Za kilka dni L.A. Marzulli pokaże prawdziwego ufonautę !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Zainteresowani zjawiskiem UFO bez problemu rozpoznają chrześcijańskiego badacza tego fenomenu L.A. Marzuliego. Wszyscy pamiętamy dematerializację i materializację ufo implanta podczas ekstrakcji mikro urządzenia z ofiary porwania. Waleczny pastor zaprezentuje światu nieznaną istotę ufonautyczną 15 lipca 2016 r. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo ! Dodatkowo zostaną pokazane rentgenowskie prześwietlenia tego małego humanoida, jego najnowsza książka o UFO hybrydach oraz film "Watchers X", prezentujący szokujące znaleziska.

Malutki UFOnauta wyglądem przypomina człowieka, posiada jednak skrzydła. Właścicielem eksponatu jest znany wszystkim ufolog Jajme Maussan, to za jego zgodą Marzulli będzie ujawniał stworzenie ludzkości. 

Ufonautyczny organizm został pokazany weterynarzowi, którego ocena, jak sam Marzulli mówi, okazała się być szokująca. Wszystko będzie można oglądać na żywo, na wielkiej chrześcijańskiej konferencji "Rocky Mountain International Prophecy Conference". Wystarczy wykupić internetowy przekaz, by słuchać i oglądać kilkadziesiąt zadziwiających prezentacji. Dokładne dane tego wydarzenia znajdziecie na podanej w linkach stronie. 

Całkowity koszt wszystkich prelekcji to 79 dolarów. W cenę wliczone jest nielimitowane odtwarzanie nagranych odczytów, przez okres 2 miesięcy. Warto dodać, że Marzulli ogłosi tam również wyniki jego dochodzenia w sprawie DNA czaszek Paracas (nefilimów ?) ! Twierdzi, że są wstrząsające, co oznaczać może tylko jedno, mamy do czynienia z hybrydami. Jeżeli tak, to będzie to kolejne (trzecie lub czwarte), po badaniach Lloyda Pie i telewizji Discovery Channel, potwierdzenie starożytnego kontaktu z obcymi (aniołami).

Wiele wskazuje na to, że ufologia stanie się gwozdziem do ewolucuyjnej trumny. Oczywiście darwiniści jakoś się obronią. Już teraz NASA przeznacza grube fundusze na badanie opinii publicznej w temacie tzw. "odkrycia inteligentnego życia w kosmosie". Gdy nadejdzie właściwa pora "kosmiczni bracia się odnajdą" ! Zapewne zostaniemy poinformowani o ziemskiej historii zasiania życia przez gwiezdnych pobratymców, lub jak tego chciał Zecharia Sitchin, o mieszaniu DNA małp i ufonautów. Tak czy inaczej, jakaś forma największego "naukowego" zwiedzenia będzie dalej nauczana. (Rycina Niebiańskie Jeruzalem, miejsce przebywania zbawionych)

Wracając do chrześcijańskiej konferencji, trzeba wspomnieć o jej znakomitych prelegentach, jak choćby światowej renomy Randall Price, czy genialny Chuck Missler. Poruszone zostaną wszystkie tematy, w tym ufo, ufo hybrydyzacja, najnowsze archeologiczne odkrycia na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie, światy alternatywne, tajne plany wyznawców "niosącego światło", i wiele wiele innych. Swoją najnowszą książkę o NWO zaprezentuje znany z filmu "Technologia starożytnego Babilonu ponownie" Paul McGuire. Gdyby ktoś z państwa posiadał "zbędne" 80 dolarów, i wolny czas, to warto na żywo oglądać czołówkę badaczy starożytności, ufo fenomenu i biblijnych przepowiedni. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie państwo na tej stronie. Można tam dokonać zakupu transmisji. Strona konferencji: 

 

https://prophecywatchers.com/rocky-mountain-prophecy-conference-2016/

Filmowy zwiastun konferencji i ujawnienia małego ufonauty

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę wszystkich znających

Proszę wszystkich znających jęz. angielski o zapoznanie się z tym najnowszym wideo o nadchodzacym wielkim zwiedzeniu kosmicznej ewolucji ! Generalnie po tym artykule coś się dzieje w wymiarze duchowym ! Ktoś się bardzo zaniepokoił tym co Marzulli chce tam pokazać ! Takie mam odczucia, coś się dzieje, a to oznacza że trzeba się zacząć modlić o ochronę anielską pochodzącą od Zwierzchników duchowcych to jest Jezusa Chrystusa, Maryi Dziewicy, Ducha Świętego i aniołów. Trzeba też ze sobą nosić Święty znak ochronny, poświęcony przez księdza katolickiego, przysłany na Ziemięz Niebios od Maryi !

THE GREAT DECEPTION: "Outer Space" Propaganda Increases 22.06.2016

https://www.youtube.com/watch?v=jYMjv5Sz8Ws

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFiPL

Lepsze wodzenie przybyszy,

Lepsze wodzenie przybyszy, niż życie w ciągłym kłamstwie z każdej strony, i zabijanie się dla pieniędzy...

Marzuli ma tak niewiarygodny wygląd twarzy że masakra - od samego początku kiedy go zobaczyłem to pomyślałem że kłamczuch i lejwoda - wszystko co gadał nie za bardzo wchodziło do głowy, on zwyczajnie ma na twarzy to wymalowane  że nie jest poważnym człowiekiem.

Wiele ludzi umie oceniać po twarzy kto jaki jest i pewnie mają podobne odczucia jak moje...

A ty HomoSapiens czego się tak obawiasz ze strony przybyszy ? że niby co mieli by ci zrobić?

 

PS. do wszystkich - jeśli przyjdzie co do czego, to nie noście ze sobą żadnych metalowych rzeczy, ani elektroniki. Bądź dosłownie taki jaki przyszedłeś na świat... Nie wracaj po rzadne materialne rzeczy. To tyle i aż tyle...

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj