YouTube prześladuje kolejnego twórcę programów o UFO

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Większość fanów UFO słyszała o YouTube-owym kanale "secureteam10", zajmującym się tematyką obiektów UFO oraz niewyjaśnionymi zjawiskami. Twórca tego niezwykle popularnego kanału tworzy filmy, które mają momentami kilka milionów odsłon, w związku z tym otrzymał nawet nagrodę od YouTube. Amerykanin dzięki swojej ciężkiej pracy, i jak sam twierdzi, po wielu nieprzespanych nocach, osiągnął wysoki status wśród badaczy fenomenu latających spodków, co przełożyło się na oglądalność. Teraz kanał popadł w niełaskę Google.

 

Jednak zaraz po tym jak Alex Jones został zablokowany przez medialne koncerny nagrał własne wideo o tym skandalu, produkcja mówiła o brutalnej i bezsensownej internetowej cenzurze, była obejrzana przez blisko 500 tyś. ludzi, co musiało zaboleć cenzorów medialnego molocha, ci postanowili usunąć film o Alexie Jonesie, na razie tylko samo nagranie, by nie wzbudzać zbyt wielkiej kontrowersji, ale kto wie, może za kilka tygodni cały kanał zostanie zablokowany, wszystko zależy od tajnych współpracowników okrutnego reżimu jak i rozkazów szaleńców NWO !

Prawdopodobnie nie przestaną prześladowań, aż wszyscy wrogowie Nowego Porządku nie zostaną zablokowani i usunięci. W tym temacie należy wspomnieć o polskim podwórku, całkiem niedawno, bo 28 lipca 2018 YouTube usunęło kanał znanego księdza Natanka. Jedynym racjonalnym wytłunmaczeniem takiego desperackiego posunięcia musi być fakt, że polski ksiądz zawzięcie walczy z szatanem, którego wyznawcami są amerykańskie marionetki stojące za medialnymi platformami...!

OBJECT Off Coast Of Greece Wasn't There Before..

https://www.youtube.com/watch?v=i6-7yQG7XI4

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wujek tomek

Homo, Ty jesteś coraz mniej

Homo, Ty jesteś coraz mniej sapiens. Kiedyś lubiłem poczytać Twojego bloga, ale teraz mieszasz urojoną religię z faktami które jej przeczą, wierzysz youtuberom i zaraz koronujesz Jezusa na króla Polski... 

Portret użytkownika NoNie4000

Twórco artykułów proszę

Twórco artykułów proszę zapoznaj się kiedyś z filmami z yt utworzonymi pod hasłem „debunked” w tym przypadku „secureteam10 debunked” i dojdz wreszcie do wniosku ilu jest oszustów w świecie tych ufo oszołomów. Przestań wierzyć każdemu szarlatanowi na słowo i nie reklamuj ich kanałów. Tyler z secureteam to oszust tworzący w nieudolny sposób grafiki oraz animacje z doklejonymi artefaktami, ktore mamy odbierać za ufo a on poddaje to analizie. Rozmawia sam ze sobą a ludziom podaje na tacy materiał wywiadu z austronatą. Jego dom obserwują faceci w czerni itd. Jedyną rzeczą dla, której mogłby mieć problemy z yt jest to, że tworzy kontent mający na celu wzbudzić strach a powiedzmy sobie szczerze - to zwykłe skurwysyństwo - zwłaszcza jeśli wszystko jest utytłane kłamstwami pod subskrypcje. I tak na sam koniec jego kanał jest „obalany” przez zwykłych ludzi a nie rządowych agentów lub szaraków. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj