Zagadkowa anomalia odkryta na powierzchni Antarktydy

Kategorie: 

Źródło:Google Earth

Bardzo dziwna anomalia została zgłoszona na archiwalnych zdjęciach Antarktydy. Mowa o ujęciach uchwyconych przez satelity jeszcze w 2004 roku na których widać niezwykle regularną formację skalną. Co więcej na zdjęciach wykonanych zaledwie 2 lata później formacja znika z powierzchni ziemi.

Trudno ocenić czy jest to coś co uformowało się naturalnie przez tysiące lat, czy też może mamy doczynienia z dziełem człowieka. Jeżeli jest to ludzka konstrukcja to trudno zaprzeczyć, że przypomina ona bazę lub magazyn. Jej rozmiar również zdaje się na to wskazywać i jest on szacowany na prawie 100 metrów długości i 40 metrów szerokości.

 

Niezwykłą formację, dzieli od oceanu zaledwie 10 kilometrów. Jeśli więc miałaby to być tajna baza skrywająca coś przed światem jest to całkiem dobre umiejscowienie. Międzynarodowe traktaty przynajmniej oficjalnie zakazują wykorzystywania Antarktydy do celów militarnych, a zatem być może prowadzone są tam jakieś tajne badania. Ustalenie prawdy na temat tej domniemanej instalacji może się okazać nazbyt ambitnym zadaniem. Obiekt możecie znaleźć na archiwalnych zdjęciach w aplikacji Google Earth pod następującymi koordynatami: 66 ° 37'37,57 "S 110 ° 16'39,19" E

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj