Załoga samolotu zaobserwowała niezidentyfikowane obiekty latające nad Peru

Kategorie: 

Źródło: Internet

Cyklicznie dochodzi do przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających przez załogi samolotów pasażerskich. Niekiedy spotkania z UFO są przyczyną niebezpiecznych sytuacji, ale tym razem była to tylko dziwna obserwacja.

Pilot samolotu Boeing 767 twierdzi, że przelatywał właśnie nad Pisco w Peru, gdy nagle zauważył trzy jasne obiekty. Jego zdaniem ich prędkość nie była zbyt duża.
[ibimage==20660==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Obiekty minęły samolot w odległośi około 30 kilometrów. Wszyscy czterej członkowie załogi, którzy znajdowali się w kokpicie, również widzieli to zjawisko. Wśród świadków zdarzenia był też przedstawiciel linii lotniczych Mexicana, do któych należał ten samolot.
[ibimage==20661==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Przed ufo trzeba się bronić a

Przed ufo trzeba się bronić a najlepszą obroną przed duchami z tych pojazdów jest msza święta, modlitwa o Miłosierdzie Boskie do Chrystuss Pana. Do tego różaniec święty i Biblia z jej świętym przesłaniem Ducha Bożego.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika RH+

Ty naprawdę masz betonowo

Ty naprawdę masz betonowo kamienny łeb, awatar nie kłamie. Tyle razy wielu ludzi prosiło, byś komentował art pod którym piszesz, a nie ciągle robisz reklamy swojego bloga w tematach, które nijak się mają do tematu postu który niby komentujesz.
Lepkość tematu... Naprawdę masz cos z głową?

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj