Wykładowca z Oxfordu twierdzi że obcy produkują hybrydy ludzi dla naszego dobra

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak stwierdził dr Young-hae Chi , wykładowca języka koreańskiego na Uniwersytecie Oxforda, kosmici dążą do hybrydyzacji gatunku Homo sapiens. W tym celu porywają ludzi aby wymieszać ich materiał genetyczny z ludzkim, w celu stworzenia nowej rasy, która będzie w stanie przetrwać na naszej planecie nawet wtedy gdy zajdą na niej nieodwracalne zmiany klimatyczne. 

 

Zdaniem koreańskiego naukowca, tworzenie hybryd może pomóc ludziom rozwiązać problem dostosowania się do zmieniających się ciągle warunków. Doktor Chi uważa że już w tej chwili między nami żyje sporo hybryd ludzi i obcych, tylko tego nie dostrzegamy. Jego zdaniem obecnie dojrzewa już drugie pokolenie hybryd.

Jak twierdzi doktor Chi,  na świecie pojawiają się regularnie cztery rodzaje obcych. Jedni są mali, drudzy wręcz przeciwnie bardzo wysocy, są wśród nich również istoty przypominające gady i istoty wyglądające jak przerośnięte owady, tak zwane insektoidy. Działają one cały czas starając się przeciwdziałać zagrożeniom takim jak zmiany klimatu czy broń jądrowa.

Według koreańskiego naukowca z Oxfordu  hybrydyzacja ludzi jest koniecznością, ponieważ nic innego nie umożliwi przetrwania naszego gatunku. Naukowiec jest pewny, że stworzenie hybryd ludzi i obcych pozwoli na łatwiejszą adaptację naszego gatunku w związku ze zmieniającymi się warunkami bytowymi na Ziemi.

Dr Chi napisał o tym nawet książkę dostępną po koreańsku. Nosi ona tytuł "Wizyty obcych i koniec ludzkości”. Przedstawia w niej swoje podstawowe przekonania na temat wizyt obcych i ich zamiarów stworzenie hybryd człowieka. Zyskał też rozgłos w Oxfordzie w 2012 roku, kiedy wygłosił wykład zatytułowany „Porwania przez obcych i kryzys ekologiczny”, w którym przedstawił swoje teorie na temat obecności pozaziemskich inteligentnych kosmitów na Ziemi.

 

Doktor Young-hae Chi oszołomił publiczność swoim wystąpieniem. Wynikało z niego, że być może ludzka cywilizacja zbliża się właśnie do kresu swojego istnienia. Dr Chi ma trzy teorie dlaczego kosmici wytwarzają ludzkie hybrydy. Jedną z możliwości jest taka, że nasze DNA jest zbyt cenne, aby mogło przepaść prze wyginięcie. Po drugie, celem może być stworzenie gatunków, które będą w stanie przetrwać w przyszłych warunków klimatycznych. Po trzecie, hybrydy mają przeważnie wysoki iloraz inteligencji, więc może chodzi o umożliwienie im sprawowania władzy w przyszłości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Pewien inny, również

Pewien inny, również wykształcony człowiek twierdzi, że wszyscy mongoloidalni Azjaci (Chińczycy, Wietnamczycy, Japończycy, itp.) to hybrydy. Możliwe też, że czarnoskórzy do nich należą (ruskojęzyczne wideo podam na życzenie).

Religie tych ludów mówią o ich pochodzeniu. Wszystkie religie mówiące o stworzeniu to religie hybryd.

Jedni są dziećmi bogów, inni zostali stworzeni.

Tak, jak zauważył ktoś niżej, to nie nie ciało ma duszę, a dusza ma ciało, więc rzeczywiście osobie ze świadomością hybrydy (stworzonego) może być obojętne, w jakim ciele się znajdzie.

Mnie jednak nieobojętna jest ingerencja istot obcych, choćby tylko eteryczna, co dzieje się masowo i jest widoczne na sesjach hipnotycznych czy tzw. channelingach.

Myślę, że takie właśnie zjawiska dawniej nazywano opętaniem, a obce istoty demonami.

Portret użytkownika Adrian Keys

Z całym szacunkiem dla Pana

Z całym szacunkiem dla Pana ale pan nie wiesz co to dusza to idąc dalej bezsensowne są. Panie weź Pan Biblię i tam pisze bardzo dokładnie co to jest dusza kim są dusze są głodne i umierają. Plus we krwi wszelkie duszę są i umierają. Dusza jest śmiertelna każda nauka o nieśmiertelne duszy pochodzi od Demonów czyli zbuntowanych aniołów czyli buntowników rebeliantów. W rebelie ludzie też zostali wciągnięci itd

Strony

Skomentuj