Wychodzą na jaw sensacyjne informacje o międzywymiarowych istotach w Miami na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Jak pisaliśmy w poprzednim wpisie, coś dziwnego "wylądowało" w kurorcie Miami, na Florydzie (USA). Z relacji świadków tego zdarzenia już teraz można ustalić, że ludzie którzy to coś napotkali, wpadli w panikę, po tym jak je zobaczyli mieli z tymi stworami kontakt umysłowo-duchowy. Stworów było mniej więcej trzech, były wysokie, około 2.20-do 2.50 metra.

 

Wygląd tych hymanoidalnych istot był niewyraźny, mówi się o międzywymiarowych stworzeniach, były częściowo zamazane, tak jakby coś powodowało częściowy tylko kamuflaż, albo zgodnie co o tym mówią naoczni świadkowie, mogły to być istoty zrobione z innej materii, tylko częściowo materialne, przenikające do naszego wymiaru.

Co ciekawe i ważne, jeden ze ludzi, będący wówczas tam z rodziną, który to widział, wspomina o wielkim strachu, po tym jak na nie patrzyli, twierdził że ten strach brał się z tego, że to zjawisko było w ich odczuciu paranormalne, czyli te inteligencje nie należą do tego świata, nie są z tej rzeczywistości. Niektórzy z ufologów w zamieszczonym tu programie twierdzą, że mogła to też być próbna akcja blue-beam, odciągająca uwagę Amerykanów od nadciągającej wojny światowej, by nie wpadali w panikę, by nakierować ich umysły w inne sfery, jednak ta teoria ma swoje słabe strony, spoglądając jednak i z tej perspektywy, i tego nie można wykluczyć.

Osobiście uważamy, że było to rzeczywiste spotkanie z Obcymi, z istotami nadnaturalnymi, ewentualnie częściowo materialnymi. W relacji ufologów, zamieszczonym tu filmie, mamy nagranie syna policjanta (kadr powyżej), który przez telefon rozmawia ze swoim ojcem, a ten potarza kilkakrotnie, że zakazano mu o tym mówić, po naleganiach syna staje się nerwowy i kolejny raz mu daje do zrozumienia, że nie wyjawi prawdy, gdyby "sypnął", to by stracił pracę i trafił do więzienia. W naszej opinii informacje jakie spływają mogą świadczyć o spotkaniu z istotami anielskimi-demonami, które są zbieżne z relacją o lądowaniu reptilian w Las Vegas, w roku 2023, kiedy to młody chłopak i jego rodzina spotkała się ze stworami żabiastymi, tam również działał UFO system kamuflażu, częściowo tylko włączony.

Getting CRAZY! Multiple Miami Eyewitnesses Creature Encounters SPEAK! 2024

https://youtu.be/SBqjfqJ_L_o?si=PeqXt-US17hB0y_e

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nieźle naćpani być musieli

Nieźle naćpani być musieli skoro do 3 zliczyć nie umieli...no bo "mniej więcej trzy istoty" to co to jest jak nie oznaka naćpania czy upicia? No i ostrość nagrania - nie do wytrzymania boć przecie sprzęt dziś mamy nie ten co w latach '90 kiedy nagrania tej jakości to już było coś...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Judge Dredd

Co za bzdury,jedno nagranie

Co za bzdury,jedno nagranie tragicznej jakości,rozumiem,że żaden ze świadków nie nagrał niczego telefonem,brak nagrań z kamer policyjnych i kamer monitoringu.Teoria spiskowa,że wszystkie nagrania zostały skonfiskowane leży i wkiczy,czegoś takiego nie da się ukryć.

Portret użytkownika DyrdymiłSzachisty

Debunked już był to na

Debunked już był to na zdjęciu to trzy osoby idące sobie, ponoć tam była jakaś bijatyka i strzelanina dlatego było tyle policji, żadnego ufoludka wysokiego nie było bo sory nagle się pojawił i przechadza się między ludzmi pffff jakby sie tak pojawiały to była by inwazja. A ten policjant nie może nic powiedzieć bo takie są zasady ale to w cale nie oznacza że widział ufoluda, po prostu policja , straż pożarna itp wszystkie służby mają już tak od lat że nie moga nic mówić ludziom.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pojawiły się nagrania jakiejś

Pojawiły się nagrania jakiejś wielkiej i wysokiej UFO istoty, jak również czegoś kroczącego z wieloma odnóżami, jednak w przypadku domniemanej strasznej istoty kroczącej przypominającej pająka, jakiegoś owada, uważamy że jest to montaż video, a to dlatego, że świadkowie mówili o istotach humanoidalnych więc podejrzewamy że owado podona istota krocząca wielonożna jest efektem komputerowym. Zdjęcia wysokiej na około 4 metry istoty humanoidalnej poniżej.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Po tym co się działo w Las

Po tym co się działo w Las Vegas uważam że to objawienie się w Maiami jest autentyczne, zwłaszcze biorąc pod uwagę relacje świadków ! W Las Vegas wylądowały reptilianie na 100 % bo policja zaraz po tym spotkaniu zamontowała cały system kamer CCTV na dachu domu tej rodziny ! Zapewne by nagrywały nieproszonych gości ludzi ale i ponowne odwiedziny innych stworów UFO..., poza tym tam było pełno tajniaków na około ich posiadłości, wyłapywali wszystkich ciekawskich bo by ludzie zaczęli wierzyć w USA w istoty nadprzyrodzone, te z Apokalipsy św. Jana... żaby reptiliańskie UFO stwory...

"Proroctwa mają to do siebie, że ich zrozumienie następuje często, albo tuż przed samym zdarzeniem, albo po materializacji określonej sytuacji. Takim biblijnym rozszyfrowaniem może być powiązanie istot z Emilcina, wyglądających jak „ropuchy”, ze słowami Apokalipsy Jana 16:13. Jest coś jeszcze. Te istoty nie objawiły się tylko w Polsce. Ich znajomi, możliwe, że hybrydy, lub rasa z której powstały te humanoidalne twory, a jak je nazywał Wolski „potworaki” – porywały Whitleya Streibera (USA).(...)W Emilcinie mamy jeszcze większe odniesienie do biblijnych istot z Apokalipsy 16:13 niż u Streibera, przynajmniej z wyglądu. Wolski opisał UFO istoty jako podobne do „żab” (grecki wyraz βατραχοις.-batrachois) Nie dość że miały zielonkawą skórę, to posiadały błony pławne pomiędzy „palcami”, i jakiegoś rodzaju „garby” na karkach."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj