Zabłąkana błyskawica uderzyła kobietę na brazylijskiej plaży

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Dzisiaj w Brazylii doszło do tragicznego wydarzenia. Ni stąd ni z owąd z nieba spadła błyskawica, która zabiła 36 letnią kobietę. Nieszczęśniczką, która została rażona jest Rosangela Biavati. Zmarłą nagle po uderzeniu pioruna. Do zdarzenia doszło w okolicy Sao Paulo. Towarzyszące kobiecie koleżanki były w szoku.

 

Okazało się, że zdarzenie uchwycił aparat fotograficzny. Najpierw widzimy chwile szczęścia i relaksu, a potem uderzenie pioruna i zaraz zaczyna się tragedia.

[ibimage==20132==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Trudno znaleźć jakiekolwiek wytłumaczenie dla tak bezsensownej śmierci. Ludzie, którzy przyjechali na wybrzeże z pewnością nie zdawali sobie prawy z tego, jakie ich czeka zagrożenie. Po rażeniu pani Biavati, próbowano ją jeszcze reanimować, ale bez powodzenia.

[ibimage==20131==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"Zabłąkana blyskawica" Co za

"Zabłąkana blyskawica" Co za kuriozum... To co widzę na fotografii to nie żadna błyskawica, lecz "promień śmierci". To pochodzi ze sztucznego źródła i jest skutkiem awarii systemu napedowego UFO. Zdarzały sie takie wypadki również w USA, w Nowym Jorku podczas przelotu UFO. Przypomina zwykłe wyładowanie atmosferyczne o którym mówi pasjonat, ale nie jest nim...

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj