Na wybrzeżu Sachalina morze wyrzuciło dziwne stworzenie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Kilka dni temu w pobliżu miejscowości Szachtersk (ros. Шахтерск), na wybrzeżu Sachalina na Dalekim Wschodzie Rosji, znaleziono niezwykłe truchło dużego stworzenia morskiego. Były to zwłoki czegoś co wyglądało na dużego walenia, ale o dziwo, jego ciało było pokryte włosami.

To bardzo zaskakujące, bo nie znamy żadnego walenia, który miałyby jakąkolwiek sierść. Może być to zatem nowy gatunek, nieznany ludzkości, albo jakaś mutacja. Nie brakuje też opinii, że rzekoma sierść jest w istocie wynikiem dekompozycji ciała martwego zwierzęcia.

[ibimage==24961==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Naukowcy proszeni o określenie jakiego gatunku stworzenia, którego zwłoki znaleziono koło Szachterska, nie byli w stanie stwierdzić co to za zwierze. Być może pozostanie to tajemnicą już na zawsze.

[ibimage==24960==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Niewiele widać na tych

Niewiele widać na tych zdjęciach ale to na pewno nie jest ryba.  Wskazują na to widoczne fragmenty kośćca.  Jest tak jak opisano w artykule bo rzeczywiście przypomina to truchło jakiegoś walenia. Widoczny kształt kości szczęki plasuje to gdzieś w okolicy delfinów  a jeśli tak jest, to  gabaryty sugerują że to coś naprawdę do tej pory niepoznanego. Chyba że to Narwal z ułamanym kłem/ "rogiem" albo jakiś mały Humbak,  z tym że ci co to badali potrafią chyba rozpoznać znane gatunki.

Portret użytkownika zibi1973

Czy mógł tak wyglądać        

Czy mógł tak wyglądać                                                                                                                                                                                                                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d23acd01b5d92e.html                                                                                                                                                                                                  

Portret użytkownika Reaktor

pasjonacie to nie tan chory

pasjonacie to nie tan chory facet ze zdjęcia jest śmieszny, to Ty jesteś śmieszny wręcz żałosny skoro tak cię cieszą ludzkie tragedie zdrowotne. Ale śmiej się śmiej dopóki jesteś młody i zdrowy, bo jak kiedyś będziesz starszy i mądrzejszy to dopiero wtedy zrozumiesz jaki byłeś głupi w młodości.

Strony

Skomentuj