Wzmożona aktywność UFO wokół wulkanu Popocatepetl. W ciągu tygodnia doszło do 3 incydentów!

Kategorie: 

Źródło: Mizz Jade_Eye (Youtube)

W ostatnich dniach, doszło do wielu obserwacji obiektów UFO w pobliżu słynnego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl. W przeciągu nieco ponad tygodnia, uwieczniono tam cztery obiekty, które pasowały do krajobrazu tego wulkanu.

 

Pierwsze obserwacji o których warto wspomnieć, miały miejsce 20 marca. Widać na nich obiekt otoczony czymś w rodzaju pola siłowego, który w pewnym momencie zdaje się eksplodować.

Kolejna obserwacja, wydarzyła się 26 marca i widać na niej kolejne UFO, które w pewnym momencie zdaje się emitować potężną wiązkę światła po czym przygasa i odlatuje w przestworza.

Ostatnie z nagrań pochodzi z 2 maja. Widać na nim zupełnie inny obiekt, który zdaje się mieć kształt cygara. Pozostawia on nawet za sobą smugę światła co daje nam pewne wskazówki odnośnie trasy jaką przebył. Wszystkie trzy pojazdy, zdają się wylatywać zza wulkanu, bądź też z jego wnętrza.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vic

Kimkolwiek oni są, są nam

Kimkolwiek oni są, są nam całkowicie obcy. Przypuszczam, że ich cele, wrażliwość, empatia, sposób myślenia, priorytety - o ile je mają - są tak niewyobrażalnie odległe od naszych, że jakikolwiek kontakt z nimi jest niemożliwy. Myślę, że żyjemy na najpiękniejszej planecie we Wszechświecie. Nie warto zamieniać tego, co otrzymaliśmy od Boga na cokolwiek, co możemy otrzymać od nich. Bądźmy szczęśliwi tacy, jacy jesteśmy i z tym, co mamy.

Skomentuj