak to

przeca to jest korek jak to otworza to spuszcza cala wode do srodka ziemi z calej planety i po wode bedzie trzeba zjezdzac na dol ,temu koszerne firmy wykupuja wszystko co zwiazane z woda ,bo wiedza ze niejaki rudy juz to dawno zaplanowal ,dla treningu zniszczyl zielona wyspe  teraz niszczy kolchoz jelopejski ,a na koniec planuje globalna katastrofe ,bo tylko to potrafi najlepiej

Portret użytkownika Erijah

wykop - jest prawo

wykop - jest prawo Archimedesa. Weź kondoma, wannę, parę wiader wody. Wejdź do wanny, puść bąka do pustego kondoma i zobaczysz, czy jest coś, czego nie da się z wody wyciągnąć. Kwestia to tylko ilość kondomów i objętość grochówki...

Portret użytkownika Elenin

UFO to prototypowe samoloty /

UFO to prototypowe samoloty / maszyny, które stworzyli Amerykanie po to, żeby omamić ludzi żeby zajęli się tym a nie tym co w danej chwili tworzy lub planuje Ameryka. Nie ma kosmitów ani obcej cywilizacji. Wszystko jest tak zrobione żeby namącić ludziom w głowach. Dla nas są niezidentyfikowane obiekty latające bo ich nigdy nie widzieliśmy ale dla rządu amerykańskiego jest to znane i wiedzą o tym. Tylko dlaczego radary powietrzne nic nie wykrywają? Nowa technologia? Być może. Wszystko się zaczęło w Ameryce. Uważają się za tych, którzy dyktują warunki. Ludzie są słabi i łatwo nimi manipulować. Na dnie bałtyku mogą znaleźć wrak statku UFO ale wykonanego przez Amerykanów. Naziści mieli plany na stworzenie latającego dysku ale Amerykanie przechwycili te plany i oni zaczęli takie statki produkować. Wystarczy pomyśleć i wszystko jest jasne. Wszystkie te działania mają na celu zniszczenie wiary ludzi w Boga, zmanipulowanie mediami, które będą się interesować UFO zamiast tym co Amerykanie knują. To wszystko nie jest łatwe ale układa się w spójną całość. Amerykanie uważają się za potęgę ale niestety my jako zwykli ludzie nie mamy nawet co powiedzieć bo nas zlikwidują. Taka jest prawda i żyjcie własnym życiem a nie pomysłami Amerykanów.

Portret użytkownika JD

Tylko że zjawiska te znane są

Tylko że zjawiska te znane są od tysięcy lat.  
 
Obecnej Ameryki wtedy jeszcze nie było.
 
PS Jacy znowuż "Naziści".? Nie ma takiego zwierzęcia.  Ma Pan na myśli Niemców, czy filipińskich Eskimosów którzy według klucza plemiennego byli  opanowali wierchuszkę Związku Sowieckiego w drugiej dekadzie XX stulecia ?

Strony

Skomentuj