Wysoki rangą urzędnik rządowy potwierdza rozbicie się UFO i odkrycie ciała obcego w Kingman w Arizonie

Kategorie: 

Źródło: innemedium

W ostatnich dniach głośno zrobiło się wokół słynnego incydentu Kingman UFO z 1953 roku. Według byłego zastępcy sekretarza obrony USA, Christophera Mellona, wysoko postawiony urzędnik rządowy ujawnił kluczowe szczegóły na temat "struktury zarządzania i systemów kontroli bezpieczeństwa" domniemanego programu odzyskiwania UFO.

 

Incydent w Kingman to jeden z wielu przypadków rzekomych obserwacji UFO, który miał miejsce 20 maja 1953 roku w pobliżu Kingman w stanie Arizona, USA. Według relacji, obiekt, który miał być latającym spodkiem, miał się rozbić w okolicach tego miasta.

 

Najbardziej znany opis tego zdarzenia pochodzi od Arthura Stansela, inżyniera, który twierdził, że został wezwany do zbadania rozbitego obiektu jako część tajnej operacji wojskowej. Stansel opisał, że obiekt był dyskoidalny, miał około 9 metrów średnicy i był wykonany z metalu podobnego do aluminium. Wewnątrz obiektu miał znajdować się tylko jeden pilot, który był małym humanoidem.


TWITTER/CHRIS MELLON

Incydent w Kingman jest często cytowany w literaturze ufologicznej jako przykład możliwego kontaktu z obcymi cywilizacjami, jednak jak wiele tego typu relacji, brakuje mu potwierdzenia przez niezależne i wiarygodne źródła. Sprawa ta, podobnie jak inne incydenty UFO, jest otoczona tajemnicą i kontrowersjami, a dostępne informacje często pochodzą z drugiej ręki. Być może teraz jednak trochę się rozjaśni w tej sprawie.

W opublikowanej wiadomości, której fragment Mellon udostępnił na swoim blogu, urzędnik ten potwierdza, że rząd USA posiada informacje na temat odzyskania UFO, które rozbiło się w pobliżu Kingman w Arizonie w latach 50. XX wieku. Co więcej, miało dojść również do odzyskania ciała istoty pozaziemskiej.

"Obecnie zajmujemy się odzyskanym UFO, które wylądowało w Kingman w Arizonie w latach 50. XX wieku. Zbieramy informacje, podczas gdy [zamazane] je przetwarzają. Teraz znamy strukturę zarządzania i systemy kontroli bezpieczeństwa, a także właścicielstwo C/R. Wiemy również, kto odzyskuje UFO, które lądują lub rozbijają się, i na podstawie jakich uprawnień. Ponadto wiemy, że wciąż wysoce zastrzeżona notatka z lat 50. XX wieku, pochodząca od sekretarza sił powietrznych USA, pozostaje w mocy, aby utrzymać w tajemnicy sprawę UFO" - czytamy w wiadomości.

Mellon podkreśla, że osoba, która dostarczyła tych informacji, ma znacznie wyższe stanowisko niż wcześniejszy informator, David Grusch.

"To wysoko postawiony urzędnik rządowy twierdził, że uzyskuje dostęp do rzekomego programu odzyskiwania i eksploatacji technologii obcych. Mogę potwierdzić, że osoba ta miała wiarygodny dostęp i zajmowała wysokie stanowisko; znacznie wyższe niż informator Dave Grusch" - wyjaśnia Mellon.

Incydent Kingman UFO jest znany od lat 50. XX wieku, jednak wciąż otoczony jest tajemnicą. Teraz, po latach milczenia, coraz więcej urzędników potwierdza, że rząd USA dysponuje informacjami na temat odzyskania niezidentyfikowanego obiektu latającego oraz ciała istoty pozaziemskiej. Czy wreszcie doczekamy się pełnego ujawnienia tej sprawy?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj