Wydłużone czaszki znalezione na Antarktydzie dowodem na obecność ludzi na tym kontynencie

Kategorie: 

Źródło: www.upright-health.com

Archeolodzy ze Smithsonian Institut dokonali niezwykłego odkrycia. W regionie La Paille zaliczanym już do Antarktydy zespół pod kierownictwem Damiana Watersa odnalazł trzy wydłużone czaszki. Odkrycie to zadziwiło świat naukowy, ponieważ są to pierwsze szczątki człowieka na tym kontynencie.

 

W przeszłości już wielokrotnie znajdywano dziwne wydłużone czaszki. Przez spory okres czasu stanowiło to poważny problem dla historyków. Ostatecznie jednak uznano, że niezwykłe zniekształcenia są wynikiem celowego działania od wieku dziecięcego. W społeczeństwach amerykańskich okresu prekolumbijskiego panowało przekonanie, że taki kształt czaszki charakteryzuje elitarną część ludzkości.

[ibimage==21006==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

To dziwaczne zachowanie obecne również u starożytnych Egipcjan, są często wskazywane jako dowód na naśladownictwo jakiejś innej rasy, która najwyraźniej miała tak niezwykłe cech anatomiczne. Niedawno pojawiło się nawet opracowanie sugerujące, że w Ameryce Południowej mieszkał tajemniczy lud zamieszkujący półwysep Paracas. Zapewne ten przypadek obecności ludzi na Antarktydzie będzie tłumaczony ekspansją tego lub jemu podobnych ludów z okresu prekolumbijskiego.

[ibimage==21007==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Warto sobie uzmysłowić, że Antarktyda została odkryta dla nas dopiero w 1872 roku. Zatem skoro odnaleziono tam szczątki bytności ludzi, tamto odkrycie zupełnie już przypomina odkrycie Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Oznacza to również, że okazało się znowu, iż nic nie wiemy o takich epizodach w historii ludzkości.

[ibimage==21008==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Idąc dalej śladami czaszek

Idąc dalej śladami czaszek doszedłem do momentu powstania potężnej cywilizacji summeryjskiej jako pierwszej znanej naszej współczesności, która kształtowała się od poczatków do końca 4-go tysiąclecia pne.
 Co było przedtem? Dlaczego nie znamy wcześniejszych zywilizacji?
 Skłania mnie to do wniosku, że właśnie ok. 6000 lat temu nastapił globalny Potop... Nie ten biblijny z zakłamanym NOe, ale ten za czasów Gilgamesza- człowieka przedpotopowego.
 Starozytne wedy indyjskie ( napisane ok 1500 lat pne ,ale opisujacych wydarzenia wczesniejsze) również wspominają wielki Potop, który powstał po "Wojnie Bogów"
Po tym katakliźmie ocalone elitarne grupy poszczególnych cywilizacji zaczęły tworzyc podwaliny nowych imperiów.
  W tej sytuacji opisy biblijne  dotyczą czasów i zdarzeń równoczesnych z cywilizacją sumeryjską a  wskutek semityzacji cywilizacji summeryjskiej jej pierwotne opisy zdarzeń zostały również "zsemitowane" na współczesną Biblię.
 Tak, że nie było żadnego zydowskiego NOe, tylko Gilgamesz a Potop został wywołany potężnymi działaniami militarnymi "Bogów", czyli istot, których szkielety o wysokosci ok 10 m sa przechowywane w tajnych muzeach. Przedpotopowi ludzie posiadali własnie wydłuzone czaszki i bardzo wysokie czoła, które do dzisiaj świadczą o wysokiej inteligencji...
 Ci którzy zakładali podwaliny nowych imperiów... także...
 
Są dowody tych wojen, w których stworzeni przez "bogów" ludzie byli wykorzystani do walk również w kosmosie, co wykryła misja Apollo 20....
Na Księżycu...
https://www.youtube.com/watch?v=4Q765nzHoag
 nie pokazano dziwnym trafem czaszki tego pilota-kobiety...

Portret użytkownika aron jasnowidz

witam a ja mam dla ciebie

witam a ja mam dla ciebie fajna informację wczoraj na naszej stornie na facebooku ,(wiem ze go nielubisz) jeden z naszej grupy zapytał wczoraj Sławek napisał coś takiego" A co da się , najstarszy człowiek na planecie ma 1000 lat tak twierdzi Bashar z 500 ludzi od 250 pod 500 ale nie żyją w mieście"-zapytałem o to dzisiaj w medytacji czy to prawda ,odpowiedź mnie zdumiała a oto ona : tak ,ale to nie ciało ma tysiąc lat a świadomość jaka jest w tym ciele ,istoty z długimi czaszkami ,które były nauczycielami ras ,żyły z ludźmi na ziemi ,ale gdy ludzie zaczęli im zazdrościć wiedzy i szacunku i zobaczyli ze są śmiertelni ,oni musieli się ukryć w ciałach ludzkich,a ponieważ wasze ciała są ograniczone czasem dlatego muszą je zmieniać aby trwać i nabierać doświadczeń .Są dobrzy i źli ,ich świadomość jest tu na ziemi od 1000 lat dlatego czasami pomagają wam a czasami was karają ,zbierają doświadczenia z poziomu ludzkiego i swojego ,gdy ludzkość się obudzi wrócą do swoich ciał i przekażą nam swoje doświadczenia .Walczą o siebie tak samo jak wy walczycie .TERAZ już wiesz że Stwórca na jednej planecie połączył wszystkie pogubione rasy i jedną interwencją pokaże wszystkim swoją wielkość .I wszystkie rasy którym wydawało się że są ponad Bogiem będą miały szanse wrócić do niego i odnaleźć swoją drogę. 
reszte przekazów znajdziecie na mojej stronie aron jasnowidz-diagnosta oraz w naszej grupie nasz nowy świat ,jak pewnie niektórzy wiedzą oprócz wiedzy otrzymalismy do ręki argumenty w postaci daru leczenia chorób nieuleczalnie chorych i tam oglądniecie filmy z uleczeń osób z porażeniem mózgowym ,chorym na sma ,abyście uwierzyli że to nie tylko słowa .ZAPRASZAM NA STRONĘ dowiecie się o wiele wiecej .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Mam niejasne przesłanie, aby

Mam niejasne przesłanie, aby uświadomic wszystkim wierzącym w wydłużane czaszki niemowletom, że owszem taka moda była, lecz wiekszość znalezionych czaszek z wydlużoną potylicą ma dużo większy ciężar od zwykłych czaszek.
To oznacza, że są to oryginalne czaszki istot kiedyś zamieszkujących Ziemię.
"Sznurowanie" czaszek nie wpływa bowiem na docelową masę kostną. Masa wydłużonej czaszki w sposób sztuczny będzie taka sama jak naturalnej.
Zmienia sie tylko jej kształt.
- pozdrawiam

Portret użytkownika Raffi5000

Angelusowi zapewne chodziło

Angelusowi zapewne chodziło również o to, że po zaciskaniu czaszek różnymi paskami i linami kształt się zmienia, może ulec lekkim zmianom także kościec, tak jak wspomniałeś, ale za żadne skarby nie wpłynie to na zwiększenie OBIĘTOŚCI mózgo-czaszki. Jak wiadomo różnią się one obiętoscią i to czasami sporo. I tu się nie zgadza z teorią sztucznego odkształcania, nawet jeśli obierzesz wodogłowia, jako linię obrony.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To by oznaczało, że japońskie

To by oznaczało, że japońskie gejsze mają cięższe stopy od normalnych... Sam się zastanów jakie głupoty piszesz... A jeśli tak uważasz że nie mówię z sensem, to udowodnij, bo wg mnie "sznurowanie" czaszek nie było na tyle obcisłe aby spowodować mikrouszkodzenia, gdyż gdyby tak było to z naturalnych przyczyn niedotlenienia tacy ludzie nie mogliby żyć ...
 Więc nie pisz głupot jak sie na tym kompletnie nie znasz...
 Czaszka ludzka a szczególnie skóra na głowie jest bogato ukrwiona a takie "ściśnięcie" zatamowałoby krwioobieg okołoczaszkowy.

Strony

Skomentuj