ZAJRZYJ W MOJĄ CZELUŚĆ

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wyobraź sobie że spacerujesz ulicą i nagle nie wiesz dlaczego naprzeciw ciebie pojawili się ludzie którzy celują w twoją głowę ... myślisz co jest , a to pewnie nie do mnie tylko za mą coś się dzieje , odwracasz się ... i zostajesz powalony na ziemię , w zupełnej ciszy bez emocji zakuto ci ręce ...

 

Wycinki tego co się dzieje dookoła, ludzie spacerują , samochody pędzą ulicą , dzieci biegają i tylko jakiś przechodzień obrzuca cię niepewnym spojrzeniem , następnie przyśpiesza kroku i znika za rogiem – spadły ci słuchawki i zaczął docierać do twoich uszu szum zwykłej ulicy ... a może niezwykłej ?

 

 1. Rano pośpiesznie wstałeś , tym razem sam – żona cię zostawiła niby nic , ale wiadomo od dawna że wam się nie układało

  ( gdy tak o tym myślisz to od razu podniosło ci się ciśnienie – zegarek na prawej dłoni zarejestrował zmiany ! )

 2. Wychodzisz z bloku jest jeszcze wcześnie rano latarnie jeszcze świecą , naprzeciw ciebie ktoś idzie ... a to sąsiad - dobrze się składa wisi ci kasę - postanawiasz zagadnąć :

 • cześć Staszek i jak tam ? co tam masz może moje 300 zł , bo wiesz teraz by mi się przydały a ty mi wisisz już „ ruski miesiąc „

 • eeee... a to ty Andrzej nie poznałem cię ... słuchaj to potrwa , mam trochę długów i...

 • przestań k...wa, więcej ci nie pożyczę ciągle jest z tobą problem ... co ma cię pi...lnąć żebyś zatrybił gdzie jest kasa ? ... a wisisz mi jeszcze za „ toreb białego „ ... smakowało , był odlot to teraz płać ...

 • Andrzej daj spokój człowieku jestem pod kreską proszę cię ...

 • Zryję ci beret ćpunie k...a oddawaj kasę , daję ci czas do wtorku potem zapewnię ci odwiedziny

  ( gdy tak o tym myślisz to od razu podniosło ci się ciśnienie – zegarek na lewej dłoni zarejestrował zmiany, i sensory zainstalowane w latarniach z systemem INTELLISTREETS nagrały całą rozmowę )

  Idziesz dalej bramą , wychodzisz na ulicę ... zakładasz słuchawki i powolnym truchtem rozpoczynasz poranny jogging – masz nadzieję że to trochę odciągnie cię od problemów - biegniesz ...

 

Centrala rządowa z systemem nazwanym „ TOTALITARNĄ UTOPIĄ „ odbiera sygnał o popełnionym przestępstwie :

 

JEDNOSTKA : Andrzej Wisełka – lat 38 wzrost : 178 cm , znaki szczególne : brak , itd. ...

STAN CYWILNY : rozwiedziony – w dn. 17.09.2018

WYKROCZENIE : handel narkotykami , pożyczki gotówkowe – bez odprowadzania podatku , groźby karalne : zastraszanie

 

STAN FIZYCZNY : sprawność – dobra

STAN PSYCHICZNY : wysokie ciśnienie , nerwowość , rozdrażnienie

ZARYS : jednostka potencjalnie niebezpieczna , prawdopodobnie uzbrojona , zaleca się zatrzymanie siłowe .

                                             ROKOWNIE

 

    UTYLIZACJA : TAK / NIE                         POSTĘPOWNIE KARNE : TAK / NIE

 

WYROK : zatrzymać do wyjaśnienia , przeprowadzić postępowanie , pozyskać jednostkę jako informatora

 • przy braku współpracy : 10 lat ciężkich robót , następnie ( UTYLIZACJA )

  UWAGI : UZASADNIENIE WYROKU PO WYKONANEJ UTYLIZACJI !

 

... biegniesz , mikrochip wszyty w twoim ubraniu o nazwie RFID, i twój telefon zdradzają twoją pozycje , dane pozycjonowania przekazywane są do kamer zewnętrznych , jednocześnie są w tej chwili monitowane twoje profile na facebook , nk , badoo , itp. - ustalono twoich znajomych i potencjalne miejsca kryjówek w razie udanej ucieczki ... pozycjonowanie zakończone :

 

zatrzymać na na styku ulic : Boh. Warszawy Kościuszki

natężenie ruchu : bezpieczne

godz. zatrzymania 7 .00

 

WDROŻYĆ PROCEDURĘ O GODZ 6.45 - START ! Smile ...

 

Teraz drodzy czytelnicy przytoczę cytaty :

Rewelacje byłego pracownika NSA i CIA Edwarda Snowdena ujawniły w zeszłym roku skalę masowej kontroli. NSA i jej brytyjski odpowiednik – Centrala Komunikacji Rządowej (GCHQ) masowo przechwytują e-maile i rozmowy telefoniczne milionów zwykłych obywateli oraz polityków na całym świecie.

W marcu Assange ostrzegł, że NSA i GCHQ wkrótce będą miały zdolność szpiegowania całej planety, gdyż ich możliwości podwajają się co 18 miesięcy.”

Źródło: http://polskiepiekielko.pl/2014/04/assange-usa-zaanektowaly-caly-swiat-przez-masowa-inwigilacje.html

„ Nowe oświetlenie uliczne, zawiera systemy głośnikowe, czujniki ruchu i nadzoru dźwiękowego i wizyjnego, składa się również z bezprzewodowej infrastruktury cyfrowej, która pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem ulicznym za pomocą wszechobecnego wi-fi i miniaturowego komputera umieszczonego wewnątrz każdej latarni ulicznej, co pozwala na "zarządzanie energią, zbieranie danych.
Według firmy podstawowe możliwości urządzenia zawierają się w "oszczędzaniu energii, bezpieczeństwie wewnętrznym, bezpieczeństwie publicznym, kontroli ruchu, reklamie i dozorze wideo."
Pod względem aplikacji dla zastosowań bezpieczeństwa, każda z latarni zawiera system głośników, które można wykorzystać do transmisji alarmów, jak również ekranów, które mogą przekazać komunikaty.
Światła posiadają również czujniki zbliżeniowe, które mogą nagrywać zarówno ruch pieszych jak i drogowy. Montowane ekrany wideo i system głośników będą również wykorzystywane do przesyłania reklam w stylu “Raportu mniejszości”, jak również alarmów i innych "publicznych ogłoszeń".

Korzystanie z lamp ulicznych jako narzędzia dozoru jest już dalece zaawansowane w kilku krajach europejskich. W 2007 roku wyciekły dokumenty z urzędu brytyjskiego wskazujące na to, że brytyjskie władze pracują nad propozycjami, wykorzystania latarni z kamerami CCTV, które miały by skanować przechodniów w celu odnajdywania "podejrzanych o terroryzm”.

Źródło :http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/quotintellistreetsquot_nowy,p1764303056

  Przecież wiadomo że nie odkryłem czegoś co było zakryte ciemnym obrusem , i było dostępne tylko dla nielicznych - to się już dzieje jesteśmy w fazie przyjmowania nowinek technologicznych do wiadomości .

  Używamy tego całego dobrodziejstwa do woli , smakujemy , cieszymy się dotykowymi ekranami , zegarkami z GPS , i innymi tego typu zabawkami ... jest jednak jedno ale... czy społeczeństwa tego świata są na tyle silne aby w odpowiedniej chwili odrzucić tę technologie , lub choć ją podzielić prawami tak żeby nie stwarzała zagrożenia ubezwłasnowolnieniem ... podzielić na :

 • bezpieczeństwo , i tylko bezpieczeństwo

 • ratownictwo medyczne , i tylko ratownictwo medyczne

 • zabezpieczenie przed kradzieżą , i tylko zabezpieczenie

 • ułatwiania konsumenckie , i tylko takie ułatwienia

  ... można by tu przytaczać przykłady z których mądrzy ludzie stworzyli by prawo na podstawie którego wdrażano by nowe technologie .

Tłumaczenie nam że to wszystko jest dla naszego dobra ma jakieś tam podstawy ... w pewny stopniu:

 • bo nasze bezpieczeństwo

 • bo nasza wygoda ...

.. ale tylko do tego momentu gdy ty , ja i inni zwykli ludzie nie staną przed lufą spluwy - tylko za to że zegarek na moim ręku monitował do centrali o moim wysokim ciśnieniu... ważne żebyśmy znali swoje prawa , nie pozwalali ich zmieniać w dowolny sposób ustawami ,ważne żeby weryfikować ludzi którzy próbują prawo i prawa ustanawiać ...

            Jesteśmy wolni , ale tylko do tego stopnia ile sami sobie tej wolności wydzielimy !

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ewito

Fotka wymowna....co ciekawe

Fotka wymowna....co ciekawe straszy jedynie facetów Wink
Grottesca, nie bój się inwigilacji ona jest jak druga matka, od poczęcia aż po grób Smile
Ja tam mam opracowaną blokadę, mam w głowie mur...niczym żona pięknego wampira Smile

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika El Koto

Zobaczcie dzieci do czego

Zobaczcie dzieci do czego prowadzi utrata tożsamości! Zdziczenie fobie na własnym punkcie i mannie prześladowcze. Oto nadchodzi Gender-Społeczeństwo 21 wieku. Domyślam się ze Autor/Autorka tego wpisu było edukowane na nowym podręczniku dla 1 klasistów. (Zob Rys nr 1)
 
Wybaczcie jeśli kogoś obrażam tymi rysunkami to proszę pisać do ministerstwa edukacji gdyż są to ilustracje z nowego gender państwowego podręcznika do klasy 1 szkoły podstawowej. A wracajac do Autora/Autorki wpisu to sugeruję w ramach relaksu udać się na łono natury i pobawić się tam z ptaszkami tak jak sugeruje tenże sam podręcznik. (Zob Rys nr 2)
 
[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za łamanie regulaminu
/mod/

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika GROTTESCA

Pasjonat  , i tak właśnie  -

Pasjonat  , i tak właśnie  - to tego  kamyczka szukałem wczoraj  ...         Smile        wisienka  na torcie  dzięki  !
 
 ... a teraz czerwona tabletka czy niebieska               Wink
pozdrawiam

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika MONSTER

Gratulacje  Grottesca tym

Gratulacje  Grottesca tym razem poruszyłeś bardzo niepokojący temat. O ile ktoś nie jest całkowitym ignorantem to bez trudu zauważy iż w każdym większym mieście jest bardzo mało terenów nie objętych mointoringiem. Do tego trzeba dołaczyć inwigilacje w internecie- czy ktoś z was wie że własciciel strony wie z jakiej strony wchodzicie na Inne Medium? To wszystko są rozwiązania systemowe, ale niepokoi mnie co innego. Za czasów ustroju socjalistycznego modni byli tzw. Ormowcy którzy donosili totalnie na wszystkich i za wszystko. Ktoś pomyślałby że te czasy minęły i odeszły w niepamięć. Niestety jest inaczej. W naszym kraju wzrasta liczba osób które trudnia sie donosicielstwem, mało tego powstał nawet nowy zawód Tajny Współpracownik Policji- w skrócie TWP. Teraz donosiciel nie ukrywa się przed opinią publiczną ale jest w pełni praw i jeszcze niejednokrotnie chełpi się swoimi dokonaniami. Nie musimy nawet daleko odbiegać od naszej strony.
Miesiąc temu zacząłem na czacie Inne Medium udawać że jestem tu moderatorem- he he he- zgadnijcie co sie stało? No oczywiście, zostałem denuncjonowany mailem do Admina.... Przez kogo? No przecież wiadomo że Admin wie o was wszystko poprzez donosicielstwo Bacy. Każdy w miare inteligentny człowiek od razu zauważy, iz baca kreując się na Guru strony walczy z konkurencją niezbyt czystymi metodami. Podejrzewam że u niego to wszystko zaczeło sie jakiś czas temu, gdy sytuacja w jakiej sie znalazł była nie do pozazdroszczenia. Dostał prosty wybór- współpraca albo.... Wygodnictwo i podprogowy lęk w tym przypadku zwyciężyły i stał się chronicznym donosicielem. To właśnie takie jednostki dają pole do popisu naszej władzy. Mimo że nic na tym nie zyskują, donosza na wszystkich dookoła nawet w całkiem błahych sprawach. Takie postawy powinny być tempione dosłownie w zarodku, ponieważ z biegiem czasu osoby te nabierają niezwykłych manier- "Dla mnie wszystko wolno bo jestem tym lepszym a inni to plankton na który doniosę i go zniszczę".
Na Inne Medium istnieje dosłownie nieformalna organizacja stworzona przez osoby, które znalazły sie w sidłach denuncjatora. nie jest potrzebna nawet jego osobista obecność- życzliwi doniosą swojemu Guru- a on dalej... 
Jak zawsze znajdą się jednostki niedorozwinięte intelektualnie, które za możliwośc przynależności do jakiejkolwiek grupy, zrobią wszystko aby znaleźć sie choć przez chwilę na świeczniku.
 
Takie zachowania budzą we mnie wstęt i obrzydzenie, potrzebna by była jakaś rewolucja, która raz na zawsze wyeliminowałaby takie jednostki ze zdrowego społeczeństwa.
PS. Możesz sobie baca razem ze swoim gronem niewolników się odnieść do tego komentarza jak chcesz. Niestety prawda jest jedna i żadne twoje insynuacje i tłumaczenia nie zmienią tego co jest treścia tego artykuły. DONOSICIEL TO ZERO- TOTALNE ZERO.
 

Portret użytkownika baca

niepotrzebnie otwierałeś

niepotrzebnie otwierałeś buzię monster... w lidzbarku zaśmierdziało... ja na drugim końcu Polski sobie ziewnąłęm no i to tyle wydarzeń...
jako prowokator nieudolny się już zrobiłeś... po trudnym dzieciństwie masz trudną menopauzę krzysiu... jesteś po 40 stce i wypaliłeś się pracując po szesnaście godzin jako pielęgniarka u weterynarza... nie potrafisz już w ogóle prowokować... co za nędza...
jeśli rozpaczliwie potrzebujesz mojej opini to napisz ją sobie... jesteś przecież "prawdziwa ekscelencja" no tak czy nie?

Portret użytkownika pasjonat

Pomijajac juz ze doniosles

Pomijajac juz ze doniosles wlasnie na bace - ze koresponduje, to w dobrym tonie jest podpisac sie nazwiskiem pod takimi zarzutami - tak robia ludzie z honorem probujacy obnazyc prawde i szkodliwe mechanizmy. Jakies dowody na prawdziwosc tych zalozen ?? Bo jak nie to wydajesz sie byc rownie szkodliwy co wspomniany ormowiec.
"wie z jakiej strony wchodzicie na Inne Medium?"
?? chodzi o zrodlo pochodzenia linku ?
tempione - czyli ponaglane ? bo nie wiem w jakim tempie mam tępić.
 
ps. twoj gag z byciem moderatorem łyknal chyba tylko zibi i sam admin ktory sprawdzil komu nadal uprawnienia moderatora.
p.s moderator (opozniacz z łacinskiego)  to osoba majaca za zadanie przeanalizowanie wypowiedzi zamin wypusci ja dla publiki, lub jej zablokowanie. Nie widze tu takich osob.
admin wie tyle ile pozwala mu machina strony. odleciales chlopcze.
 
Proponuje wszystkim zajac sie merytorycznym dyskutowaniem nad istota artykulu. Juz byly tu prywatne wojenki i obnazyly tylko nature co niektorych i faktyczne przeslanki rzadzace ich klawiatura.
 
jak zwykle nie byl bym soba gdybym tego nie napisal Smile
Piateczek hehehe !!! <zimne piwo>

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj