Na wybrzeżu Sachalina morze wyrzuciło dziwne stworzenie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Kilka dni temu w pobliżu miejscowości Szachtersk (ros. Шахтерск), na wybrzeżu Sachalina na Dalekim Wschodzie Rosji, znaleziono niezwykłe truchło dużego stworzenia morskiego. Były to zwłoki czegoś co wyglądało na dużego walenia, ale o dziwo, jego ciało było pokryte włosami.

To bardzo zaskakujące, bo nie znamy żadnego walenia, który miałyby jakąkolwiek sierść. Może być to zatem nowy gatunek, nieznany ludzkości, albo jakaś mutacja. Nie brakuje też opinii, że rzekoma sierść jest w istocie wynikiem dekompozycji ciała martwego zwierzęcia.

Naukowcy proszeni o określenie jakiego gatunku stworzenia, którego zwłoki znaleziono koło Szachterska, nie byli w stanie stwierdzić co to za zwierze. Być może pozostanie to tajemnicą już na zawsze.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Niewiele widać na tych

Niewiele widać na tych zdjęciach ale to na pewno nie jest ryba.  Wskazują na to widoczne fragmenty kośćca.  Jest tak jak opisano w artykule bo rzeczywiście przypomina to truchło jakiegoś walenia. Widoczny kształt kości szczęki plasuje to gdzieś w okolicy delfinów  a jeśli tak jest, to  gabaryty sugerują że to coś naprawdę do tej pory niepoznanego. Chyba że to Narwal z ułamanym kłem/ "rogiem" albo jakiś mały Humbak,  z tym że ci co to badali potrafią chyba rozpoznać znane gatunki.

Portret użytkownika zibi1973

Czy mógł tak wyglądać        

Czy mógł tak wyglądać                                                                                                                                                                                                                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d23acd01b5d92e.html                                                                                                                                                                                                  

Portret użytkownika Reaktor

pasjonacie to nie tan chory

pasjonacie to nie tan chory facet ze zdjęcia jest śmieszny, to Ty jesteś śmieszny wręcz żałosny skoro tak cię cieszą ludzkie tragedie zdrowotne. Ale śmiej się śmiej dopóki jesteś młody i zdrowy, bo jak kiedyś będziesz starszy i mądrzejszy to dopiero wtedy zrozumiesz jaki byłeś głupi w młodości.

Portret użytkownika Reaktor

Pasjonat dałeś niecelną

Pasjonat dałeś niecelną ripostę, ponieważ pomijając fakt czy ktoś lubi czy nie lubi treści przedstawiane przez Sapiensa, to prawda jest taka że nie masz nawet tyle wiedzy ile Homoś ma brudu za paznokciami. Jest to wiedza naukowa i duchowa której nie ogarniasz, co nie zmienia faktu że jej ogrom jest niepoliczalny i są ludzie którzy interesują się tematami ukrywanymi przed współczesnymi ludźmi. Twoja reakcja wyśmiewania spraw dla ciebie niezrozumiałych jest wprost proporcjonalna do zasobu twojej wiedzy.

Portret użytkownika pasjonat

A kto ta wiedze ukrywa przed

A kto ta wiedze ukrywa przed nami ? i gdzie ? bo dziwne ze Homo ja posiadl a ja nie...
Ja wychodze z zalozenia ze wiedze mozemy co najwyzej sami przed soba schowac. A rzeczy opisywane przez Homo sa z deksza naciagniete i podkolorowane. Nigdzie nie stwierdzilem nigdy ze nie ma wiedzy. Ale nauczmy sie odrozniac mity od faktow i glupoty od rzeczy teoretycznie mozliwych.
 
Skąd Ty wiesz kto ile tu ma wiedzy ?
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Reaktor

Faktem jest że

Faktem jest że wybitnie zaawansowana wiedza techniczna oraz duchowa istnieje i jest w posiadaniu ludzi mających niezdrowe aspiracje do rządzenia populacją całej planety po uprzednim ograniczeniu jej do ilości niezbędnej do kontrolowania czyli 500 milionów po uprzednim wywołaniu wojny planowanej i w pewnym stopniu kontrolowanej, poprzez wywołanie sztucznego kryzysu oraz sztucznego konfliktu na linii wschód-zachód, po czym z chaosu ma wyłonić się jeden rząd światowy. Wracając do meritum prawdziwa wiedza o czasach starożytnych i poprzednich cywilizacjach jest tak głęboko utajniona że dotarcie do prawdy jest rzeczą niemożliwą. Ponadto jeśli chodzi o możliwość uzyskania czystej i darmowej energii to jest to bardzo proste i możliwe, wystarczy szczypta logiki i kilka gram techniki. Z oczywistych przyczyn taka energia nie ma prawa ujrzeć światła dziennego. Dopóki pewne grupy ludzi zarabiają olbrzymie pieniądze na konwencjonalnych paliwach dopóty świat nie ujrzy prawdziwej technologii, ani długo nie pożyje nikt chcący takową wypromować lub ujawnić. Kończąc naszą krótką konwersację uważam że Twoja niewątpliwa inteligencja czasami nie idzie w parze ze złośliwością i cynizmem i gdybyś nad tym popracował to niewątpliwie zyskaliby na tym wszyscy czytelnicy.

Portret użytkownika pasjonat

Z tym rzadem swiatowym to bym

Z tym rzadem swiatowym to bym nie przesadzal. Rosja Chiny Indie nigdy nie uznaja takiego rozwiazania. Po co komu serum mlodosci lek na Aids, badania genetyczne skoro mamy umierac? Ps gram to czasownik jednostka miary odmieniona to gramów. Ironia czasem musi byc. Zwlaszcza jak sie czyta posty Homos. o boskosci Putina jego poboznosci co takze nie idzie w parze z czynami.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Reaktor

Oczywiście chodziło Ci o to

Oczywiście chodziło Ci o to że "gram" to czasownik w formie fleksyjnej od "grać", natomiast gram jest też rzeczownikiem z rodzaju męskorzeczowy Wink Słusznie dopełniacz liczby mnogiej to gramów. Apropo Putina krąży też słuszna pogłoska że "jeszcze nikt w Rosji nie zrobił dla żydów tak wiele jak Władmimir Putin", co ma się nijak z jego oficjalną troską o interesy kraju który reprezentuje tak więc następuje duża sprzeczność interesów. Możliwe też że ludzie którzy go na jego stanowisku posadzili w sposób wyraźny i klarowny dyktują mu każdą decyzję jaką ma podjąć. Z tego wyłania się taki obraz że jest on jednym z wielu "aktorów" spektaklu zafundowanego społeczeństwom czyli fałszywego konfliktu którego celem będzie depopulacja. Kolejnym "aktorem" który wychodzi z cienia jest rosnąca armia muzułmańska która w odpowiednim czasie będzie rozdawać decydujące kluczowe i najważniejsze karty pokera (stworzona przez usa- do czego przyznał się nawet Obama- jeden z ostatnich artykułów Zmiany na Ziemi). Rosnąca w siłę przejmie rządy krajów dysponujących bronią nuklearną. Nie jest wykluczone lub jest nawet pewne że to od tej armii zacznie się kiedyś krwawy podbój krajów Europy, przy jednoczesnym sojuszu militarnym z kolejnymi "aktorami"- władzami Chin, które korzystając z okazji krwawo zajmą dużą część Rosji głównie tereny najbogatsze w surowce czyki też Syberię. Wracając do Putina to oficjalnie dba o swój kraj, natomiast przy sankcjach świata na Rosję, to właśnie wymiana handlowa z usa wzrosła o 15%, trwa realizacja planów też usa aby w najbliższym czasie w Rosji weszły: paszporty biometryczne, wymiana bezgotówkowa, docelowo obowiązek chipizacji rosjan chcących dokonywać jakichkolwiek transakcji. Są już opracowane plany i wyznaczone terminy. Reasumując obserwując wydarzenia w kraju i na świecie trudno nie dojść do wniosku że odgórnie jest realizowany plan którego celem jesteśmy my- społeczeństwa, natomiast sztuczne konflikty pomiędzy partiami politycznymi i pomiędzy krajami to tylko farsa i teatrzyk dla naiwnych celem ich całkowitego ogłupienia, zniewolenia i depopulacji.  

Portret użytkownika baca

skoro "Nie brakuje też

skoro "Nie brakuje też opinii, że rzekoma sierść jest w istocie wynikiem dekompozycji ciała martwego zwierzęcia."
to wdlug mnie jest to martwy owłosiony dekompozytor
a dla podratowania sytuacji w temacie ginących gatunków:

Skomentuj