Wyspa w pobliżu Phuket sterroryzowana przez nieznane gigantyczne stwory, ludzie są przerażeni

Kategorie: 

Źródło: media tajskie

Tajemnicze odciski stóp gigantycznych istot pojawiły się w piątek wieczorem na wyspie Mai Pai (Bamboo Island, na północ od Phi Phi). Ślady występujące w lesie, przechodzą przez podwórze miejscowej szkoły i prowadzą prosto do morza.

 

Tajemniczymi śladami są bardzo zainteresowani uczniowie, rodzice i nauczyciele.  Według nich ślady pozostawił po sobie ogromny wąż. Ślady stanowią długi pasek, składający się z par kół po mackach.  Każda średnica koła ma 20 centymetrów.  Miejscowi eksperci szacują, że długość węża, który pozostawił ślady jak te, nie powinna być nie mniejsza niż piętnaście metrów.

[ibimage==15825==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Atwar Payne, nauczycielka z tej szkoły, w której pojawiły się ślady tajemniczego gada mówi, że wyspiarze obawiają się o życie i chodzą plotki, że może to być zapowiedzią wielkiej katastrofy.  Sansamut Anan, sołtys wioski Baan Koh Pai powiedział, że w przeddzień, gdy pojawiły się ślady poziom morza był bardzo wysoki. Około 11 wieczorem, usłyszał on rozpaczliwe odgłosy ptaków, ale nie przywiązywał do nich żadnej wagi. Mężczyzna powiedział, że niedawno na wyspie była fala tajemniczych zniknięć kóz i kaczek, ale mieszkańcy wioski sądzili, że były one spożywane przez wielkiego pytona.  Kilkanaście lat temu, ośmiometrowy pyton ważący ponad 40 kilogramów zostały złowiony na tej samej wyspie. Jednak ten trop nie wygląda na trop pytona.

[ibimage==15827==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Po analizie śladów zafrapowani eksperci sprowadzeni na wyspę postanowili na jakiś czas nie wyłączać na noc generator prądu na wyspie i przygotowali narzędzia do połowu lub przynajmniej ochrony przed domniemanym gadem. Naukowcy i policja wraz z wolontariuszami z ludności cywilnej patrolują obszar wyspy Bamboo przez 24 godziny na dobę. Celem jest znalezienie i zneutralizowanie tajemniczego zwierzęcia, które pozostawiło tajemniczy ślad.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sirfilips

  Wyspa w pobliżu Phuket

 
Wyspa w pobliżu Phuket sterroryzowana przez nieznane gigantyczne stwory, ludzie są przerażeni
aa i jeszcze muszę dodać, że nie widać przerażonych ludzi i strasznych potworów, tylko jakąś szkolną zabawę
w kółko i krzyżyk!!
 
jak zobaczyłem nagłówek tego posta to liczyłem na coś sensacyjnego!!!
a tu ?! wyspa pi pi !! i dzieci się bawią w bammbo mamboo!! 

Portret użytkownika J23

U nas takich stworów pełno

U nas takich stworów pełno najwięcej w Warszawie w okolicach sejmu , wydaja dziwne dzwieki pis ,pis lub po , po niektóre psl  psl lub sld sld tez palikot palikot.Wysysają te stwory z Polaków co tylko mogą i pasożytują na nich .Jeszcze inne stwory zalęgły się w kazdej miejscowośći ,skórę mają powleczoną czarnym materiałem ,zapedzają te stwory co niedziela Polaków do swoich spiczastych legowisk i tam także wysysają z nich mamonę ,a na początku roku to nawet wślizgują sie do mieszkan w poszukiwaniu mamony .Wszystkie te stwory zostawiają ślady w postaci śladów opon samochodowych

Strony

Skomentuj