Z nóg figury Chrystusa Ukrzyżowanego kapie woda

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W celu ograniczenia tłumu fanatycznych wyznawców, udających się do indyjskiej wioski Kharodi, zwrócono się o pomoc do policji. Wieść o cudzie w Kharodi szybko rozprzestrzeniła się po wszystkich okolicznych wsiach.

 

 

Wszystko zaczęło się od tego, że mieszkańcy zauważyli, że ze stóp figury Ukrzyżowanego Chrystusa Jezusa kapie woda. Ludzie zaczęli ją gromadzić, wierząc w jej świętą moc. Panuje przekonanie, że ma ona właściwości lecznicze.

 

Greg Pereira z sąsiedniej miejscowości przywędrował do Kharodi wraz z grupą innych pielgrzymów, aby na własne oczy zobaczyć dziwne zjawisko. Zdjęcia i filmy, dokumentujące zdarzenie szybko rozchodzą się w sieci. Kościół Katolicki nie skomentował na razie wydarzeń z Indii. Hierarchowie w historii tylko niektóre takie incydenty uznawali za cud. Częściej sugerowano, że mamy do czynienia z oszustwami lub czymś zupełnie przypadkowym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Leszcz

Prędzej ateista trafi do

Prędzej ateista trafi do nieba, niż modlący się człowiek w kościele. O ile mnie pamięć nie myli to w piśmie jest wzmianka o tym, że "nie można się modlić do figurek". Ludzie w kościele to oddają pokłon jakiemuś kawałkowi szkła, plastiku albo drewna...zapomnieli chyba po co przyszli i dla kogo...

Portret użytkownika Prometeusz

Po pierwsze jak ktos chociaz

Po pierwsze jak ktos chociaz troche czytal Biblie, to wie, ze mamy nie czynic zadnych podobizn tego co swiete. Jest to balwochwalstwo, czyli czczenie bozkow.  Z Biblii wiemy rowniez, ze maja dziac sie na swiecie "cuda"nie koniecznie pochodzace od Boga. Wiec moim skromnym zdaniem jest to albo fake albo wlasnie owe "cuda". Polecam filmik na yt . Nazywa sie "Historia okultyzmu od starozytnosci" jest kilka czesci, ale warto zobaczyc jak kosciol rzymskokatolicki wcielil poganstwo do naszej wiary i umiejetnie je ukryl. 

Portret użytkownika yrru

Wiara katolicka opiera się na

Wiara katolicka opiera się na Piśmie św. i Tradycji. Sprawa obrazoburstwa została rozstrzygnięta przez sobory powszechne od roku 787, kiedy odbył się drugi Nicejski. A ty dalej powtarzasz brednie Jehowych. Jehowi to żydzi, którzy na nowo krzyżują Chrystusa Syna Bożego swymi herezjami.

Portret użytkownika Sio

Prometeusz głupszyś od śj i

Prometeusz głupszyś od śj i katoli razem wziętych.

Nie było żadnego pogaństwa po pierwsze. To obecne religie są pogańskie. Nie powinno się w ogóle czcić nawet Boga - Jemu na tym najmniej zależy bo to robią oszuści i obłudnicy, którzy chcą być w raju a pozostałych zniszczyć - to tak trochę jak faszyści.

Na ziemi nigdy nie było nic świętego - żaden jezus ani duch nie byli święci. Oni mieli jedynie pewne zdolnoci. A robienie podobizn to nie żaden grzech tylko sztuka. Biblia to brednie.

 

Portret użytkownika Prometeusz

Po pierwsze napisalem, ze to

Po pierwsze napisalem, ze to moje skromne zdanie , w co ty wierzysz ja nie wnikam. Twoje zdanie mnie nie rusza, zobaczymy co zrobisz po smierci jak sie okaze, ze twoj obraz swiata ktory poznales w malym stopniu, jest tak naprawde inny. 

Portret użytkownika Sio

Ludzie tzw wierzący zawsze

Ludzie tzw wierzący zawsze straszą tym co będzie po śmierci. Jezus w ten sposób stał się oszustem i oportunistą podobnie jak inni kapłani. Zawsze jesteśmy  i istniejemy od zawsze, nikt nas nie stwarza i nie zabija. Ciało tak.

Duch chrześcijański podobnie jak innych religii  jest tu jednak tymczasowo i tylko po to aby zabrudzić tutejszą rzeczywistość. A w innej śpią w nieświadomości. Tu jest wasze marne królestwo nigzie indziej. A w raju były bóstwa tak znienawidzone przez żydów bo nikt z nich tam nie był. One były przodkami a Bóg im jedynie pomagał bo bez niego duch jedynie może być nieczysty jak wszyscy katole, świadkowie muzole i żydzi no ok buddyści i hindusi.

Raj jest tylko dla takich którzy są w stanie coś wziąść od Boga a nie dla niewolników pisemek i innych bzdur. Spokój czy czystość umysłu to większa informacja niż tomy bredni z tzw św pisemek.Masz to?

 

Strony

Skomentuj