Zabójstwo Kennedy'ego mogło mieć związek z obcymi

Kategorie: 

Źródło: public domain

Dzisiaj mija dokładnie 50 lat od zabójstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego. Warto przy tej okazji wspomnieć o pewnej niesamowitej teorii dotyczącej przyczyny śmierci prezydenta. Do dzisiaj nie wiadomo, co właściwie się stało i kto zabił, ani dlaczego. Oficjalne raporty jak to maja w zwyczaju nie satysfakcjonują większości społeczeństwa, gdy aż cuchnie tajemnicą. Nie inaczej jest w przypadku śmierci JFK. Co ciekawe nawet w takim zabójstwie można się doszukiwać związków z obcymi.

 

Według jednej z teorii spiskowych do prezydenta strzelił również kierowca limuzyny, którą się poruszał, William Greer. Zabicie prezydenta było konieczne, ponieważ poznał prawdę o tym, że obcy współpracują z częścią Ziemian. Podobno JFK zamierzał to ujawnić i dlatego musiał zginąć.

Doniesienia o paranormalnych wątkach w zabójstwie Kennedy’ego są zasługa przede wszystkim nieżyjącego już autora Miltona Williama Coopera. Twierdził on, że kontakt z obcymi Ziemia ma już od XIX wieku a w 1936 roku w posiadanie latającego spodka weszli Niemcy. Nie wiadomo, jakie są jego losy, ale Cooper twierdził, że USA przejęło wiele przedmiotów pochodzenia pozaziemskiego w Peenemunde. Wtedy też w amerykańskie ręce wpadły dokumenty i opisy prób odtworzenia technologii obcych.

O ewentualnej współpracy z obcymi nie wiadomo za wiele, bo wszystko pozostaje w sferze domysłów, ale jest bardzo wiele przekazów wskazujących na to, że USA próbuje replikować technologię obcych, co doprowadziło podobno do wielu przełomów technologicznych, o których genezie nie mamy pojęcia. Według tej teorii relacje USA z obcymi zaczęły się po wojnie. Zabicie Kennedy’ego według zwolenników tej teorii spiskowej było konieczne, aby uciszyć go i nie pozwolić na ujawnienie światu relacji, jakie utrzymywane są z pozaziemskimi rasami. JFK podobni obawiał się, że ta współpraca idzie za daleko, a przewaga technologiczna tych istot mogła wskazywać, na to, że ich celem jest coś więcej niż tylko sojusz z Ziemianami.

 

Inny amerykański autor książek o JFK, Lawrence Merrick twierdzi nawet, że widział fragment przemówienia prezydenta ze słowami "... Obywatele Ziemi, nie jesteśmy sami ... Zapewniam, że te stworzenia nie chcą nas skrzywdzić, zamiast tego obiecują nam pomóc zapanować nad wspólnym wrogiem całej ludzkości, jakim są tyrania, ubóstwo, choroby i wojny ... Razem z nimi możemy stworzyć lepszy świat...". Nie dowiemy się nigdy czy te rzekome przemówienie jest autentyczne, ale jeśli poważni badacze tego nie wykluczają, to może być coś na rzeczy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika anedena

Mordy polityczne nawet te, na

Mordy polityczne nawet te, na najwyższym szczeblu władzy to nic nowego w historii świata. Jeżeli ktoś śledzi  informacje dotyczące obecności "obcych" na Ziemi,  temu nie będzie za bardzo do śmiechu. Ukrywanie przez NASA tysięcy przypadków obserwacji UFO oraz śladów obecności rozwiniętych cywilizacji na Księżycu i Marsie w dobie dzisiejszej techniki jest już prawie niemożliwe. Ale ujawnienie tych informacji zapewne wywróci porządek na naszej planecie do góry nogami. Zachwieje też wszystkimi wielkimi religiami. A jeżeli dojdzie do ujawnienia także współpracy elit wojskowych z obcą cywilizacją i zasad na jakich była i jest prowadzona, wówczas konsekwencje w skali naszego globu mogą być nieobliczalne. Można się śmiać z tego co wie i myśli na temat "obcych" zwykły człowiek, ale na pewno nie do śmiechu jest, gdy takie informacje poda przywódca światowego mocarstwa.

Portret użytkownika Klakier

Ja myślę jednak, że jego

Ja myślę jednak, że jego zabójstwo miało bardziej związek z gadającymi szczurami, które Kennedy chciał ujawnić. Gryzoniom było to nie na rączkę i wynajęły zabójcę. Dzisiaj już czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dlaczego gadające szczury tak panicznie bały się ujawnić i dlaczego tak późno wynajęły zabójcę, albo dlaczego nie zagryzły go osobiście? Tego chyba nie dowiemy się już nigdy.

Portret użytkownika kuzYn

Zawsze uważałem że to co

Zawsze uważałem że to co najprostsze, bywa często najbardziej realne. Dlatego też wysnułem własną teorię na temat śmierci Kennedy'ego. Czytałem że prezydent nosił zawsze przy sobie broń, magnum.
Przypuśćmy że jakiś dzieciak z ulicy, Gucio, strzelił z nadmuchanej torebki papierowej na wiwat, a Prezydent Kennedy odruchowo sięgnął po broń i postrzelił się niechcący śmiertelnie w głowę. No cóż, z bronią trzeba obchodzić się bardzo ostrożnie, a prezydent ostatnio był rozkojarzony tymi cygarami kubańskimi, skierowanymi w niego. Ochrona, żeby ochronić Prezydenta przed kpinami, znalazła kozła ofiarnego niejakiego "O" Ot i cały spisek. Ponieważ nie jestem specjalistą od teorii spiskowych, proszę wziąść powyższą teorię z przymrużeniem oka. Biggrin

 

Portret użytkownika pasjonat

W Usa to szczegolne przypadki

W Usa to szczegolne przypadki od czasow Capone polityka i gangusy zawsze zyli w komitywie, w zasadzie jedni bez drugich nie istnieja. Jesli ktos znal tajemnice obcych to nie tylko Kennedy.
Srebrny dolar - ogolnie $ byly powodem smierci jest na to coraz wiecej dowodow.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika andy V

Do Roberta Kennedy'ego też

Do Roberta Kennedy'ego też strzelał policjant znajdujący się w jego otoczeniu. Starorzymskie powiedzenie: 
Ten uczynił, kto z tego odniósł korzyść . może wiele wyjaśnić. W książce chińskiego pisarza pt. Wojna o pieniądz jest wzmianka jakoby Kennedy zamierzał przywrócić dolarowi parytet złota. Taki uczynek potężnie uderzyłby w banksterów i mógł być przyczyną wydania na niego wyroku śmierci. Prokurator Jim Garrison z Nowego Orleanu który niezależnie od komisji Warrena prowadził śledztwo też borykał się z problemami znikania świadków oraz materialnych dowodów. Prawda o tym zdarzeniu jest tylko w Kronice Akaszy.

Portret użytkownika Alefa

FED  prywatny bank

FED  prywatny bank Masonów,Iluminatów ktory podstepem - jak zwykle - stał sie naczelnym drukarzem pieniędzy w USA przekształcając go w wydmuszkę  dawnego państwa USAel zareagował  morderstwem na podpisaną ustawę  1110-która weszla w życie sa kolekcjonerskie dolary z tego okresu-ktora przywracala Rządowi USA kontrole nad drukiem pieniedzy a ich wartość nominalną opierał na srebrze,złocie w skarbcach.
Iluminaci ktorzy mackami bankow i pozyczek za wirtualne pieniądze zniewolili cały świat zabrano by glowną "zabawkę'.
Wszystkie "wypadki" śmierci" Kennedych prezydenta ,prokuratora,ich dzieci w tym syna i synową jej siostrę,pomowienia z sadowymi następstwami,niszczenie majatku zwiazane jest z Iluminatami i osobami z DNA cohena - to sa ci co moga kraść wyzyskiwać i zasiadać niezależnie od poziomu inteligencji bezkarnie i wszędzie no i sa czlonkami Iluminati a maja status ponad 33 stopien wtajemniczenia.
Syn Kennediego ktory utopil sie ponoć z żoną i jej siostra spadajac samoletem sterowanym przez siebie do oceanu.Nie miał normalnego pogrzebu bo tuz po wyciągnięciu z oceanu spalili ich w piecach jednostki!!! Dlaczego nie zrobili sekcji? jak to jest w zwyczaju?
O tym jest tylko pocztą pantoflową.Siostra sie nie udziela  Iluminatem  i senatorem byl tylko jeden z braci.

Portret użytkownika Sajgoniarz

JFK był prezydentem z

JFK był prezydentem z powołania, takim, ktory by ludziom służył, a nie nimi rządziił i pogardzał nimi, jak nasze patałaych. Robił wiele rzeczy, które nie były na rękę pewnej grupie ludzi, tak potężnej że pewnie i nawet nieludzie w niej mogliby się znaleźć. Lista osób której było nie na rękę tylko się poszrzała, tylko rosła. Nie chodzi tu tylko o ufo i takie sprawy, chodzi o ogólną szkodliwośc tej grupy dla społeczeństwa. Pytanie nei jest kto zabił JFK, tylko gdzie sięgają macki tego tworu, czy będziemy w stanie się mu przeciwstawić, jeżeli będziemy musieli.

Portret użytkownika zzzzz

Według mnie pocisk który

Według mnie pocisk który zabił Kennedyego został wystrzelony z bliskiej odległości najprawdopodobniej z limuzyny która jechał. Gdybyście wynajęli strzelców i by spudłowali to co? Cały plan szlag trafił. A jak się strzela z bliska w głowę to ma się pewność że gość zginie. Tak jak brat Kennedyego został trafiony z kilku centymetrów w głowę. Analogiczną sytuacja zamiast szukać sprawców wśród jego wrogow najlepiej ich poszukać wśród najbliższych współpracowników czy też wśród rodziny. Oczywiście kto musiał im to zlecić. Być może ktoś komu przeszkadzał w interesach.

Portret użytkownika Kimba

Zgadza  się  dostal  od

Zgadza  się  dostal  od szofera i jest to na filmie tym orginalnym .  Był w trakcie wymiany dolara na wymienialnego na złoto i za to dostał kulkę od bankierów,  reszta tez  jest prawdą.   Wiedział o niewidzialnej elicie. Bohater.

Portret użytkownika Mojeimię44

Chciał wyjawić cała prawdę i

Chciał wyjawić cała prawdę i już we wcześniejszych wywiadach się do tego odnosił. Informował społeczeństwo że powie kto tak naprawdę rzadzi tym światem i na jakiej zasadzie działa spisek? Brakowało mu naprawdę niewiele żeby wszystko wyszło na jaw. Był tak blisko tego jak nikt inny wcześniej a jego rodzina nie chciała wejść w układy z illuminati i dlatego prawie wszyscy zostali zamordowani albo zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach.  To nie tylko tragedia JFK ale całej jego rodziny. My ludzie zawsze pozbywamy się ludzi wnoszacych coś dobrego dla świata. Poczawszy od Jezusa jeszcze nikt kto chciał zmienić świadomość ludzka (w pozytywnym kierunku) nie pożył zbyt długo. Świat jest tak zły, że niszczy oznaki dobra w zalażku zanim dobro się rozwinie:( Pozytywni bohaterowie sa tylko w bajkach, legendach, filmach i religi. To świadczy o tym co soba ta cywilizacja reprezentuje. Nie daje szans następnemu mesjaszowi. Pożyje tyle co Jezus czy JFK.

Portret użytkownika Ziemniak

Załóżmy że owi "obcy"

Załóżmy że owi "obcy" istnieją i współpracują z Ziemianami. Zwykle współpraca jest korzystna dla obu stron. Czyli co? Ziemianie dostają technologię, albo może w ogóle nic nie dostają, pewnego dnia przybyli obcy i postawili zprawę jasno - albo współpraca, albo inwazja. No ale w obu wypadkach, obcy muszą coś mieć z tej współpracy i teraz pytanie co? Złoto, diamenty a może mleko w proszku? Ciekawe na czym polega ta współpraca obcych z ziemniakami. A może robią sobie tutaj eksperymenty naukowe? Może im pasuje ta "współpraca" bo wychodzi taniej niż inwazja, chociaż cholera wie jak to jest. Może oni pieniędzy nie mają, ale inwazja i tak kosztuje materiały itd.

A tak na marginesie, to wydaje się, że zakładając istnienie obcych którzy odwiedzają Ziemię to muszą przylatywać gdzieś z bliska. I niekoniecznie z wnętrza Ziemi czy Alfy Centauri, tylko z naszego układu Słonecznego. Kiedyś przeczytałem o tzw. "Anty-Ziemi" czyli planecie takiej samej jak Ziemia, która kraży po tej samej orbicie co nasza planeta po drugiej stronie Słonca pozostając z Ziemią w rezonansie orbitalnym czy coś takiego, ze nigdy jej nie widać (chociaż podobno w XIX w. widywano ją wielokrotnie). Anty-Ziemia jest nieco masywniejsza od naszej Ziemi, dlatego kiedyś "dla równowagi" zacumowano nasz Księżyc, który każdy przyzna jest pod wieloma względami ewenementem w układzie i w kosmosie pewnie też. Niby to jest śmieszne, ale zaden prywaciaż o ile mi wiadomo, nie posłał sondy dalej niż do Księzyca. Tylko Ruscy, NASA, Japonia, ESA i teraz nie wiem czy Chiny coś daleko posłały, w każdym razie to wszystko agencje rządowe i może tak być, ze jedna drugiej rękę myje. Wiem to jest śmieszne, ale ja lubie takie teorie bo są ciekawe Smile

Portret użytkownika Ufoludek

Jeżeli doszło do dialogu

Jeżeli doszło do dialogu Eisenhower vs obcy to wiadomo jakie były warunki. Oni dają technologie i ochrone przy katastrofach czy uderzeniach obiektów kosmicznych a my pozwalamy im stacjonować na Ziemi i co jakiś czas zabierać na statek jakiegoś wieśniaka (poczytajcie o przypadkach Wolskiego i Waltona) żeby robić na ludziach eksperymenty. Ale co ja tam moge wiedzieć. To tylko teoria i pewnie nieprawdopodobna.

Portret użytkownika ArDoR

No to mamy klasyczny model

No to mamy klasyczny model definicji "Tajemnicy poliszynela"...
Najwyraźniej nic nie można z tym zrobić i FED i wszyscy ci Juddernauci ekspolurują tą planetę wszerz i wzdluż, a lemmingi bojąc się o swoją ciepłą posadkę ani drgną żeby cokolwiek z tym zrobić.
Proponuję zakończyć tą dyskusję i pójść napić się pifka tudzież herbatki z kranófki z przepisową dawką fluoru...
I tak nikt nie uwierzy w te spiski, a każdy kto o tym mówi naraźa się reszcie lemmingów dbających o swoje państwowe posadki.
Moim zdaniem największym problemem jaki mamy na tej planecie jest ekonomia... to ona ubezwłasnowalnia,  wydaje się nam że coś mamy, a jest dokładnie odwrotnie...
Na myśl przychodzi mi cytat z Ewangelii Tomasza:  „Szczęśliwy lew, którego zje człowiek. I lew stanie się człowiekiem. Przeklęty człowiek, którego zje lew. I człowiek stanie się lwem” (logion 7).
 

Portret użytkownika Datu

"Najwyraźniej nic nie można z

"Najwyraźniej nic nie można z tym zrobić i FED"
"Na myśl przychodzi mi cytat z Ewangelii Tomasza"
 
Masz racje, my ludzie nie mozemy nic zrobic aby uwolnic sie z tej niewoli. Od wielkigo zwiedzenia dzieli nas zaledwie kilka krokow, tak jak do przyjscia Jezusa, ktory uwolni tych ktorzy maja oczy i widza i chca widziec ... chca byc wolni. Czyz nie jest napisane w Bibli ze tak bedzie ... proponuje patrzec sie na siebie, bo za swoje grzechy bedziemy odpowiadac.

Portret użytkownika baca

Kennediego (tak jak LIncolna,

Kennediego (tak jak LIncolna, Kadafiego i parunastu innych prezydentów) zabili rzeczywiście obcy - lichwiarze noszący pejsy, brody i bardzo mylną nazwę "żydzi".
Kennedy jednym podpisem zdjął im z pleców "ciężar" drukowania oszukańczych bo zadłużonych dolarów i tym właśnie podpisał na siebie wyrok śmierci.
więcej o tym, (w tym jego przełomowe przemówienie tuż po objęciu prezydentury na temat spisku lichwiarzy) jest tu więc nie będę przepisywał:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego-2013-11
dorzucę tylko obrazki 2 i 5 dolarowych banknotów wyemitowanych przez Kennediego a nie lichwiarzy
(10 i 20 dolarówek nie zdążono wprowadzić do obiegu)
można kliknąć i sobie powiększyć aby zobaczyć różnicę, czyli zamiast "united states note" obecnie jest napis "fed note")


natomiast o tym że Oswald "działał sam" nawet nie warto mówić bo to śmiechu warte, ponieważ są dowody że był trenowany przez CIA
-oto te dowody i tajne dokumenty
http://www.veteranstoday.com/2013/11/21/the-mistake-the-killers-of-j-f-k-made/
ci obcy którzy zabili tego prezydenta to rzeczywiście są obcy na tej Ziemi - lichwiarskie plemie koczowników nie przynależace do żadnego ziemskiego narodu !!!!

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Baca, absolutna prawda. Na

Baca, absolutna prawda. Na moim forum pisze o tym od dawna, a śmierć JFK ewidentnie wskazuje na kręgi zainteresowane jego śmiercią i na dokładnie tych, którzy trzymają światową finansjerę od zarania dziejów. To są obcy, którzy na przestrzeni dziejów podawali sie za bogów, szukali narodu, którego rekami zdobyli by kawałek ziemi i władze na całym świecie itd. To wszystko trzyma sie kupy i patrząc co się dzieje choćby w naszym kraju nie sposób nie zauważyć, że syjonistyczni słudzy robią z nas Polaków niewolników złodziejskiego prawa. Ciąg dalszy napiszę wkrótce tutaj wplatając w całe moje śledztwo śmierć JFK jako kluczową poszlakę wskazującą kim jest i gdzie ta obca zaraza się zagnieździła: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=1021
PS
Niech sobie nikt nie myśli, że w naszym kraju ich nie ma. Są i pokazałem to też na moim forum od tego miejsca i to nie są zdjęcia zrobione z photoshopie czy bajdy wyssane z paranormalnego palca tylko najczystrze fakty, które sami możecie zobaczyć przy odrobinie uwagi co się nad waszymi łepkami dzieje: 
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6321#6321 

Portret użytkownika RH+

jeśli są takie doniesienia,

jeśli są takie doniesienia, że obcy, że Fed, które docierają do opini publicznej, znaczy się, że coś w tym musi być. Podążając za F.K.Dickiem - najprawdopodobniej nie jest to żaden z powyższych domniemanych powodów. Dlaczego?
Bo to są oczywiste, proste i łatwe do łyknięcia dla przeciętnego zjadacza chipsów półprawdy, albo nieprawdy, tudzież gównoprawdy. Myślę, że sprawa jest o wiele bardziej złożona a prawda tak niewyobrażalna, że większość ludzi nie byłaby w stanie jej w głowie pomieścić.
Cokolwiek by to nie było.
Jesli wycieka coś, co może być poszlaką - wycieka, by mylić tropy. Ta śmierć zostanie wyjaśniona juz nie długo, ale obawiam się że wielu ludziom może żyłka pierdząca pęknąć przy próbie zrozumienia tego bagna.

Portret użytkownika tom

Kennedy napisał 12 listopada

Kennedy napisał 12 listopada 1963 roku list do szefa CIA z prośbą o odtajnienie dokumentów ze Strefy 51 dotyczących UFO. 10 dni później już nie żył. A istnienie strefy 51 zostało oficjalnie potwierdzone 50 lat później w sierpniu tego roku. Można się tylko domyślać że na jego śmierć się złożyło kilka czynników a nie tylko ten z drukowaniem dolara.

Portret użytkownika qwe

Kennedyego kochali ludzie a

Kennedyego kochali ludzie a nienawidziła elita. Jego zabójstwo mógł zlecić każdy chociaż najbardziej prawdopodobna wersja z bankierami bo chciał żeby dolara drukował rząd a nie prywatny FED.

Skomentuj