Wulkan Popocatepetl znowu zadziwia - Meksykanie twierdzą, że znajduje się tam baza UFO

Kategorie: 

Źródło: twitter

Aktywny wulkan Popocatepetl był już w przeszłości sceną dziwnych zdarzeń związanych z UFO. Do jego krateru wlatywały i wylatywały dziwaczne obiekty.

 

Ufolodzy od dawna obserwowali dziwne obiekty w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl. Żywioł jest śledzony przez bardzo wiele kamer internetowych, co skutkuje obfitym materiałem badawczym.

Niektórzy twierdzą, że praktycznie co tydzień daje się zobaczyć dziwny obiekt wlatujący, lub wylatujący z krateru tego niebezpiecznego wulkanu. Na dodatek obiekty mają różne kolory.

Pewną nowością jest to, że zaczęto obserwować po ich przelotach coś co wygląda na smugi kondensacyjne. To powoduje, że można zauważyć więcej niezidentyfikowanych przelotów.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Israfel

Przepraszam, że Was

Przepraszam, że Was rozczaruję.
 
Uruchomiłem sobie w cronie zapisywanie co minutę obrazka z kamery skierowanej na wulkan Popocatepetl i zarejestrowałem ostatnie 3 dni.
 
Efektem jest złapanie Znanych Obiektów Latających, popularnie zwanych LATAWCAMI na kilku fotkach.
 

 

 

 
Wygląd latawca na zdjęciu zależy od pory dnia, oświetlenia, wysokości nad ziemią i odległości od kamery.
Ktoś się wyraźnie bawi.
 
Te latawce puszczane są chyba codziennie.
 
Dajecie się nabierać jak dzieci.

Portret użytkownika MONSTER

Wyjątkowa aktywność ufo

Wyjątkowa aktywność ufo zawsze jest połączona ze sprawami wiary, jednostki lub całych populacji. Nie ma w tym nic dziwnego iż tzw. ufo pojawia się w Meksyku, gdzie społeczeństwo łaczy religię z zabobonami. Wszystko celowo ukierunkowane działania padają zawsze na podatny grunt. Są regiony gdzie z racji wysypu medialnej manipulacji, nie zachodzi potrzeba zmian w wartościach, tam nie doświadczymy fenomenu ufo, poza nielicznymi pojedyńczymi przypadkami. 

Portret użytkownika eljasz

gdyby sondy nie wlatywały i

gdyby sondy nie wlatywały i wylatywały tym kanałem to byście zdjęć z marsy nie dostawali, reszty i tak nie chcesz  wiedzieć...
może w końcu admin zmieni moją stronę na
[...]
bo tylko krowy mają po jednej na całe życie
"Adres strony domowej jest nieprawidłowy. Warto sprawdzić, czy adres zawiera wszelkie potrzebne elementy. Powinien on wyglądać tak: http://example.com/podstrona."
 
EDIT: Reklamy innych stron tylko za zgodą admina.
Moderacja-John Moll

Portret użytkownika zibi1973

Dzięki za info to mam

Dzięki za info to mam rozumieć że zarazem już będzie po ziemi,czyli już czas się przygotować,ja osobiście już dawno to zrobiłem i nie straszne mi te twoje powiastki,ale do tego czasu jeszcze co nieco wystawię i nikt mnie nie załatwi?

Portret użytkownika uLtra

Nie zrozumiałeś przekazu,ale

Nie zrozumiałeś przekazu,ale to moze i lepiej....wstawiaj co chcesz i ile chcesz,a czy ktoś cię jak to ująłeś załatwi ??nie wiem.ale nie sadze,jestes nie groźnym jak to powiedzieć , indywidualista,o irracjonalnym postrzeganiu otaczającej nas rzeczywistości....wzbudzającym czasami uśmiech,politowanie,choc muszę przyznać ze ,,imponujesz,,mi swoją ,,wytrwaloscia,,98 % forumowiczów nie dostrzego tego co ty drogi kolego tak wyraźnie widzisz?wiec analizuj !wstawiaj!przesuwaj odsuwaj...moze w końcu osiągniesz cel....

Portret użytkownika Q...

 Filmik obejrzałem...

 Filmik obejrzałem... wypatrywałem UFO. Naprawdę. Chciałem je znowu zobaczyć. Dostrzegłem tylko balony z przyczepioną srajtaśmą. Ew. jakieś modele/drony. UFO nie zauważyłem. Ale, proszę mi wierzyć, próbowałem. Konkluzja jest chyba oczywista... Tubylcy podtrzymują zainteresowanie swoją okolicą.

Portret użytkownika pasjonat

Komu sie chce to gó...

Komu sie chce to gó... składać ? Gdyby był obfity material badawczy to mielibysmy nagrania video a nie przedwojennej jakości zdjęcia poruszane by wyglądały bardziej wiarygodnie. Gdyby był to faktycznie oryginalny materiał to zostałby przedstawiony w szerszych mediach a nie przez youtuberow z wybujala wyobraznia łasych na kase i odsłony. Maja kamery co nie filmują... hmm nagrywatory ?
 
Juz zdjecie nr 1 zastanawia co autor mial na mysli nanoszac ta "lakse" na zdjecie z wysokim czasem naswietlania.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika kali

Dokladnie 4 zdania skladaja

Dokladnie 4 zdania skladaja sie na tego jakze soczystego newsa. Dluzej otwiera mi strone niz zajmuje przeczytanie tego no ... No wlasnie. Za Prl- u potrafili pier..lic godzinami o niczym, czlowiek Kopalinskiego musial czasem otworzyc by cos zrozumiec. Tera taka sama ossczednosc pradu, tylko inna forme przybrala. Patrz i ucz sie adminie bo wlasnie napisalem 5 zdanie hehe.

Skomentuj