Zaginął Kajetan - Pomóżmy Policji

Kategorie: 

internet

Jak donoszą oficjalne media policjantom niedawno zagubił się obcinacz głów, który ostatnio występował w Warszawie. Typ poszukiwany przez organa ma 30 lat, nazywa się Kajetan Poznański, ma ciemną karnację i wygląda podobnie jak reszta tak zwanych "uchodźców".

 

Każdy kto wygląda jak wegetarianin jest podejrzany, a ten jeszcze nosi dziwne polskie nazwisko i może mieć związek z makabryczną zbrodnią w Warszawie. Zamordowana tam została 30 letnia kobieta, której pozbawione głowy ciało znaleziono w podpalonym worku a samą głowę w plecaku.

 

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą mieć informacje o miejscu jego przebywania, pod numerem telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką policji. Informatorom funkcjonariusze zapewnią pełną anonimowość.

[ibimage==26287==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

No... skoro jest anonimowość to nie ma co czekać aż ktoś spuści ze smyczy detektywa Rutkowskiego, który obwącha klatkę schodową uniesie nogę pod windą i ruszy w teren gdzie pozaciera resztę śladów, tylko należy natychmiast pomóc policjantom. Odpalmy więc media nieco mniej oficjalne.

Uruchamiamy "medium" pana Jackowskiego... heh żartowałem... odpalamy wujka google i oto z linka:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:tKE8TO1_92EJ:https://www.bpwola.waw.pl/index.php/galeria-zdj/category/637.html+&cd=13&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

dowiadujemy się, że typ był całkiem wygadanym bibliotekarzem.

"11 marca 2015 r. o godz. 17.30 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 przy ul. Młynarskiej 35A Kajetan Poznański zaprosił publiczność do rozważań nad zagadnieniem : „Znaczenie samodyscypliny dla wewnętrznej wolności człowieka, czyli problem wolnej woli w myśli starożytnej oraz chrześcijańskiej”. Refleksje dotyczyły wolności – w jaki sposób definiował ją Homer, pogańscy filozofowie i chrześcijaństwo."

Z jeszcze innego linka od razu widać, że jak na przybysza z Afryki był to bardzo ale to bardzo kulturalny człowiek. Ubogacił kulturowo naszą Ojczyznę garścią kulturalnych poematów. Są one co prawda mrożące krew w żyłach i mają tendencję do zanikania ale jeszcze można pobrać stąd ten bełkot, bo gdzie indziej już dawno go pousuwano:

http://mea.czasopisma.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1117:no-lxix&catid=179:wydania&Itemid=317

"Poematy" Kajetana inspirowane były Milczeniem Owiec, czyli postacią seryjnego mordercy Hannibala Lectera, która najprawdopodobniej do końca zryła mu beret.

 

KAJETAN POZNAŃSKI

(Warszawa)

HANNIBALIS LECTER CENA

En convolant huc ad dapem Musae sacrae,

Carnariam dapem meam!

Quin, coepimus cum bracchiis tibicinis,

Qui perperam iam non canet.

Fucus necatus – redditus concentus, heus!

Mihi sonet, symphonia!

Ac hic cerebrum garruli Platonici.

Sentitis? Ut divine olet!

Frictum coquo nunc semidulci punico,

Ineptiae sunt perditae.

Cenae cacumen: quinquies iecusculum

Ex vilibus scriptoribus.

Quod quinque, solum quinque – paulo paenitet,

Sed ceteros, pol, cepero!

Cenate, carae – vos amatis me ferum,

Nam grandis ars caedem essurit.

ARGUMENTUM

Carmen stilo atque metro Epodos Horatianos imitans, in quo apparet persona

e libris Thomae Harris et pelliculis cinematographicis ab eis derivatis omnibus fere

nota.

Bełkot niemożebny ech... no ale cóż... wujek google ma też gdzieś tam wbudowanego translatora. I ten translator właśnie wbudowany, podał cynk o zagubionych wśród tego kajetanowego bełkotu uwaga... "sztukach morderstwa" przełożonych dla policji prosto z łaciny, którą posługują się na codzień bibliotekarze sfrustrowani nieudanym obrzezaniem:

Tu zbierali się tu na święto Najświętszych Muz,

Moja spiżarnia święto!

W rzeczywistości, zaczęliśmy się z rąk, a przez flecista,

Nie mylił się śpiewać.

Drone zabili - wynajem koncert, hej!

Dla mnie to brzmi, muzykę!

Ten rozmowny mózgu i platońskiej.

Czujesz? To pachnie boskie!

Pieczony kucharz teraz semidulci granatu

Bagatele zostaną utracone.

Wieczerza piątce, wątroba

Gruboziarnistych pisarzy.

To pięć, tylko pięć - trochę "Żałuję,

Ale cała reszta, i obiecał otrzymał!

Bankiet, a następnie droga - kochasz mnie, a następnie, okrutne,

Na wielkiej sztuki morderstwa essurit

ARGUMENT

Naśladując miernik i styl Epodes Horacego Carmen, które wydaje się, że osoby

pochodzi od nich, z filmu, oraz w prawie wszystkich książek Thomasa Harrisa

Uwaga.

Pomóżmy policji złapać tego typa zanim pan Jackowski powie jutro, że to przewidział. Po necie chodzą słuchy, że dobrze byłoby rozpytać o Kajetana u mamusi, która jest prokuratorem. Koniecznie należy przepytać kobietę zanim detektyw Rutkowski się na nią rzuci.

"Kobieta a nuż..

 wie, gdzie Kajtek trzyma nóż..."

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Mnie w tym bełkotliwym

Mnie w tym bełkotliwym natłoku pseudo informacji w radiach i telewizjach najbardziej rozbawiła wypowiedź jakiegoś asa polskich mózgowców, nie pamiętam, policjanta, czy prokuratora. Otóż, wyraził się on mniej więcej tak, że Poznański może jeszcze być w Polsce, ale jest bardzo prawdopodobne, że znajduje się już na terytorium Unii Europejskiej. Polski łeb z bankowo polskim mózgiem jeszcze nie wie, że jego kraj już 12 rok JEST w tejże UniihJW6AI(!)?

Portret użytkownika KoFiPL

Nikt mi nie będzie dyktował

Nikt mi nie będzie dyktował co ja mogę, a czego nie mogę. Polak jest taki że nawet za cenę życia musi postawić na swoim jeśli jest prawy i ma rację i walczy w słusznej sprawie dla dobra swojego/narodu. Należę doń z czego jestem dumny. Pierwszy raz napisałem coś o pisiorach bo to kłamcy są - ich kłamstwa będą kosztować ludzkie życie i wiele cierpienia niewinnych ludzi. Gardzę wieloma innymi lewackimi ścierwami bo niszczą Polskę i Polaków.
Do tych co zaminusowali moją wcześniejszą wypowiedź - pobudka będzie iście wnerwiająco-wpieniająca...
 
 

Portret użytkownika b@ron

spoko... nie unoś się tak,

spoko... nie unoś się tak, masz swoje zdanie i tego się trzymaj, a o rządach PIS-u pogadamy za rok, nie ma co przekreślać za wcześnie... nie są w koalicji, rządzą sami a więc trzeba im dać szansę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj