Wzrasta ilość obserwacji UFO w Australii

Kategorie: 

UFO z Wooloowin - źródło: facebook

W australijskim stanie Queensland odnotowuje się niedawno bardzo dużo obserwacji niezidentyfikowanych pojazdó latających. Dostępne są nagrania i zdjęcia dokumentujące to co dzieje się na niebie.

Miejscowi ufolodzy twierdza, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił znaczny wzrost ilości obserwacji UFO. Według ich statystyk dochodzi do ponad 900 zjawisk tego typu rocznie.
[ibimage==22733==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

UFO z Wooloowin - źródło: facebook

Poza tym szacowane jest, że jedynie 5% zjawisk jest w góle gdzieś zgłaszane, bo dużo cześciej ludzie zachowują to dla siebie bojąc się wyśmiania.
[ibimage==22734==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

UFO nad Queensland - Źródło: 4BC/Fairfax Media

Chyba najbardziej znana obserwacja z Queensland jaka pojawiła się w 2014 roku miała miejsce 23 maja w okolicy Wooloowin. Widać na nim wyraźnie dyskoidalny kształt przemierzający niebo. Takich przypadków jest więcej i australijscy ufolodzy mają pełne ręce roboty .

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antoni pustelnik

Koniec świata nadchodzi, mały

Koniec świata nadchodzi, mały meteor ( nie sposób takie wykryć a nawet jeśli to turz przed kontaktem) uderzy w yellowstone i spowoduje wreszcie wybuch. Okaże się, że światu tak mocno nie zagrozi, ale dla usa będzie to koniec, odizolują się, zaczną się tam wojny domowe we wszystkich stanach, a rosja i chiny nas wezmą, muslimy zaleją izrael i... no właśnie co potem? rosją rządzą żydzi pewnie wezmą izrael pod swój protektorat chiny wiedzą, że z muslimską dziczą (nie licząc ich mocodawców)się niedogadają a izrael ma broń jądrową, więc szybko go wezmą dla siebie i żyd będzie dalej miał dobrze. Zobaczymy, czy dojdzie do konfliktu rosja-chiny.
 

Portret użytkownika Io600

Chodzi o Turza, takie zwierze

Chodzi o Turza, takie zwierze żywiące się powidłami śliwkowymi i flamastrami. "Turz przed kontaktem" to Turz, który stoi przed kontaktem, dlatego nie można było wyłączyć żelazka, bo Turz zastawił kontakt. One tak mają, po prostu. Dlatego nie da się tego wykryć. Szczególnie w Yellowstown, w którym Turzy jest bardzo dużo. Najbardziej podobało mi się swierdzenie "....wreszcie". Widać, że niektórzy z łezką z oku czekają w oknie na apokalipsę. Może kup sobie Turza, abo psa i wyjdź z tego okna Antoni.

Skomentuj