Z nóg figury Chrystusa Ukrzyżowanego kapie woda

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W celu ograniczenia tłumu fanatycznych wyznawców, udających się do indyjskiej wioski Kharodi, zwrócono się o pomoc do policji. Wieść o cudzie w Kharodi szybko rozprzestrzeniła się po wszystkich okolicznych wsiach.

 

 

Wszystko zaczęło się od tego, że mieszkańcy zauważyli, że ze stóp figury Ukrzyżowanego Chrystusa Jezusa kapie woda. Ludzie zaczęli ją gromadzić, wierząc w jej świętą moc. Panuje przekonanie, że ma ona właściwości lecznicze.

 

Greg Pereira z sąsiedniej miejscowości przywędrował do Kharodi wraz z grupą innych pielgrzymów, aby na własne oczy zobaczyć dziwne zjawisko. Zdjęcia i filmy, dokumentujące zdarzenie szybko rozchodzą się w sieci. Kościół Katolicki nie skomentował na razie wydarzeń z Indii. Hierarchowie w historii tylko niektóre takie incydenty uznawali za cud. Częściej sugerowano, że mamy do czynienia z oszustwami lub czymś zupełnie przypadkowym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Leszcz

Prędzej ateista trafi do

Prędzej ateista trafi do nieba, niż modlący się człowiek w kościele. O ile mnie pamięć nie myli to w piśmie jest wzmianka o tym, że "nie można się modlić do figurek". Ludzie w kościele to oddają pokłon jakiemuś kawałkowi szkła, plastiku albo drewna...zapomnieli chyba po co przyszli i dla kogo...

Portret użytkownika Prometeusz

Po pierwsze jak ktos chociaz

Po pierwsze jak ktos chociaz troche czytal Biblie, to wie, ze mamy nie czynic zadnych podobizn tego co swiete. Jest to balwochwalstwo, czyli czczenie bozkow.  Z Biblii wiemy rowniez, ze maja dziac sie na swiecie "cuda"nie koniecznie pochodzace od Boga. Wiec moim skromnym zdaniem jest to albo fake albo wlasnie owe "cuda". Polecam filmik na yt . Nazywa sie "Historia okultyzmu od starozytnosci" jest kilka czesci, ale warto zobaczyc jak kosciol rzymskokatolicki wcielil poganstwo do naszej wiary i umiejetnie je ukryl. 

Portret użytkownika yrru

Wiara katolicka opiera się na

Wiara katolicka opiera się na Piśmie św. i Tradycji. Sprawa obrazoburstwa została rozstrzygnięta przez sobory powszechne od roku 787, kiedy odbył się drugi Nicejski. A ty dalej powtarzasz brednie Jehowych. Jehowi to żydzi, którzy na nowo krzyżują Chrystusa Syna Bożego swymi herezjami.

Portret użytkownika Sio

Prometeusz głupszyś od śj i

Prometeusz głupszyś od śj i katoli razem wziętych.

Nie było żadnego pogaństwa po pierwsze. To obecne religie są pogańskie. Nie powinno się w ogóle czcić nawet Boga - Jemu na tym najmniej zależy bo to robią oszuści i obłudnicy, którzy chcą być w raju a pozostałych zniszczyć - to tak trochę jak faszyści.

Na ziemi nigdy nie było nic świętego - żaden jezus ani duch nie byli święci. Oni mieli jedynie pewne zdolnoci. A robienie podobizn to nie żaden grzech tylko sztuka. Biblia to brednie.

 

Portret użytkownika Prometeusz

Po pierwsze napisalem, ze to

Po pierwsze napisalem, ze to moje skromne zdanie , w co ty wierzysz ja nie wnikam. Twoje zdanie mnie nie rusza, zobaczymy co zrobisz po smierci jak sie okaze, ze twoj obraz swiata ktory poznales w malym stopniu, jest tak naprawde inny. 

Portret użytkownika Sio

Ludzie tzw wierzący zawsze

Ludzie tzw wierzący zawsze straszą tym co będzie po śmierci. Jezus w ten sposób stał się oszustem i oportunistą podobnie jak inni kapłani. Zawsze jesteśmy  i istniejemy od zawsze, nikt nas nie stwarza i nie zabija. Ciało tak.

Duch chrześcijański podobnie jak innych religii  jest tu jednak tymczasowo i tylko po to aby zabrudzić tutejszą rzeczywistość. A w innej śpią w nieświadomości. Tu jest wasze marne królestwo nigzie indziej. A w raju były bóstwa tak znienawidzone przez żydów bo nikt z nich tam nie był. One były przodkami a Bóg im jedynie pomagał bo bez niego duch jedynie może być nieczysty jak wszyscy katole, świadkowie muzole i żydzi no ok buddyści i hindusi.

Raj jest tylko dla takich którzy są w stanie coś wziąść od Boga a nie dla niewolników pisemek i innych bzdur. Spokój czy czystość umysłu to większa informacja niż tomy bredni z tzw św pisemek.Masz to?

 

Portret użytkownika yrru

Od Boga to ty nic nie

Od Boga to ty nic nie weźmiesz. To co masz podarowane możesz diabłu oddać, a będzie ci się zdawało że Bogu zabrałeś. Pierwszy człowiek diabłu oddał swoją nieśmiertelność, bo mu diabeł nagadał że Bóg kłamie. To że istniejemy od zawsze nauczał Budda, bo nie uwierzł w Jezusa Chrystusa. Teraz siedzi w piekle na wieczność. Tobie też to grozi dopóki nie uznasz Chrystusa za swego Pana i Boga. Poszukaj sobie świadectw tych którzy widzieli Buddę po śmierci.

Portret użytkownika Sio

Yrru czytasz biblię, która

Yrru czytasz biblię, która jest od bozi według ciebie czyli bierzesz o niego. Chrześcijańsiwo i budyzm to taka sama ściema i są zaledwie gałązkami. Jezus jest królem, ale w piekle,w którym żyjesz zresztą. Żaden twórca religii nie może być w niebie bo jest królem tutaj. Jak chcesz zrozumieć to  poczytaj mitologię egiptu. W bramach nieba jest Horus, Anubis i Thot a potem Ozyrys. Podobnie jest w chreścijaństwie jest jakiś Piotr, Paweł i Jezus. Brednie kompletne. Niebo i raj to dwie różne rzeczy. Raju nie ma od dawna bo istnniał fizycznie a niebo jest zawsze i każdy do niego powróci twój jezus, belzebub, hitler i anioł. Ale każdy po doświadczeniu tego co sam innym dał.

Tu nic twój jezus ani budda nie mają do powiedzenia. Jezus też będzie sądzony za krucjaty i palenie na stosie. Będzie sądzony za owoce swe. Tak sam powiedział

Portret użytkownika Sio

Jezus jest faktycznie

Jezus jest faktycznie stworzycielem i królem bo założył raj dla pedofili i jak ostatnio ksiądz powiedział Jezus tym co są z nim jedynie daje - czyli kasę, bryki i różnego sortu ... do zaspakajania swego ...

Portret użytkownika Tutankhamun

Dziekuje za naukowe

Dziekuje za naukowe antyciemnogrodzkie wytlumaczenie fenomenu, zanim zdrajcy Polski, potomkowie Mieszka I zrobia z tego argumenty polityczne dla PO lub PIS.....

Portret użytkownika Znawca

Jezus to Syn Boga

Jezus to Syn Boga Wszechmogącego, dlatego dokonuje cudów ! Ten kto nie wierzy to traci ! W momencie śmierci trzeba błagać o miłosierdzie i litość to wtedy mamy szansę tak jak łotr dostać się do raju ! Dobry Łotr był tym człowiekiem i złoczyńcą, o którym pisze Łukasz Ewangelista w swojej Ewangelii. Ukrzyżowany po prawej stronie Chrystusa żałował za grzechy i prosił Jezusa, aby wspomniał o nim, „gdy przyjdzie do swego Królestwa”. Zbawiciel zapewnił skruszonego przestepcę: Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju. Łk. 23,43

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika arF

modlitwa "wierzę w boga"

modlitwa "wierzę w boga"

"...umarł i pogrzebion. ZSTĄPIŁ DO PIEKIEŁ, trzeciego dnia zmartwychwstał... "

Czyli mówiąc słowo "DZIŚ będziesz ze mną w raju", okłamał go. No chyba że to jedna z wielu sprzeczności.

Portret użytkownika abc

"Ten kto nie wierzy to traci"

"Ten kto nie wierzy to traci" a czym jest wiara?? Kto decyduje która osoba wierzy w coś ,a która nie wierzy w nic?? Kto daje tą możliwość Wink Kto sprawia, że Ty wierzysz i masz klapki na oczach a ktoś inny nie? Kto decyduje czy ktoś się nad czymś zastanawia, czy weryfikuje? Ciocia Ci mówi,  że za pagórkiem mieszkają Pelfy. Wierzysz?? Czy idziesz sprawdzić? Nie ma Pelfów ale...synu... nie dostąpiłeś łaski ujrzenia Pelfów! Bo...Jesteś taki a nie inny!  Ok. Szukasz inforamcji o Pelfach ...średnio...ale synu nie dostąpiłeś łaski !! Pelf napisał pismo! Będziesz się smażył w piekle! Informacje dowodzą, że Pelfy jeśli istnieją palą psy ...Synu to bajki Pelfy są dobre!! Wink

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wiara to jest gówno...

Wiara to jest gówno... Dzisiaj wierzysz a jak jutro dostaniesz kopa od zycia, wiara pryska...

Istnienie Boga jest oczywistością nie wiarą i to nie taką jaka jest opisywana w anonimowych "świetych księgach"

 Bóg tak stworzył człowieka, by rozumiał Boga, jak On rozumie człowieka. Dlatego matoły nie rozumiecie Boga, bo macie wiarę a nie wiedze!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika abc

Nie u wszystkich pryska -

Nie u wszystkich pryska - nagrobki z napisem "Bóg tak chciał" nie są rzadkością...

"Istnienie Boga jest oczywistością..." jakieś podstawy poza subiektywnymi odczuciami/przekonaniami ?

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Angelussimus

To nie są odczucia.. Ten

To nie są odczucia.. Ten inteligentny projekt, wg zasad niewyobrażalnej logiki i umiejetności, przejawia się w każdym spostrzeżeniu otaczającej rzeczywistości. Istnienie Siły Sprawczej Wszechświata jest taką oczywistością, jak to, że właśnie piszę ten tekst...

 Wymóg dowodu na tę kwestię, to jak żądanie dowodu, że matematyczny punkt jest punktem...

Portret użytkownika Anyari

Ja tam nie wiem, kto by za

Ja tam nie wiem, kto by za tymi żydowskimi wierzeniam trafił... Mają Dobrych Łotrów, Wszechmogoących Jezusów i Miłosiernych Bogówojców. Religia oksymoronów, można by powiedzieć. Smile 

Jakie szczęście, że jesteśmy Słowianami z własnymi wierzeniami, które Wszechmogące Jezusy nam odebrały brutalną siłą. A teraz każą błagać o litóść na łożu śmierci. Klawo jak cholera Egon... Smile

Skomentuj