Zaginiony Boeing, czy UFO? Na Antarktydzie znaleziono tajemniczy obiekt

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ufolodzy, przeglądający Google Map, znaleźli podłużny obiekt leżący na śniegach Antarktydy. Pojawiła się również opinia, że może to być malezyjski Boeing, zaginiony w 2014 roku lecz zdaniem ufologów jest to wrak pojazdu Obcych!

Film z obrazem tajemniczego przedmiotu pojawił się na kanale Youtube SecureTeam10. Wywód autora opiera się na obrazie, który można oglądać pod współrzędnymi 54 ° 39'44.62 S 36 ° 11'42.47 na Wyspie Południowa Georgia.

Jak widać, na zaśnieżonej równinie zalega podłużny obiekt, a za nim rozciąga się długi ślad. Internauci spekulują, że najprawdopodobniej jest to kosmiczny gruz, który uderzył w ziemię i wpadł w poślizg, pozostawiając za sobą głębokie bruzdy. Choć niektórzy, wyrazili również opinię, że może to być zaginiony samolot nr MH370 który leciał z Kuala Lumpur do Pekinu wiosną 2014 roku. Podobno, pojazd zaginął mniej więcej w tym samym okresie w którym zostało zrobione to zdjęcie. Swoje zdanie wyrazili również szeroko pojęci sceptycy którzy twierdzą, że jest to jedynie efekt zejścia lawiny śnieżnej. Pytanie brzmi, kto ma rację?

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika b@ron

daje ci plusa, bo dobrze

daje ci plusa, bo dobrze kombinujesz i za ładną buzię też się należy Smile ale lawinę trzeba wykluczyć, za daleki zasięg jak z takiej górki, na końcu tego śladu, to prawdopodobnie mniejsza formacja skalna i coś przemieszczało się sie właśnie od tej formacji w stronę góry, lub odwrotnie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika rumcajs

obejrzalem na mapach i to

obejrzalem na mapach i to faktycznie moze byc kawal lodu z tej gory so sie zeslizgnal a w miejscu wyzej jest jakby krater po upadku meteorytu - zobaczcie ten rozbryzg, i to moglo popchac ten kawalek, bo lawina to tam dopiero zejdzie, widac grube nawisy i pekniecia skorupy sniegu czego po lawinie by juz nie bylo

Portret użytkownika rumcajs

kamien toczyl sie a ludzi

kamien toczyl sie a ludzi przykrywa i potrzebuja pleacaki lawinowe.. poza tym nie byloby czystego sladu za nim idealnie prostej trasy slizgu bo lawina by to zakryla.. ale po co takie tam szczegoly rozmyslac

Portret użytkownika pakopako

Zdjęcia te dla Google

Zdjęcia te dla Google wykonało DigitalGlobe w 2018 roku. Nie są to historyczne zdjęcia, tylko świeża bułeczka. Długość "ślizgu" tego obiektu, to 1.1 km, więc jak na mój gust za wiele na skałę, oderwany kawał lodu, a rozbryzg na początku ścieżki wskazuje na spory pęd obiektu w momencie uderzenia. etc. Sam obiekt ma długość 63m, co dokładnie się zgadza z długością Boeinga 777. Może to być zaginiony Malezyjczyk, albo jakieś inne latające dziwactwo.

Portret użytkownika reaperd

Opis daty wykonania zdjęcia w

Opis daty wykonania zdjęcia w programie Google Earth a w mapy.google.com różnią się od siebie. Być może się mylę i zdjęcie to zostało wykonane w 2018 roku. Zwróciłem jednak uwagę na zdjęcia mojej miejscowości, które są sygnowane datą 2018 natomiast w rzeczywistości zostały wykonane w 2014 roku. 

Skomentuj