Wprowadzanie demona w ciało człowieka - instruktaż BHP

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Z psychomanipulacją, niestety, mamy do czynienia dosyć często. Niezależne media w tonie sensacji opowiadają nam o ludziach, którzy naiwnie „nabrali się" na obietnice wielu oszustów ze świata wykreowanego przez system śmierci. Wśród nich można spotkać znarkotyzowane gwiazdy muzyczne, filmowe, ale także polityków.

 

Nabieramy się na szczęście, które oferują nam "postacie" ze świata sztucznie wykreowanego. Jak się jednak potem okazuje, każdy musi po wyłączeniu TV doświadczać trudów i cierpień życia w tym kraju.

 

Psychomanipulacja to nieetyczne (bo posługujące się oszustwem) wywieranie wpływu na osobę lub grupę, stosowane w celu uzyskania korzyści materialnych (np. sprzedaż nieużytecznych towarów lub za wygórowaną cenę, wyłudzenie pieniędzy, darowizn) lub innych – psychicznych, fizycznych... (np. uwiedzenie, przejęcie władzy i kontroli nad drugą osobą czy całą grupą). Istnieje również psychomanipulacja paranormalna, a dokładniej wpływ demonów na wybrane jednostki.

 

Techniki psychomanipulacyjne stosowane przez TV, polityków i tajne grupy trzymające władzę to metody werbunku i przetrzymywania nowych członków, potocznie nazywane są „praniem mózgu". Częściej natomiast opisuje się je jako przejmowanie kontroli nad ludźmi. Ci, którzy się nimi posługują, już w założeniu chcą wykorzystać ludzi, do których je adresują. Izolują manipulowane osoby (fizycznie lub psychicznie) od wpływów „świata" poprzez kontrolę ich zachowania, informacji, które do nich docierają, myślenia i emocji. Największym narzędziem wywierania wpływu jest obecnie telewizja. Za pomocą kontroli doprowadza się masy do odpowiedniego włączania lub wyłączania emocji, myśli i innych stanów ducha czy psychiki.

 

Silny wpływ manipulujących autorytetów często związany jest z rozpoznaniem potrzeb „ofiary". Medialni spece od wpływu wiedzą, że Polacy są często biedni pod względem materialnym (a coraz częściej i duchowym) więc karmią ich różnym typem wabików. Dlatego ważną sprawą jest poznanie siebie – dobra znajomość swoich możliwości i słabości, pragnień i marzeń, ale także sprecyzowane cele życiowe oraz tak zwane „miejsce w świecie". Ci którzy już coś wiedzą na swój temat mogą przeprowadzić także doświadczenie duchowe w tym temacie. Czy jesteśmy na przykład zdolni iść w niedzielę na chrześcijańską mszę świętą ? Wielu zapewne nie dało by rady...(i nie jest to żart z mojej strony !)  Rozpoznanie niewidocznego często wpływu na nas pozwala uniknąć wmawiania nam kompleksów lub pragnień.

 

Z pewnością ważnym elementem obronnym przed wpływem ukrytych specjalistów medialnych, czy mało widocznych organizacji jest rozwój duchowy i moralny. Prawdziwa religijność (duchowość) nie jest magicznym sposobem myślenia. Jest związana z wszystkimi sferami bytu człowieka. Przejawia się w szacunku wobec godności osoby, przestrzeganiu praw, byciu moralnie świadomym, współczuciu innym, czego odmawia się obecnie człowiekowi. Mamy być przecież egoistyczni i singlowaci.

 

Jedną z cech postawy obronnej przed psychomanipulacją jest panowanie nad emocjami. Należy więc pilnować siebie, aby w stanie euforii (lub strachu) nie podejmować żadnych istotnych decyzji. Bardzo ważną rolę w naszym życiu, a także w obronie przed psychomanipulacją odgrywają więzy rodzinne i przyjacielskie, które tworzymy. Trzeba uważać na tych, którzy odciągają nas od rodziny i wmawiają, że są w stanie stworzyć nam idealną unijną wspólnotę opartą na pieniądzu i seksie bez granic.

 

Warto także pielęgnować w sobie tzw. „myślenie krytyczne”. Nie chodzi tu o postawę „krytykanta”, któremu wszystko się nie podoba i który zawsze ma swoje zdanie. Chodzi tu raczej o postawę badacza, który z otwartością poszukuje prawdy. Zachęca ona do poznawania różnych punktów widzenia sprawdzonych przez doświadczenia w obronie duchowej czy psychicznej.

 

Rozpoznanie zródeł ataków duchowych czy psychomanipulacji uzdalnia człowieka do rozpoznawania kłamstwa i nie pozwoli przyjmować jednostronnych zaleceń grupy trzymającej władzę nad poglądem o ewolucyjnej rzeczywistości. Dobrze jest zadawać jak najwięcej pytań i szukać różnych źródeł informacji o tym gdzie się znajdujemy i kto stworzył to wszystko dookoła nas ale i nas samych.

 

Dla lepszego zrozumienia urywka wykładu zaprezentowanego poniżej, należy zacytować same istoty UFO.

Cytat z sesji hipnotycznej porwanej przez byty innowymiarowe:

[...]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa. Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: "Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta". Słysząc tę myśl, odrzekł: "Możemy kontrolować nawet to". Odparłam: "W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana". W odpowiedzi usłyszałam: "Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali". Zapytałam zaskoczona: "Nawet pod wpływem hipnozy?" Odrzekł: "O, tak.Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy". Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[...]

Jeżeli chodzi o aspekt paranormalny psychomanipulacji lub niewidoczne wpływy demoniczne to proponuję państwu niezwykle ciekawy wykład znanego naukowca, trwa on tylko 10 minut:

Jak wprowadza się demona - dr Krajski o ukrytych działaniach Szatana

http://www.youtube.com/watch?v=8ToPIlI3NmM

Wszystkich zainteresowanych całością tego szokującego wykładu zapraszam na kanał youtube Homosamiens sapiens gdzie podałem link.

 

Wszystkich zainteresowanych tematem demonów/UFO zapraszam na stronę poświęcną tym zagadnieniom:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Homo Sapiens, to bydło samo

Homo Sapiens, to bydło samo leci do demonów oni sami bez psychicznego przymuszania zdejmują gacie i wypinają zadki do masońskich i diabelskich rytuałów. A wiesz dlaczego ? Bo demony dają im w zamian możliwość znużenia ryja w złotodajnym korycie. Dlatego ty Homoś nie walcz z psychomanipulacją bo to strata czasu, tylko pokombinuj jak przewrócić (albo ukraść) im to złote koryto w którym ryje mają zanurzone po uszy i świata przez to na oczy nie widzą. Może bez koryta na oczy przejrzą i dostrzegą wreszcie co się wyrabia na tej planecie.

Portret użytkownika TheOgoras

sluchaj jestem pozytywnie

sluchaj jestem pozytywnie zakreconym czlowiekiem szkoda mi ciebie smutasie ale jak takie chcesz miec takie zycie to twoja sprawa jak nie rozumiesz zycia to go juz chyba nie zrozumiesz za stary juz jestes , wybaczam ci zle slowo jak innym minusy gdyz jest to zgodne z tym w co wierze , moze dla nietkorych jeszcze nie jest za puzno pozdrawiam

Portret użytkownika homo niewiadomo

Homos kiedys pisal ciekawie

Homos kiedys pisal ciekawie to fakt!
Pisal ciekawie jak był zanurzony w zlotym korycie , a teraz jak bieda zajrzala w oczy to pisze takie brednie z tesknoty za zlotym korytem ......
 
Homo niewiadomo

Strony

Skomentuj