Wróżka przepowiada przyszłość wykorzystując szparagi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjska wróżka, przewidująca przyszłość z wykorzystaniem szparagów, powiedziała, że Wielka Brytania w 2017 roku będzie mieć prosperującą gospodarkę. Jemima Packington stała się sławna dzięki swojej unikalnej metodzie przewidywania, która polega na wyrzucanie w powietrze wiązek szparagów. W chaotycznym układzie spadających łodyg kobieta widzi pełny obraz przyszłego rozwoju. Stosując ten niekonwencjonalny sposób wróżenia, prorokini nadano pseudonim Asparamancer.

 

 

Jemima Packington jest jedyną w swoim rodzaju szparagową wróżką. Spotkać ją można m. in. na bardzo popularnym dorocznym Festiwalu Szparagów organizowanym w Anglii. Niewiasta układa do pięćdziesięciu prognoz dziennie. Okazuje się, że są one bardzo dokładne. Potwierdzają to ludzie, którzy korzystają z usług Brytyjki.

 

Asparamancer swoją karierę rozpoczęła w wieku ośmiu lat, a zdolności przejęła po ciotce, która potrafiła odczytywać przyszłość z fusów. Na jednej z sesji prorokini przedstawiła wizję na 2017 rok. Packington powiedziała, że w nadchodzącym roku Wielka Brytania i kilka krajów UE wyjdzie poza struktury Unii Europejskiej. Poważne kłopoty czekają brytyjską rodzinę królewską. Ponadto, wybuchną nowe skandale z udziałem znanych sportowców. Nawet jeśli te prognozy mogą wydawać się niejasne, w rzeczywistości są one dość szczegółowe, biorąc pod uwagę fakt, że pochodzą one z prostej wiązki szparagów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Stare babsko po "klimie

Stare babsko po "klimie"dostało małpiego rozumu i szuka głupszych od siebie.Ciekawe co by wywróżyła z mojej "szparagi".Zapewne umieszcza też te szparagi we wszystkich swoich otworach próbując robić szpagat...czeka aż tam zgnije przyznając następnie klasyfikacje i date do spożycia danej partii szparagów.Równie dobrze mogłaby wróżyć z włosów z kroka...ale podejrzewam że wszystkie już jej "wylazły"Dobra wiadomośc jest taka że może zasiać nowe...tak jak trawnik...wysuszyć i wróżyć z siana.

Portret użytkownika Słowianka

Ręce opadają... Jest to

Ręce opadają... Jest to ośmieszanie wróżek i wróży i ogólnie całego świata ezoteryki. I dlaczego? Dla rozgłosu. A ci którzy poświęcają lata, życie na szkolenie się, samodoskonalenie i zgłębianie wiedzy, są poszkodowani...
Jako czarownica, mówię stanowcze NIE!

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Słowianka

To weź się do roboty, to

To weź się do roboty, to zapłacą lepiej.

Skąd pomysł, że mogłabym z jakiegoś niewiadomego powodu, sprawić byś stał się bogaczem? Mylisz mnie ze złotą rybką...

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj