Wszyscy Słowianie mają wspólne korzenie

Kategorie: 

http://www.eioba.org/files/user29434/a187060/d0bfd0b5d180d183d0bdd1.jpg

Zastanawialiście się czasem dlaczego słowiańskie języki są tak podobne? Odpowiedź jest prosta: Są podobne ponieważ w przeszłości posługiwaliśmy się jednym, wspólnym językiem, który był zrozumiały dla wszystkich jednako myślących ludzi. Jednako myślących dlatego, że myśleli oni podobnie w takich kwestiach jak wiara, ideały, moralność, etyka, dobro, zło - człowieczeństwo.

Staliśmy na jednym fundamencie, który nas łączył i tworzył społeczeństwo idealne. Społeczeństwo oparte o zasady etyczno-moralne z najwyższej półki, i dzięki wysokiemu morale byliśmy niezwyciężeni fizycznie, czyli żaden wróg nie mógł nas pokonać siłą. Jedynym sposobem, żeby pokonać tak mocny kolektyw, było okłamanie i oszukanie go - wniknięcie w jego szeregi i powolne niszczenie od środka, od wewnątrz. Jak wiecie kłamcy przybierają różne postacie - czułymi słówkami i pochlebstwami mogą zatruć duszę człowieka, wielu z naszych przodków w okresie największego wzmożenia kłamstwa upadło na duchu i uwierzyło w kłamstwo.

 

Stali się słabi i przestali myśleć tak jak pozostali, zaczęli wierzyć w inne ideały - zdradziecko nam podrzucone, jak kukułcze jajo. W taki oto sposób, poprzez kłamstwo zostaliśmy podzieleni i wciągnięci w olbrzymią machinę propagandy i ucisku kłamców - okupantów. Od 966 roku, kiedy to kłamcy zawitali na ziemie naszych przodków, aż po dziś dzień odczuwamy skutki naszej słabości, naszej łatwowierności - dzisiaj płacimy srogą karę za tę naiwność. Czas, abyśmy zrozumieli o co idzie gra... - a gra toczy się o nasze dusze.

 

Słowiańskie Korzenie

 
Słowiańskie Odrodzenie
 
A oto słowiańskie spojrzenie na wychowanie dzieci... - jest to tylko takie małe zasygnalizowanie tematu, ponieważ to co na "pierwszy rzut oka" może się wydać dziwne, podczas głębszej analizy staje się jasne i logiczne. Proszę tylko o zrozumienie, że w dzisiejszych czasach wszystko "wywróciło się do góry nogami" i dzisiejszy świat po prostu jest zakłamany. Pora zdobyć trochę rzetelnych wiadomości na temat Kultury Wedyjskiej, która to istniała przed nastaniem na naszych ziemiach Chrześcijaństwa...

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika polanin

O prawdziwej historii Polski

O prawdziwej historii Polski polecam przeczytać sobie na stronie http://chrobacja.prohosts.org/.
Swoją drogą, czyż to nie zastanawiające, dlaczego tak bardzo tamuje się wiedzę o naszych korzeniach i komu przeszkadza prawda ??
KK gdzekolwiek się nie pojawił, bezwzględnie tępił i niszczył lokalną kulturę, wiedzę zapisaną w księgach, zaś święte miejsca mocy dewastował i na ich miejscu stawiał własne świątynie. Tak postąpił również z kultórą Majów/Azteków/Tolteków  w Meksyku. To co mnie tam najbardziej zdziwiło to to, że ten kraj obecnie prowadzi intensywne badania archeologiczne, przywraca do świetności zapomniane i zniszczone ruiny, a do miejsc takich jak Teo-Tihuacan oraz Muzeum Antropologiczne codziennie przyjeżdżają dziesiątki autokarów z dzieciakami, szczególnie z niższych klas szkolnych, aby od mogły  poznawać historię swoich przodków - indian - sprzed tysięcy lat ! W zderzeniu z tym co poznają i czym nasiąkają nasze dzieciaki, to ...przepaść. 
Jeśli w genom wstawi się obcy fragment, to co wyrośnie? - inny organizm. Tak samo wstawiając fragment obcej kultury można modyfikować narody ! Amputując nam nasze korzenie sprawiono, że staliśmy się narodem niepełnowartościowym. Martyrologia, którą karmione są u nas młode umysły ma utrwalać w nas przeświadczenie, że NIC nie możemy z tym zrobić, a to nieprawda (w Meksyku nie dali się aż tak zmanipulować !). 
Na szczęście powoli budzi się potrzeba poznania naszej prawdziwej historii.

Dziękuję autorowi za poruszenie tych tematów i liczę na kontynuację ...

Portret użytkownika JAMJEST mocmilosci

O słowianach w słowach "serce

O słowianach w słowach "serce słowianki"

Słowa Stefa Friedmana Smile Ten czysty Aryjczyk z

"powtórki z rozrywki" w pr 3PRlata 80 ,nawiasem

skąd on to mógł wiedzieć , jest słowianką?

Jego słowa poniżej, z internetu...
Moje PRAWDZIWE "serce słowiańskie" pod jego

tekstem.

Porównajcie wydźwięk emocjonalny Smile
BUDŹMY SIĘ Słowianie Smile Pastisz?, ale kto kogo!

CYT Freedman:"Serce Słowianki nie zna łez,
Serce Słowianki twarde jest,
Gdy przyjdzie rzucić ziemię swą,
To rzuci ją, bo dobrze zna i kocha ją.

Rożnie bywało, i tak i nie,
Czasem sie szło, choć nie wiesz gdzie,
I nawet kiedy było źle,
Zawsze wiedziałeś, że z Tobą jest:

Serce Słowianki, które wie
Co to jest honor, jak i gdzie
A jeśli czasem zmięknie, to
Przebacz mu, bo wiesz sam
Szkoda słów.

Rożnie bywało...

Serce Słowianki, polny kwiat,
Więc go jak kwiat za czapkę wsadź,
I teraz możesz ruszać w świat,
Bo z sercem tym nie będziesz sam,
Lecz będziesz z nim.

Serce Słowianki, polny kwiat...

(słowa Stefan Friedmann, muzyka marsz "Połtawa")

"

I moje słowa JAMJEST
"serce słowiańskie"

Serce Słowiańskie zna szczęścia łzy,
Serce Słowiańskie to jesteś TY,
Przyszedł czas więc masz ziemię swą,
Ty wracasz tu, bo znasz i kochasz ją.

Rożnie bywało, że he he,
CIĄGLE się szło, teraz JUŻ wiesz gdzie,
I teraz kiedy to wszystko wiesz,
Zawsze wiedziałeś, że z Tobą jest:

Serce Słowiańskie, które wie
Co to gościnność,szacunek gdzie
Jeśli rytmicznie stuka w piersiach, to
Uśmiechnij się, bo wiesz że kochasz go.

Rożnie bywało...

Serce Słowiańskie, jak piękny kwiat,
Więc go jak wiatr po płatkach gładź,
I teraz znów, wiesz że jesteś TU,
Sercem patrzysz- TA ZIEMIA to "MU"
!

(słowa JamJEST, muzyka - marsz "Połtawa")

Portret użytkownika lukaszczegoszukasz

GRY BOGÓW akt 5.1 "Prawidłowe

GRY BOGÓW akt 5.1 "Prawidłowe obrazowanie"
Odpowiedzialność - to zdolność i gotowość do przyjęcia statusu źródła i przyczyny wszystkich zdarzeń.
Prędzej, czy później każdy z nas weźmie pełną odpowiedzialnośc, za swoje życie.
 

 
 

Rodzina, Honor, Sprawiedliwość

Portret użytkownika gelo

Nie denerwuj się bacusiu!

Nie denerwuj się bacusiu! Smile
Olej takie komentarze. Ja bym nawet nie reagował na Twoim miejscu. Chociaż czasem w...wiają mnie Twoje komentarze, to zawse je czytam. Czyt. szanuję to, co masz do powiedzenia. Jeśli ktoś, zamiast komentować artykuł, pluje się do innego użytkownika z osobistych pobudek powinien być stryknięty w ucho przez admina. Czyja wina, że admin śpi? No raczej nie Twoja. Więc z góry, z boku i z podskoku ciepłym moczem na to lej! Smile
Taka jest moja opinia...
 
Wracając do tematu: W UK mieszka jak wiadomo setki przeróżnych narodowości, które oglądam na codzień z zaciekawieniem. Słowiania, Arabowie, Azjaci, Afrykańczycy, Południowa Ameryka (Peru oraz nazwijmy to - pochodne), Północna Ameryka (mam na myśli indian), Islandia - to są rasy które jestem w stanie rozróżnić na 95%. I z tego punktu bym patrzył na pochodzenie ras. Może słowianie, tak jak inne rasy byli w pewnym momencie historii stworzeni przez TAMTYCH (kimkolwiek są). Każda rasa powstała w innym momencie historycznym, przy czym każda kolejna jest zmodyfikowaną genetycznie kopią poprzedniej. Tylko która była pierwsza?
Moja drug wersja powstania ras? Kilka obcych cywilizacji tłukło się kiedyś niemiłosiernie czym popadło. Pojawilła się wtedy zuełnie obca cywilizacja, która była silniejsza, potężniejsza i dużo bardziej rozwinięta i zaawansowana niż wszystkie walczące do tej pory razem wzięte. Zgarnęli ich za łby, spacyfikowali porządnie, a na koniec przedstawili ich sobie nawzajem żeby zobaczyli, że nawet wyglądają podobnie (bo zostali też stworzeni przez przedstawianego nam już wcześniej Boga - jakkolwiek go rozumiecie), wytłumaczyli lub nie różnicę między światem fizycznym a metafizycznym, po czym kazali się pogodzić i nigdy nie walczyć między sobą, bo WRÓCĄ I NAKOPIĄ IM DO DI,IPY. Pamiątką tudzież karą za ich wybryki miał być wspólny eksperyment zwany Człowiek na Ziemi. Wrzucili sample swoich ras w różne części planety (jedni potrzebowali ciepła, a inni mrozu; jednak wszyscy oddychali czymś podobnym) i  teraz doglądają, co im z tego wyrośnie!
 
skłaniałbym się ku wersji drugiej Smile
pzdr

Portret użytkownika admin

Wydaje mi się, że nie chcesz,

Wydaje mi się, że nie chcesz, żebym zaczął tu ciać wszystko bez opamiętania, ale jeśłi uważacie, że trzeba dyscypliny a nie swobody wypowiedzi to zaraz ogłaszam nabór na moderatorów i będzie cięcie wpisów. You decide.

Portret użytkownika Prorok Annunak

Słowianie to są prawdziwi

Słowianie to są prawdziwi aryjczycy wschodu.Jesteśmy najpiękniejszą i najpotężniejszą rasą europy.Pamiętam jak mi dziadek opowiadał jak lał psy germańskie,które panoszyły się po ziemiach słowańskich.Powinniśmy się zjednoczyć i zaatakować aryjczyków z zachodu.Na mydło ich i do przymusowej roboty.My jesteśmy wybranym narodem ,a nie inne kundle które się mieszały za dawnych czasów.
 

 
NASZ ORZEŁ BIAŁY WZNIESIE SIĘ PONAD NIEBO I ROZSZARPIE PAZURAMI WSZELKIE ODCHODY EUROPY!!!!
Wznieśmy się na wyżyny ponad wszystkich bo My Słowianie Bogowie na Bogami jesteśmy najpotężniejsi!
 

LEĆ ORLE NA ZACHÓD NIEŚ NOWĄ NOWINĘ,SŁOWIANIE NADCHODZĄ Z PIORUNAMI I WSZELKĄ PLAGĄ!!!!!!

Portret użytkownika MARGO

Zgadzam się - gra toczy się o

Zgadzam się - gra toczy się o nasze dusze i naszą świadomość...
I jeśli komuś się wydaje, że tylko TU i TERAZ uczestniczymy w tej GRZE, a po tamtej stronie będziemy mieli >święty spokój< to... tkwi w ogromnym błędzie !
Cyt.  Jeśli "tu" nie ma wyboru, to "tam" jest analogicznie... Jak na górze tak na dole...
Przesuwa się nam uwagę "w przód" - i to jest właśnie takie przesunięcie...
Wmawia się nam, że choć tu jest źle, to tam będzie nagroda i wolność. ... i ludzie to kupują"  Sad
 

Czas otworzyć zaspane oczka ...

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Jola

A wystarczy nie jeść cukru w

A wystarczy nie jeść cukru w żadnej postaci przez pół roku...
Cukier pozbawia nerki siły, a właściwie cały układ moczowy jest osłabiony i jest nietrzymanie moczu. Sprawdzone na kilku osobach. Jedna była tuż przed operacją z powodu nietrzymania moczu. Po 3 tygodniach diety nis\kowęglowodanowej problem przestał istnieć.

Strony

Skomentuj