Zaginiony Boeing, czy UFO? Na Antarktydzie znaleziono tajemniczy obiekt

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ufolodzy, przeglądający Google Map, znaleźli podłużny obiekt leżący na śniegach Antarktydy. Pojawiła się również opinia, że może to być malezyjski Boeing, zaginiony w 2014 roku lecz zdaniem ufologów jest to wrak pojazdu Obcych!

Film z obrazem tajemniczego przedmiotu pojawił się na kanale Youtube SecureTeam10. Wywód autora opiera się na obrazie, który można oglądać pod współrzędnymi 54 ° 39'44.62 S 36 ° 11'42.47 na Wyspie Południowa Georgia.

Jak widać, na zaśnieżonej równinie zalega podłużny obiekt, a za nim rozciąga się długi ślad. Internauci spekulują, że najprawdopodobniej jest to kosmiczny gruz, który uderzył w ziemię i wpadł w poślizg, pozostawiając za sobą głębokie bruzdy. Choć niektórzy, wyrazili również opinię, że może to być zaginiony samolot nr MH370 który leciał z Kuala Lumpur do Pekinu wiosną 2014 roku. Podobno, pojazd zaginął mniej więcej w tym samym okresie w którym zostało zrobione to zdjęcie. Swoje zdanie wyrazili również szeroko pojęci sceptycy którzy twierdzą, że jest to jedynie efekt zejścia lawiny śnieżnej. Pytanie brzmi, kto ma rację?

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

daje ci plusa, bo dobrze

daje ci plusa, bo dobrze kombinujesz i za ładną buzię też się należy Smile ale lawinę trzeba wykluczyć, za daleki zasięg jak z takiej górki, na końcu tego śladu, to prawdopodobnie mniejsza formacja skalna i coś przemieszczało się sie właśnie od tej formacji w stronę góry, lub odwrotnie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj