Wysypało kręgami w zbożu w hrabstwie Wiltshire, ostrzeżenie czy żniwa?

Kategorie: 

Krąg z Wiltshire

Jeśli kręgi w zbożu, jakie pojawiają się na polach w okolicy hrabstwa Wiltshire są wytworem człowieka to wypada pogratulować zdolności przestrzennych i bezbłędnego wykonywania skomplikowanych wzorów. Jednak, jeśli kręgi są metodą komunikacji to w ciągu ostatnich dni pojawiło się ich tak wiele jakby ich adresaci chcieli przekazać rozpaczliwie coś bardzo pilnego. 

 

Krąg, który jest ilustracją do tego wpisu powstał prawdopodobnie 26 lipca 2012.

Dokładnie tego samego dnia w okolicy pojawił się kolejny piktogram. Może on być interpretowany, jako coś związanego z astronomią.

Naprawdę ciekawe przekazy pojawiły się na angielskich polach 28 lipca. Kręgi powstały w dzień rozpoczęcia olimpiady i biorąc pod uwagę ostatni natłok informacji mogą stanowić jakieś ostrzeżenie.

Zwłaszcza ten krąg wydaje się łatwy do rozszyfrowania, bo zdaje się być zakodowany w jakiś binarny sposób.

To jest krąg, który jest najbardziej zdumiewający z wszystkich, jakie pojawiły się ostatnio. Uderza bardzo skomplikowany wzór i perfekcyjne, nieludzko wręcz doskonałe wykonanie tego piktogramu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

A ja się wycwanię bo wiem o

A ja się wycwanię bo wiem o co tutaj chodzi Smile 28 lipca to była data kiedy Ziemia weszła z tzn Pierścień Światła (Photon Belt, Quantum, Nebula, wiele ma to nazw), który promieniuje z plejady Alcyone. W pierścieniu znajduje się pełno różnego rodzaju promieniowania, zarówno na poziomie fizycznym (promieniowanie X, gamma, strumienie cząstek) jak i niefizycznym (głównie białofioletowa energia). To właśnie przedsmak tego zdarzenia i uderzenie fali poprzedzającej to miało miejsce 21 grudnia 2012.

Portret użytkownika BONZO

Witam,   Ogólnie podchodzę ze

Witam,
 
Ogólnie podchodzę ze sceptycyzmem do wszelkich dziwnych teorii...jednakże staram się mieć otwarty umysł.
 
Co do kręgów na zbożu - jak do LICHA, człowiek mógł wykonać takie coś? Te ostatnie zdjęcia to w ogóle majstersztyk. Staram się znaleźć w wyobraźni jakieś metody, którymi mógł ktoś to wykonać - nawet z użyciem GPS i laserowych dalmierzy ale to trochę kupy nie trzyma się użycie tych narzędzi. Innych sposób nie wyobrażam sobie. Jak odmierzyć w przestrzenii na gruncie tak precyzyjną symetrię?
 
Tak w ogóle...czy jako właściciele pól nie pilnowalibyście swoich upraw? Przecież to są ewidentne zniszczenia plonów. W kilka osób to zrobić? Ale jak...po omacku? To się wszystko kupy nie trzyma.

Portret użytkownika elo

widziałem taki dokument gdzie

widziałem taki dokument gdzie pokazywali to zborze z bliska i badali jego strukture okazało sie ze była nie naruszona w sensie to co sobie dalej tam rośnie to nadaje sie do jedzenia tylko jest "wygięte?" tak więc wtf? ;p

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj