Zagadkowe niebieskie światło zaobserwowane w Ohio

Kategorie: 

Źródło:

Interesujące nagranie pochodzące z amerykańskiego stanu Ohio zdaje się uwieczniać, jakąś dziwną energię poruszającą się po ziemi w środku burzy. Film został stworzony przez niejakiego Chipa Beale`a, z jego domu w Dayton w dniu 5 czerwca 2017 roku.

W krótkim klipie słychać głośny brzęk, przypominający wyładowanie elektryczne. Na tle drzew widać wyraźną niebieską poświatę, która przechodzi poziomo przez powietrze. Niektórzy widzowie sugerują, że dziwna energia może być zjawiskiem pogodowym, a nawet piorunem kulistym lub ogniem świętego Elma.

Co ciekawe najbardziej sceptyczni obserwatorzy nie sugerują matactwa ze strony autora, a raczej twierdzą, że "anomalia" jest po prostu wynikiem wyładowań energetycznych na pobliskich liniach wysokiego napięcia. Niestety, linia drzew uniemożliwia nam dostrzeżenie rzeczywistej przyczyny tego zjawiska, co wcale nie umniejsza jego widowiskowości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Krzemek

Na 100 % zwarcie w instalacji

Na 100 % zwarcie w instalacji naziemnej. W Stanach większość lini energetycznych jest rozpięta na słupach, bo taniej i łatwiej naprawiać. Piorun walnął i zwarcie przeszło po drutach i tyle w temacie.

Portret użytkownika Kmieciu

Hm... Najsapierw świeci po

Hm... Najsapierw świeci po jednej stronie tego tam domu naprzeciw, za krzokami, a potem z drugiej... Domówkę sąsiedzi urządzali i światła dyskotekowe mrygające raz tu raz tam se załatwili...? Albo konwent policjantów się odbywał Blum 3
 

 

Strony

Skomentuj