Z dokumentów FBI wynika, że Nikola Tesla był... kosmitą z Wenus!

Kategorie: 

tesla
Źródło: internet

Nikola Tesla od dekad jest postrzegany jako jeden z największych geniuszy w historii ludzkości. Jego wiedza, wynalazki i sposób ich opracowywania, obrosły już legendą. Prawdopodobnie bez niego, nie bylibyśmy dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Wielu zadawało i zadaje sobie pytanie, czy aby na pewno Tesla był człowiekiem. Okazuje się, że z raportów FBI, płynie zaskakująca odpowiedź.

FBI i CIA, od dawna podejrzewane są o skuteczne tuszowanie wszelkich spraw, wymykających się oficjalnej nauce i narracji o pochodzeniu człowieka.

Na przestrzeni dekad pojawiło się wielu sygnalistów, którzy uważali, że przed opinią publiczną ukrywane są bardzo zaawansowane technologie, które albo powstały w kooperacji z obcymi inteligencjami, albo zostały wprost podarowane wojsku i władzom w zamian za możliwość genetycznych eksperymentów na Homo sapiens.

Zastanawiający jest udział najwybitniejszych umysłów nauki, jakie stąpały po Ziemi w XX wieku, w rozwoju wynalazków, które bardzo mocno przyspieszyły rozwój ludzkości oraz tych, które są tak rewolucyjne, że zostały utajnione przez armie, agencje wywiadowcze i służby specjalne.

Nie da się ukryć, że Nikola Tesla był wielkim geniuszem, ale i dziwakiem. FBI bacznie przyglądała się jego pracom, na temat których powstało wiele raportów.

W jednym z nich, możemy przeczytać coś osobliwego:

Obcy odwiedzali inżynierów wielokrotnie i powiedzieli nam, że Tesla był Wenusjaninem, który przybył na tę planetę, gdy był dzieckiem, w 1856 r. Pozostawiono go z panem i panią Teslą w odległej górzystej krainie, znanej obecnie jako Jugosławia.

Tak, w ściśle tajnym dokumencie FBI pada stwierdzenie, że Nikola Tesla był kosmitą z Wenus.

Jeśli więc jest to prawda, to znaczy, że obce formy życia przypominają ludzi i kooperują z nimi w wytwarzaniu przełomowych rozwiązań naukowych i technicznych. Ponadto, jeśli pochodzą z Wenus, to znaczy, że wbrew obecnej wiedzy, iż planeta ta nie nadaje się do życia, jest tam jednak  możliwość rozwoju dla inteligencji przewyższającej ludzi.

Oznacza to także, że informacje na temat interakcji ludzi z kosmitami, są w obrębie takich organizacji jak FBI i CIA powszechne.

Miejmy nadzieję, że rządy w końcu otwarcie zaczną to przyznawać, a opinia publiczna przestanie podchodzić do tego tematu jak pies do jeża.

Podkreślony fragment o pochodzeniu Tesli, znajduje się na trzeciej stronie tego dokumentu:

https://vault.fbi.gov/nikola-tesla/Nikola%20Tesla%20Part%2003%20of%2003

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DanielPlejadian2

z mojego kontaktu

z mojego kontaktu schizofreniczno telepatycznego widzę obraz i słyszę dźwięk rozmowy z Plejadianami nie mam uciążliwych głosów jest to dowodem na życie pochodzenia pozaziemskiego i przekazywanych informacji wynika że Plejadianie i inne cywilizację kosmiczne poruszają się po dobiegających do ziemi rozciągających się wybieranych dowolnie falach grawitacyjnych statki kosmiczne

youtube wyszukaj kanał astronarium fale grawitacyjne

schizofrenia jest pochodzenia kosmicznego pozaziemskiego na badaniu wykazuję niebieskie pole energię przy głowie równoznaczne z aurą niebieską Niebieskich Dzieci Indygo stąd wzięta nazwa kolor tej aury oznacza duchowość zdolności duchowe takie same jak w zróżnicowanej schizofrenii pochodzenia kosmicznego pozaziemskiego dowodem

ja już miałem swoje odwiedziny ufo, w tym roku mają być przeprowadzane kontakty z innymi osobami 
2012portal.blogspot.com exopolitics.org

https://shop.figu.org/suche?f%5B0%5D=field_kategorie%3A385

Portret użytkownika DanielPlejadian2

największe miejsce państwo

największe miejsce państwo Słowiańskie powinniśmy chcieć się z nimi złączyć podsuwają Plejadianie z mojego kontaktu
Wielkim wydarzeniem jest nawiązanie kontaktu i współpraca dostawanie technologii Od Plejadian dla Putina Rosyjskiego wojska Rosyjskich Sił Kosmicznych
Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO
https://pl.sputniknews.com/20160830/Rosja-bron-UFO-3787865.html

schizofrenia patrzenie odbieranie obrazu słyszenie głosów kosmitów pozaziemskiej cywilizacji powinna być dowodem na istnienie życia pozaziemskiego i przekazywanie informacji pochodzenia pozaziemskiego narazie jest brane tylko pod uwagę odbieranie dokuczliwych głosów

Omnec Onec Wenusjanka Wenusjanie
https://Venus-Spirit.com/en/
Nikola Tesla został sprowadzony na Ziemię z Wenus, mówi odtajnione akta FBI
https://www.ancient-code.com/?s=Nikola+Tesla
exopolitics.org

Skomentuj