Wysyp piktogramów na polach Wiltshire

Kategorie: 

Jeden z kręgow w zbożu, który pojawił się w Wiltshire

Światowa mekka kregów w zbożu, która od wielu lat znajduje się w angielskim hrabstwie Wiltshire, nie przestaje zadziwiać. Dzień za dniem pojawiają się kolejne bardzo skomplikowane kręgi zawierające bardzo skomplikowane piktogramy, które zdają się być jakąś formą alfabetu.

 

Kręgi w tym sezone znajdowane sa w wielu krajach Europy, ale szczególnie te angielskie wzbudzają najwięcej emocji. Kilkukrotnie dochodziło do obserwacji kul świetlnych, które pojawiały się i znikały nad polami, na których potem odnajdywano finezyjne wzory, których wykonanie wymagałoby bardzo dobrej synchronizacji, superdokładnych GPSów, oraz podglądu z powietrza w trakcie tworzenia kręgu, aby nie wykonać fałszywych kształtów.

Wszystko wygląda perfekcyjnie a okręgi po prostu są nimi, a nie owalami, tak typowymi dla niedokładnej pracy człowieka, depczącego przecież po polu w ciemnościach. Poniżej znajduje się krąg jaki znaleziono 31 lipca 2013  w okolicy Chirton w Wiltshire. 

A oto kolejna formacja tym razem z 1 sierpnia 2013.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Devi

Kojarzycie opowieści o

Kojarzycie opowieści o "płaszczakach"? Nie widzą 3 wymiaru tak jak my więc widzą tylko wycinek / urywek tego czym dany obiekt i jak faktycznie wygląda.. Więc jeżeli te piktogramy są powiedzmy 4 wymiarowe dla nas mają tylko 3.. Nie widzimy całości przekazu / figury.. Dobrze ktoś z kolegów napisał że trzeba na to patrzeć, przynajmniej próbować patrzeć bezs udziału logiki i umysłu, jak na coś co nie potrafimy z niczym innym porównać, bez określenia np. to jest ptak, to drzewo a to chyba samolot leci.. Próbowałem patrzeć na te obrazy jak na stereogramy i tworzy się coś jakaś nowa figura ale prawdopodobnie to tylko "dopowiadanie" umysłu..

Portret użytkownika zibi

Nie chcę nic mówić ale coraz

Nie chcę nic mówić ale coraz dziwniej dzieje się w nocy wygląda jak by meteoryty spadały w czasie godz z 7 zejść  ale nie mają tej jasności, moja teoria wkrótce możliwa inwazia obcych mają jakiś powód jak to mówią pożyjemy zobaczymy,nie wspomnę te co poruszają się na naszym niebie

Portret użytkownika fanka tej strony

Wlasnie wrocilam z wyprawy

Wlasnie wrocilam z wyprawy pod namiot na Mazurach.Postanowilam tam spojrzec w niebo noca.Czekalam moze z 5 minut i zobaczylam rzeczywiscie cos co szybko i podejrzanie lecialo.Jakos tak nie po linii prostej.Moge potwierdzic takie zjawisko.

Portret użytkownika zielonawyspa

 kiedykolwiek zachodzi

 kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu
 

 
Zależnie od sposobu na jaki pasożyci nie wypełniają praw moralnych, istnieją dwie wersje pasożytnictwa. Można je nazywać "prymitywnym pasożytnictwem" oraz "wyrafinowanym pasożytnictwem". Prymitywne pasożytnictwo jest tym, w którym jego wyznawcy NIE WIEDZĄ o istnieniu praw moralnych, dlatego też nie wypełniają owych praw poprzez brutalne ich łamanie. Ludzie z planety Ziemia praktykują obecnie prymitywne pasożytnictwo. Z kolei wyrafinowane pasożytnictwo uprawiane jest przez istoty, jakie już wiedzą o istnieniu i działaniu praw moralnych, dlatego jakie wcale nie łamią tych praw chociaż również ich nie wypałniają, a tylko na najróżniejsze sposoby ostrożnie obchodzą te prawa naokoło. Jeśli pasożytnictwo praktykowane jest przez dużą instytucję, państwo, lub nawet całą cywilizację, wówczas nazywamy je "instytucjonalnym pasożytnictwem". Instytucjonalne pasożytnictwo posiada ten okropny zwyczaj, że narzuca ono pasożytnictwo każdemu kto jest w sferze wpływu owej pasożytniczej instytucji. Dlatego, jeśli instytucjonalne pasożytnictwo opanuje całą cywilizację, wówczas nie ma ucieczki przed tą chorobą moralną i każdy musi stać się pasożytem, podczas gdy cała owa cywlizacja w końcu sama się niszczy. W końcu jeśli instytucjonalne pasożytnictwo nabierze tak dużego zboczenia, że pasożyci zaczynają kaleczyć i mordować swoich niewolników aby uniemożliwić im wyzwolenie się z poddaństwa, taką najbardziej zwyrodniała formę pasożytnictwa nazywamy "szatańskim pasożytnictwem". Niszczycielskie działania takich szatańskich pasożytów są opisane dokładniej na całym szeregu stron internetowych, przykładowo na stronach zło, zniszczeniowe użycie wehikułów UFO, 26ty dzień, plaga. ludobójcy, tornada, huragany, obsuwiska ziemi, UFOnauci, Columbia, WTC, czy bandyci wśród nas. Jak z owych stron staje się to wyraźnie widoczne, nasza planeta Ziemia właśnie jest sekretnie okupowana przez takich "szatańskich pasożytów" z kosmosu. W dzisiejszych czasach są oni nazywani UFOnautami, podczas gdy w przeszłości nazywano ich "diabłami".
http://www.totalizm.pl/parasitism_pl.htm

Portret użytkownika Antylanser

Witajcie: Zastanawiałem się

Witajcie:

Zastanawiałem się sporo nad tymi piktogramami i być moźe nie jest przypadkiem że wszystkie pojawiły się w bardzo któtkim odstępie czasu, być może oznaczają jedno i to samo.
 
Gdzieś 2,5 roku temu czytałem na jakimś portalu iż magnetyczny biegun północny obecnie jest przesunięty w stosunku do pierwotnego położenia z nad Kanady aż po Syberie i co bardzo zastanawia naukowców dalej się przesówa z rosnącą prędkością (w tamtym czasie wynosiło to 60 km rocznie) w tym samym kierunku.

Może te piktogramy chcą nam przekazać zmianę położenia biegunów magnetycznych nie o 180 jak to twierdzą siejący strach naukowcy a tylko o 90 stopni w stosunku do pierwotnej lokalizacji.

Poniżej przedstawiammoją analizę która opiera się na następujących wnioskach:

Pierwszy piktogram określa przesunięcie poprzez nieregularność zewnętrznego okręgu w stosunku do regularnego wewnętrznego i oznaczenie finalnej zmiany jako ten dziwny znacznik na zewnątz który pokazuję skazówka kompasu.

Jakby się przyjżeć drugiemu piktogramowi, posiada na zewnątrz 4 większe okręgi symbolizujące 4 strony świata i po 2 mniejsze między nimi które w moim mniemaniu oznaczają podróż bieguna magnetycznego ziemi od jednego newralgicznego punktu do drugiego ustalonego położenia właśnie o 90 stopni.

Natomiast w 3 ciej mozaice zbożowej długo zastanawiało mnie dlaczego autor umieścił tylko 2 punkty ułożone dokładnie symetrycznie po przeciwległych stronach na zewnątrz, oraz 2 tak samo przeciwlegle-symetrycznie ułożone znaczniki ale wpisane o poziom niżej i do tego przesunięte w stosunku do poprzednich dokładnie o 90 stopni.

Ponadto wydaje mi się iz podawane przez was teorie (kompas, zegar, czas, zmiana wymiaru) wcale nie muszą się wzajemnie wykluczać, ponieważ przesunięcie bieguna magnetycznego ziemi o 90 stopni na pewno będzie miało ogromny wpływ zarówno na pory roku (a co za tym idzie na postrzeganie czasu) jak również wymiaru (choć w tym przypadku nie mam na to racjonalnego wytłumaczenia).

Chciałbym zaznaczyć na koniec iż to wszystko co napisałem powyżej, to tylko i wyłącznie moje połączone w jakąś tam logiczną całość przemyślenia, nad którymi nie należy się szczególnie zastanawiać, a co najważniejsze przejmować.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie  Smile

Portret użytkownika Wojox

Bardzo zgrabnie to opisałes,

Bardzo zgrabnie to opisałes, zgadzam się z Twoimi przemysleniami....
Choć bardziej wszystkim przemawia do myslenia ze to jednak 180 st.
Wg. mnie natomiast jeśli wogóle dojdzie do zamiany biegunów, odbedzie się to tak, biegun północny "nagina" się do pewnego momentu, aż przekroczy "nieprzekraczalną" barierę i nastąpi gwałtowe myk. Wtedy się to wszystko zacznie, ale bez jakiejś przesady, Wszechsiatem rządzą siły elektryczne więc podobnie będzie tu, już Ziemia raz się wstrzymała na chwilę, mówi o tym ks. Jozuego i są doniesienia z różnych kultur że była długa noc i długi dzień...

Portret użytkownika ufok

Trzeci piktogram to kwadraty

Trzeci piktogram to kwadraty wpisane w okrąg co pozwala obliczyć pola jak i wyciągnąć z nich figury przestrzenne. w Liceum tego uczą na geometrii. Mazna z tego obrazka wyciągnąć również najpiękniejszą liczbę jaką można sobie wyobrazić: 1.6180339......

Portret użytkownika Antylanser

Dzisiaj zaczołem szperać w

Dzisiaj zaczołem szperać w internecie i chyba moja teoria co do 3 piktogramów legła w gruzach, ale za to wpadła mi do głowy nowa związana z przesówaniem się północnego bieguna magnetycznego ziemi w strone Syberii.

Otóż zupełnie się z tobą zgadzam, biegun północny nagnie (przesunie) się do jakiegoś momentu a potem myk i szybko przeskoczy na właściwe miejsce, to zjawisko można zaobserwować przy zwykłych stałych magnesach. Jednak patrząc na to jak jest zbudowana nasza planeta (jako tako jest zbadane tylko ok 1000 km grubości ziemi, poniżej tej głębokości jest tkzw "Dolny Płaszcz Ziemi" najprawdopodobniej jest plastyczny albo raczej półpłynny, co logicznie rzecz biorąc powoduje efekt pływania wierzchniej warstwy ziemi i wszystkich płyt tektonicznych po gorącej płynnej magmie znajdującej się poniżej 1000 km w głąb ziemi, natomiast samo jądro jest jeszcze sporo głębiej, jeśli ono odpowiada za ziemski magnetyzm to nie ma się czym przejmować, ponieważ szybki przeskok jądra ziemi pociągnie za sobą płyty tektoniczne i resztę ale płynnie, po magmie, w bardzo wolnym tępie) oraz to że jest nachylona względem elipsy osi orbity pod kątem 23,5 stopni, można odnieść wrażenie że magnetyczny biegun północny pod wpływem niewyjaśnionej siły (chodzi mi o kierunek z jakiego owa siła działa) dąży właśnie do zrównania osi Ziemi z elipsą orbity. Pod spodem zamieszczam 2 linki wyjaśniające:

1) http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Earth-crust-cutaway-polish.svg
2) https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Nachylenie_osi_obrotu.png

Przesunięcie o tę wartość (23,5 stopnia) nie spowodowałoby większych szkód na naszej planecie, oprócz wspomianego w twoim poście długiego dnia na jednej półkuli i długiej nocy na drugiej, które byłyby związane z czasem w jakim wszystkie płyty tektoniczne dogonią już przesunięty magnetyczny biegun. Ponadto po takiej korekcie mielibyśmy na Ziemi tylko jedną pore roku, tzn mniej lub bardziej umiarkowane lato, gdyż w obecnym momęcie pory roku są podyktowane właśnie wspomianym wcześniej przechyleniem globu o 23,5 st. Link do rysunku poniżej, wyjaśniz dlaczego istnieją 4 a nie 1 pora roku:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:North_season.jpg

Suma sumarum takie przesunięcie (o 23,5 st) spowodowałoby co najwyżej niewielkie ruchy tektoniczne wszystkich płyt, wybuch kilku wulkanów jednocześnie i ew zalanie kilku przybrzeżnych portów na świecie.

A tu 2 ciekawostki apropo poruszania się magnetycznego bieguna północnego i sposobu w jaki ziemia krąży wokół słońca (a może wcale nie krąży) bardzo interesujący filmik nr 2:

1) http://www.youtube.com/watch?v=I8rkSwS_qwM
2) http://www.youtube.com/watch?v=0kBvlWaJMtU

Pozdrawiam serdecznie

Smile

Portret użytkownika seba

pierwszy symbol to kompas

pierwszy symbol to kompas wskauje kierunek drugi to zegr i cas a trzeci to urządzenie do wysyłania fal lub odbioru ,co mają wspulnego wystarczy znaleść miejsce jakie wskazuje kompas obliczyc czas i skierowac uządzenie w to miejsce i nasłuchiwac.

Portret użytkownika wfl

Ten pierwszy piktogram różę

Ten pierwszy piktogram różę wiatrów - próbowalem wyprostować w programie graficznym na 2 sposoby:
 - jesli chcemy uzyskać prostopadły krzyż z okręgu robi się brzydki owal. 
- jeśli natomiast dążymy do idealnego okręgu NS jest proste natomiast WE jest obrócone o jakieś 7 stopni w górę, a ten "dziubek jest zadarty aż 28 stopni w górę w stosunku do poziomu.

Portret użytkownika Zadzior

Faktycznie można skojarzyć z

Faktycznie można skojarzyć z symbolem NATO bo ma tak ułozone te scinki że postają dwa kontrastowe odcienie jak w symbolu, dalej mając zegarek, może odliczanie, czas upływa, a ostatnie troche jak rozchodzące się fale eksplozji. Może jakiś konflikt zbrojny ? :/

Portret użytkownika Bailando

no ja p - istnieje już tylu

no ja p - istnieje już tylu zapaleńców tworzących hobbystycznie te krzywulce, że ich nie zliczę. większość z nich znajdziecie sie na pierwszych zdjęciach zaraz po pojawieniu się tych piktogramów. tak poznałem kiedyś kilku z nich i jestem wkurzony, że jeden nie dotrzymał słowa i nie ujawnił olbrzymiego procederu, w który jest wielu studentów. 

Portret użytkownika Wojox

To działa tak, najpierw

To działa tak, najpierw odpowiednia osoba tworzy wzór na kompie. Później ten wzór trafia do specjalnego urządzenia (tu wolny wybór : HAARP, satelity, jakieś elektromagnetyczne generatory itp.) Po naciśnięci START, wysyłany jest impuls, fala, jak zwał tak zwał, który tworzy odcisk w zborzu. Siła jest taka iż zborze ulega pozginaniu w kolankach w sposób jakby tak rosło od zawsze,,, od kolejne zwodzenie ludzi. Technika jest obecnie na wysokim poziomie. Choć łatwo moją teorię obalić, ponoć kręgi pokazywały się także w średniowieczu....

Portret użytkownika baca

ojej... jeśli ta fala

ojej... jeśli ta fala haarpagana albo gonahaarpa tak mocno działa na "zborze" to trzeba koniecznie uprzedzić swiadków jehowy bo też oni tak stoją i się kiwają - w każdym... zborze...
kiwają się zupełnie tak samo jak zboże Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

[email protected] Ja szanuję każde

[email protected] Ja szanuję każde podejście do tematu ET,nie wszystkim nadarzyła się do tej pory możliwość kontaktu wzrokowego na poziomie metrów,miałem tę szansę i delikatnie sugeruję,że to nie jest takie "nasze",jak mają ludzie do tego prawo myśleć.Już pominę czas,precyzję i metodę w jakim pojawiają się te kręgi.Nie jestem pasjonatem tego tematu,ale pasjonuje mnie zdecydowanie bardziej to,że nie ma ludzi,którzy podejmą się wykonania tych form na polach i zachowają wszystkie te parametry,a dalej przypisywane jest to genialne wykonawstwo połączone z artyzmem tak zwyczajnie jakimś ludziom,zawsze ludziom... .;)

Portret użytkownika J.

Nawet kiedys byl facet ktory

Nawet kiedys byl facet ktory zaproponowal 100 000 dolcow dla ekipy ktora zrobi jeden z bardziej skomplikowanych piktogramow, w ciagu kilku godzin, metoda dowolna chyba, minelo juz ponad 10 lat i nadal nikt tego się nie podjal :). a telewizji specjalnie pokazywali brytolom, ludzi z deseczkami tworzacych "piktogramy" po to by nie zadawali wiecej pytan. koniec

Portret użytkownika b@ron

pako1205...oczywiście nie

pako1205...oczywiście nie bedę się z tobą kłócił , jako że to tylko moje domysły i brak mi jakichkolwiek dowodów na to by dowieść że się nie mylę , jednak wydaje mi się że napewno istnieje urządzenie które z pewnej (dosyć znacznej ) wysokości jest w stanie wykonać coś takiego działając na zboże jakimś rodzajem energi ,dzięki któremu kłosy kładą się tak a nie inaczej i powstaje wzór nadany poprzez jakiś rodzaj matrycy ,poprzez którą ta energia jest przekazywana w stronę ziemi ...trochę to może fantazja ,ale coś w tym jest ...np. dlaczego owe kręgi powstają tylko w zbożu?...prawdopodobnie właśnie zboże jest podatne na taki rodzaj energi...nie rozwiązuje to oczywiście zgadki kto to robi i po co?...jednak zawsze to jakieś wyjaśnienie i gdybym ja miał coś takiego robić na taką skalę to napewno nie z deską i powrozem Wink 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Ja nie wiem,czy kilkadziesiąt

Ja nie wiem,czy kilkadziesiąt lat wstecz mieli takie urządzenia o których wspomniałeś,że mogą być,może...,nie wiem,każdy ma jakieś przemyślenia i o to myślę tu chodzi... .Pojawiają się w zbożu,czasem w trawie,ale tak,żeby były zauważalne,dobrze kontrastowały,pewnie z lasem również dałoby radę...

Portret użytkownika b@ron

no zajebiście...znowu

no zajebiście...znowu Wiltshire...i znowu nikt nie zamieścił kamer...to takie ciekawe zjawisko i każdy chciałby znać prawdę ale widać tam kamery za drogie ,swoją drogą to reklama dla turystów że hoho...więc po co montować kamery i widzieć jak po nocy rolnik esiokiem bez świateł pali gumy w zbożu ...i im więcej wypije ,tym bardziej skomplikowany wzór...skoro można zwabić turystów niech wyskakują z portfeli na miejscu ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

Całkowicie się z Tobą zgadzam

Całkowicie się z Tobą zgadzam Baronie. Skoro ciągle pojawiają się tam nowe i nowe kręgi to po jaką cholerę nie założą tam kamer! Pierwsze co bym zrobiła w takim miejscu to zainstalowała kamerkę- ciekawość wzieła by górę...nie ma innej możliwości.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika b@ron

Diament,...szczerze mówiąc

Diament,...szczerze mówiąc ,to ja nie wierze że nikt nie wie jak te kręgi powstają ,istnieją jeszcze satelity szpiegowskie i zapewne takie ciekawe miejsca są bacznie obserwowane,nie powiem że nie wierzę w obce cywilizacje ale niekoniecznie one chcą się z nami kontaktować ,na dodatek w ten sposób...tu na ziemi tymczasem istnieją technologie ,o których nam się nigdy nie śniło i to tu na ziemi ,być może nie jesteśmy sami ,to oczywiście tylko moje zdanie 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Miejsca,o tak dużej

Miejsca,o tak dużej powtarzalności,są z pewnością monitorowane,jednak możliwość ta jest limitowana jak sądzę dla szerszej rzeszy ludzi.Takiej gratki służby nie przepuszczą,a czy dzieje się to z orbity,czy innym sprzętem naziemnym...?,trudno sprecyzować.

Portret użytkownika Takitam

Kiedyś na którymś z portali

Kiedyś na którymś z portali pokazane były zdjęcia piktogramów na zamarzniętym jeziorze pokrytym śniegiem. Rysunek tych piktogramów zrobiony był w taki sposób, że usunięta była warstwa śniegu leżącego na lodzie. Rysunki były bardzo precyzyjne, a na śniegu wokół nie było żadnych ludzkich śladów czy śladów jakichkolwiek pojazdów. Nie pamiętam co to był za portal i gdzie były te piktogramy. To było chyba dwa - trzy lata temu.

Portret użytkownika ekscelencja

Witajcie! Mam wrażenie że ten

Witajcie! Mam wrażenie że ten pierwszy krąg mówi nam o przebiegunowaniu. Element  środkowy je podobny do igieł kompasu i pokazuje stary układ biegunów i jednocześnie nowy. Okrąg jest na obwodzie nierówny i kojarzy mi się z globem ziemskim na którym na północy ubywa pokrywy lodowej a na połódniu przybywa. Ten wichajsterek zewnętrzny może wskazywać na kierunek przebiegunowania.  Nad drugim kręgiem należałoby chyba się dłużej pozastanawiać, ale ta pierwsza myśl o przebiegunowaniu być może doryczy też tego kręgu. Natomiast trzeci krąg mam wrażenie patrząc na niego że przedstawia wejście w tunel czasoprzestrzenny. Być może ten wykwit kręgów ma nam coś ważnego przekazać. Dziś ukazała się  na onecie informacja że USA ostrzega ludzi przed podróżowaniem i że będzie zamykać ambasady w krajach muzułmańskich podobno na jakieś dni. Dziwna to informacja może się coś szykuje na świecie. Buziaki.

Portret użytkownika Bart

e no, przeciez

e no, przeciez przebieginowanie nastepuje caly czas, rok do roku rownik przesuwa się o kilka cm, to jest potwierdzone naukowo.
teorie spiskowe pozostają teoriami, ale nieco tym klimatem zalatuje Biggrin
z tymi hamerkanami zaś nigdy nic nie wiadomo, rzucą jakiś atom w imie "pokoju" na arabów.

Portret użytkownika GOŚĆ

Z pewnością jest to próba

Z pewnością jest to próba komunikacji z nami, ale my nie rozumiemy przekazu. Analogiczna sytuacja mogła dotyczyć płaskowyżu Nazca. O chłopaczkach ze sznurkiem i deską grasujacych w nocy w zbożu to im szybciej zapomnicie tym lepiej dla Was. Dla mnie to jest zwykłym wciskaniem kitu przez ludzi, którzy sami nie wiedza o co chodzi ,a chcą uchodzić za "znawców" tematu i tyle.

Portret użytkownika Bart

Poza tym temat z kregami jest

Poza tym temat z kregami jest zajebiaszczy, to jakas forma komunikacji której nie rozumiemy.
Nie wierzę w oszustwo ludzkie, bo niektóre fragmenty są tak misternie wykonane i cieniowane, że trzebaby byc mistrzem by wykonać coś takiego w wiekszej skali, przy okazji nadając temu jakiś sens znaczeniowy.
Może tu nie trzeba niczego liczyć, a zdać się na intuicyjny odbiór przekazu czy coś, nie wiem, kojarzycie tem ideogram z twarzą i cd i klastrami, które to jakis spec ulozył w sensowną wiadomość ...
chrzescijanstwo nakazuje nam tylko wierzyć w coś i nic wiecej, co z tego ze wiekszośc Polaków w to wierzy, przynajmniej na dzien dzisiejszy, ale kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą, ja zaś nie zamierzam wysłuchiwać przez całe zycie w kółko tego i samego, dlatego jakies 10 lat temu zerwałem swoje przyzwyczajenia z tymi gusłami, mam otwarty umysl i poszukuję sensu i odpowiedzi w tematach tak ciekawych jak chociazby ten z piktogramami, a gdzie reszta ? 

Portret użytkownika baca

na jednym ze zdjęć widać jak

na jednym ze zdjęć widać jak farmer miał problem z narożnikiem pola, ciągnik musiał być narowisty albo na dopalaczach, no więc farmer wziął narożnik po wypasionej paraboli - to chyba pętla Mobiusa heh, i na moje oko farmer miał z sześć promili i za cholerę nie wiem co takiego chciał jeszcze ludzkości przekazać...
można by go zapytać: hej men, łat de fak?
ale wątpie czy zrozumie ludzką mowę...

Portret użytkownika Takitam

Podobno w Rosji jest powołany

Podobno w Rosji jest powołany zespół naukowców którzy zbierają i analizują te piktogramy. I podobno niektóre z nich są już rozszyfrowane i wiadomo co przekazują. A są to prawdopodobnie formy przekazywane nam przez Arkturian. Te formy graficzne mają bardzo silne promieniowanie radiestezyjne i ludzie posiadający takie zdolności bardzo silnie je odbieraja. Temat jest bardzo rozległy i zarazem bardzo ciekawy. Nie neguję faktów nieudolnej roboty oszustów na polach, ale większość tych piktogramów jest zrobiona z taką finezją i dokładnością, że na pewno nie zrobił tego człowiek.

Portret użytkownika darmi

możesz podać źródło

możesz podać źródło informacji?skąd ta pewność "żę na pewno nie zrobił tego człowiek" ?Wiesz jakimi technologiami dysponuje wojsko i inne organizacje zajmujące się choćby opryskiwaniem, depopulacją, manipulacją, świadomym zatruwaniu żywności itp. ? Nie dajmy się zwariować. Z czasem się zacznie Projekt BlueBeam a jedynm z jego elementów jest użycie generujących lasery satelit z sieci gwiezdnych wojen w różnych częsciach świata po to by wyświetlić na niebie holograficzne obrazy UFO,Jezusa,Mahometa,Buddy,Kryszny itp. Być może to kolejne testy by sprawdzić zachowanie i emocjonalność ludzi - strach,lęk itp . //innemedium.pl/wiadomosc/wielki-owad-przestraszyl-pasazerow-samolotu-pasazerskiego

Portret użytkownika MONSTER

To nie jest strona o tematyce

To nie jest strona o tematyce chrzescijańskiej. Wyobraż sobie żebu wyznawcy szatana tu wchodzili i umieszczali podobne do twoich wpisy. Nie dyskutujemy tu o religii! Tematem są kręgi! Nie wchodż na tą stronę skoro wszystko cię może zwodzić! Idż do kościoła albo wstąp do zakonu tam znajdziesz ludzi o podobnym zboczeniu i razem będziecie sie brandzlować swoimim urojeniami!

Strony

Skomentuj