Zamach 11 września miał na celu doprowadzenie do Nowego Porządku Świata

Kategorie: 

Źródło: Internet

Znany amerykański manager gwiazd i wolnościowiec, Aaron Russo zasłynął wywiadem telewizyjnym, w którym wyjaśnił wszystkie szczegóły agendy mającej na celu doprowadzenie do globalnych zmian znanych jako koncept Nowego Porządku Świata. Korzystając ze swojej znajomości z rodziną Rockefellerów ujawnił, że to co wydaje nam się zamachem 11 września, było operacją amerykańskiego rządu, przeprowadzoną w celu uzyskania konkretnych celów.

Jednym z nich było wywołanie strachu, bo przestraszonym społeczeństwem łatwiej się steruje. Bez tego nie da się przekonać ludzi, że konieczne jest narzucenie im totalitarnych ograniczeń. Jednak gdy ludzie się boją, nawet wszczepienie sobie chipa RFID nie wydaje się czymś nienaturalnym. Według przekazu Russo, los jaki szykują dla nas banksterzy i współpracujące z nimi władze, zapowiada się strasznie.

Aaron Russo to nie jest człowiek znikąd. W trakcie gdy pracował w branży muzycznej, jako właściciel popularnego klubu, współpracował z takimi gwiazdami jak Janis Joplin, Led Zeppelin czy The Who. Następny etap w życiu tego wyjątkowego człowieka był związany z przemysłem filmowym. Russo został menadżerem wybitnej amerykańskiej aktorki Bette Midler.

Był też producentem wielu filmów, ale, o czym niewielu wiedziało, parał się również handlem metalami szlachetnymi. W pewnym momencie amerykański urząd skarbowy ustalił nowe prawo i to działające wstecz, co skończyło się dla niego koniecznością zapłaty wieluset tysięcy dolarów rzekomo unikniętych podatków. Był to główny powód, dla którego rozpoczął swoją krucjatę z systemem.

W słynnym wywiadzie rzece, jaki nagrał z nim Alex Jones pada wszystko, co jest podstawową wiedzą na temat tego, jaka może być prawdziwa natura świata. Aaron Russo opisuje też próby werbowania go przez jego znajomego, Nicka Rockefellera. To, co opowiadał mu potomek tego znanego rodu jest na tyle szokujące, że trudno w to tak po prostu uwierzyć.

Aaron Russo mówił takie rzeczy wiedząc, że zmaga się z nowotworem i właściwie wywiad z Alexem Jonsem jest jego testamentem. Zanim Russo zachorował, podjął kilka prób zostania politykiem, włącznie z kampanią na Gubernatora stanu Nevada. Potem zapowiedział jeszcze walkę o prezydenturę USA. 

 

Kulminacją w krucjacie Aarona Russo z planującymi Nowy Porządek Świata był wydany rok przed jego śmiercią film dokumentalny Ameryka: Droga do Faszyzmu. Film bez ogródek omawia większość planów względem ludzkości i stanowi obowiązkową pozycję wszystkich, którzy lubią wiedzieć więcej niż typowi oglądacze telewizyjnej papki.

Słynny manager, libertarianin i aktywista polityczny, Aaron Russo zmarł w sierpniu 2007 roku. Jednak jego spuścizna żyje nadal. Jego ostrzeżenia są ciągle aktualne, a cele konstruktorów NWO, wymieniane przez niego są osiągane na naszych oczach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika corbett

Jim Corbett National Park,

Jim Corbett National Park, the first word which comes to our mind after listening to this word is Jungle Safari/jeep Safari. 
Jim Corbett Safaris are world renowned and tourists from all over the world visit Jim Corbett National Park for Jim Corbett Safari. 
you can admire different-2 animals through corbett safari. For best packages check out now at  Jim Corbett Safari 

Portret użytkownika Masz tego więcej

Aaron Russo mowił, że "ogólny

Aaron Russo mowił, że "ogólny plan NWO" zakłada, że na ziemi ma zostać około 100 mln ludzi.
Al Bielek (przeniesiony w czsie) twierdzi, że w przyszłości (nie pamiętam już, w którym roku) było jakieś 100 mln ludzi na kuli ziemskiej. 
Jeżeli wierzyć obu Panom to realizacja planu trwa i jest nieunikniona.

 

Skomentuj