Zając gigant pojawił się w okolicy Sankt Petersburga

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy Petersburga widzieli, jak ogromny zając kica wzdłuż alei Solidarności. Niezwykłe zwierzę udało się sfilmować telefonem komórkowym, podaje NTV.

 

Eksperci z leningradzkiego zoo twierdzą, że bohaterem zamieszania jest zając bielak. Zoolodzy proszą obywateli, aby nie dotykać i nie straszyć przerażonego zwierzęcia, ponieważ może ono paść na atak serca od nadmiaru stresu. W przeszłości zdarzały się takie przypadki.

Mieszkańcy Sankt Petersburga, którzy widzieli zająca, mówią o jego niezwykłych rozmiarach. Niektórzy myśleli nawet, że to kangur. Zając przyszedł do miasta z okolicznych lasów w nadziei na znalezienie pożywienia. Najczęściej brak jedzenia zmusza dzikie zwierzęta do penetrowania obszarów zamieszkanych przez ludzi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jarecki

ale mi gigant, jak pracowałem

ale mi gigant, jak pracowałem w zakładzie usług leśnych to 2 razy miałem okazję spotkać się z większym, raz pomyliliśmy jednego z małą sarną, a drugi raz z dzikiem, wybiegł przed nami zza krzaków i zwiał. I to wszystko w woj. lubuskim. 

Portret użytkownika vito

Kończą sie czasy Wielkiej

Kończą sie czasy Wielkiej Degeneracji przyrody i ludzkości, gdzie wszystko bylo coraz mniejsze , gorsze i paskudniejsze. zaczyna sie czas,że wszystko zaczyna wracać do swoich optymalnych wymiarów...to poczatek tzw Złotego Wieku. Ci rozumni ,ktorzy sie z nim zasymilują doczekaja pieknych czasów...co co nie ,ci co żyja starymi algorytmami po prostu odejdą ,wymrą. Kazdy ma wolna wole i może wybrać : swietlaną przysłość czy zgniła przeszlośc. Póki co wiekszośc wybiera to drugie hehe

Portret użytkownika Homo sapiens

Przed potopem Noego zwierzęta

Przed potopem Noego zwierzęta osiągały olbrzymie rozmiary. (...)W Brazylii jakaś kobieta wyprowadziła na spacer psa i znalazła przy okazji kompletny szkielet dinozaura. U wybrzeży Sumatry rybacy znaleźli szkielet w swoich sieciach i przerazili się, że to kości smoka. Przybyli na miejsce naukowcy zidenty­fikowali to znalezisko jako szczątki wodnego dinozaura. Po 64 000 000 lat można więc jeszcze złapać w zwykłe sieci szkielet dinozaura? Czy te stare kości nie po­winny były już dawno się rozpaść, pokryć koralami albo w jakiś inny sposób zamie­nić się w pył?(...)
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/cywilizacje-popotopowe-czy-przedpotopowe.html

Wiek Ziemi jest starannie ukrywaną tajemnicą. Elity NWO nie chcą byśmy poznali prawdę o naszej prawdziwej historii !

(...)Gentry dowiódł, że polon występuje albo we wszystkich trzech formach izoto­powych naraz, albo jako kombinacja Po 214 i Po 210, albo tylko jako Po 210. Pier­wiastek pochodny Po 210, przedostatni etap przed powstaniem stabilnego ołowiu, występuje samotnie, bez swoich „rodziców” Po 218 i Po 214? Cóż za warunki panowały w tamtych czasach? Twardnienie płaszcza ziemskiego miało trwać kilkadziesiąt milionów lat. Okres połowicznego rozpadu polonu wynosi najwyżej 140 dni i jeżeli pierwiastek ten zo­stał uwięziony w skale bez swoich pierwiastków „rodzicielskich”, to nasuwa się wniosek, że twardnienie granitu nie mogło trwać dłużej.

Izolowane izotopy polonu w skałach świadczą o ich szybkim stwardnięciu. Dogłębne rozważania, oparte na rozmaitych ustaleniach i tezach, prowadzą za każdym razem do podobnego rezultatu. Co na to nauka? Oczywiście uważa to wszystko za bzdury, przecież wiadomo, jak stara jest Ziemia...W każdym bądź razie dla zwolenników ewolucji udowodnienie występowania izolowanych izotopów polonu jest wiadomością straszną, bo prowadzi do wniosku, że Ziemia jest o wiele młodsza, niż sądzono. Oprócz łańcuchów rozpadu uranu U 238 i U 235 w przyrodzie występuje jesz­cze trzeci taki naturalny łańcuch, na którego początku stoi tor (Th 232)...(...)

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/kolumna-geologiczna-faszerstwo.html

(...)Dlaczego w skałach znajduje się czasem zwierzęta zachowane razem ze skórą i włosami, ale również same szkielety? Decydujące znaczenie miała panująca wcześ­niej temperatura. Im dalej od ogniska katastrofy, tym lepiej zachowywały się artefakty i szczątki istot żywych. Jasne się też staje, dlaczego na mapie występowania dinozaurów znajdują się takie wielkie białe plamy: tylko tam, gdzie zaistniały odpo­wiednie warunki (właściwa temperatura i ciśnienie), te i inne zwierzęta i rośliny mogły zostać uwięzione w skałach i zakonserwowane.(...)
http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika gnago

 "dla zwolenników ewolucji

 "dla zwolenników ewolucji udowodnienie występowania izolowanych izotopów polonu jest wiadomością straszną, bo prowadzi do wniosku, że Ziemia jest o wiele młodsza, niż sądzono. "
 
Za szeroko idąca ekstrapolacja wieku skały na wiek Ziemi.

Strony

Skomentuj