Zamachy w Paryżu - Przyczyny

Kategorie: 

internet

Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Ponieważ w odróżnieniu od poprzedniego zamachu na szmatławca Charlie Hebdo opisywanego tutaj. Tym razem to nie była operacja fałszywej flagi, oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

 

Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludnosci Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hiler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

 

W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera - głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkosci.

 

Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich "rebeliantów", czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

 

Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS - informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

 

Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia "Saudyjska" są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

 

Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako "najlepsze w historii". Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

 

Gniazdo tej mafii - Izrael znajduje się obecnie pod "kordonem sanitarnym". Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona - czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to  jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić "u siebie" samoloty.

 

Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 - czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie "saudyjskiego" , czyli kryptożydowskiego "księcia" oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego - wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono "księcia". Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych - Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.

Kryptożydzi z Arabii "Saudyjskiej" natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako "umiarkowaną opozycję" ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

Imperium chazarskie jest na progu implozji - katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

Richard Rockefeller - mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola - doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami - tam więc epidemii na pewno nie będzie.

Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA - w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika - wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

(lotnictwo rosyjskie zintensyfikowało bombardowania)

Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

Panika u koczowników się nasila - szef największej grupy żydowskiej w USA - rabin Rick Jacobs publicznie nagle się "obudził" i potępił "straszliwe działania reżimu Netenjahu". Zbrodniarz  wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu - odmowa.

Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych - odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to - "skandal" ze spalinami w volkswagenie oraz... emigranci zalewający Niemcy.

Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie "szczytem klimatycznym" na temat "globalnego ocieplenia" i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Janek

KOntrole nad FED ma watykan

KOntrole nad FED ma watykan przecież i watykan jest najbardziej przestępczą organizacją na swiecie i ma największą sieć prania mózgów w internecie lemingom i pierze mózgi właśnie umieszczając takie artykuły jak powyżej. Watykańczyków łatwo rozpoznać w artykółach typu watykan jest cacy i nieskazitelny a za całe zlo na świecie odpowiazają żydzi i usa - to jest kwint esencja esejów pisanych przez jezuitów w celu wyprania mózgów lemingom. Poszukiwacze prawdy wiedzą ile osób, które odkryły szczegóły najbardziej przestępczej organizacji na świecie  sostało zamordowanych przez nią.

Portret użytkownika Homo sapiens

Przyczyny ataku na Francuzów

Przyczyny ataku na Francuzów mogą być różne, różnie można odbierać motywy islamistów, jednym z nich być może było uznanie cywilizacji zachodnioeuropejskiej jako satanistycznego związku przestępczego sterowanego przez bliżej nie rozpoznane stowarzyszenia okultystyczne nazorowane przez ABADDONA (Apokalipsa 9:11),  wszystkie problemy Europy spowodowała lub rozpętała rewolucja satnistów francuskich w latach 1789–1799 oraz stanowcze odejście Zachodniej Europy od nauki Jezusa Chrystusa Zbawiciela ! Oto urywek artykułu, pierwsze zdania są o Polsce w szponach masonerii europejsko ufologicznej: "Jakie uczucia nimi targają, gdy patrzą na swą Ojczyznę zdegradowaną do roli podrzędnej kolonii Unii Europejskiej? Gdy widzą Jej totalny upadek gospodarczy, cywilizacyjny i kulturowy? Jak oceniają swych potomków, którzy, jako „obywatele europy”, z gorliwością wysługują się swym zachodnim panom? Jaki mają stosunek do milionów polskojęzycznych prostytutek, które w dążeniu do „awansu cywilizacyjnego i ekonomicznego” uganiają się po całym kontynencie za murzynami, Turkami czy Arabami, a związki z „germańskimi nadludźmi” uznają za sukces absolutny? Jakie wrażenie wywierają na nich współczesne „europejskie elity” III RP, których wszystkie bez wyjątku działania uderzają zawsze w polskie interesy? A wreszcie, jak odbierają wszystkie liczące się polskie siły społeczne i polityczne, wszystkie bez wyjątku autorytety moralne, które po 1989 roku z taką pośpieszną gorliwością wyzbyły się tego, za co Oni oddali swe życie? Polską Niepodległość? „Rządy i elity zachodu są obecnie konglomeratem kryminalnych organizacji, które w diabolicznym obłędzie starają się zniszczyć świat” –twierdzi autor. 

Pod pretekstem „wolnego rynku”, w błyskawicznym tempie, doprowadzają do ruiny bogaty zachód, miast użyć dostępnych środków do wydźwignięcia III Świata z jego nędzy i poniżenia. Każde ich działanie z szatańską przewrotnością przeczy deklarowanym celom. Przykładowo, w polityce zagranicznej, „misje pokojowe” stanowią de facto szerzenie wojen i chaosu, tak jak na arenie krajowej „powszechna” opieka medyczna, której praktycznym rezultatem będzie jej społeczne ograniczenie. Zachodnie elity prowadzą wojnę ze wszystkimi i jeśli nie zostaną usunięte, to w krótkim czasie doprowadzą świat do katastrofy. A wtedy, jak przewiduje autor: „ Wyrzucą swe złoto na ulice i będą błagać Boga o śmierć. Ale śmierć nie będzie żadnym wyjściem, gdyż ich przeznaczeniem jest piekło, to które z takim uporem usiłują nam zafundować na ziemi”. „Dlatego też, jedynym ratunkiem jest bezwzględna z nimi walka. Niestety, obok ślepoty i głupoty, członków zachodnich społeczeństw paraliżuje strach przed spojrzeniem prawdzie w oczy. Strach ten jest też udziałem większości związków wyznaniowych, których naczelnym powołaniem jest walka ze złem"
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/547377,szatanski-plan-w-praktyce-czyli-jutro-zachodniej-cywilizacji

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Europa zachodnia i USA są zarządzane przez okultystyczne grupy trzymające władzę nad politykami, i chcą mordować nienarodzone dzieci oraz zabijać starców, wiele z tych działań ma dotykać dzieci by te sały się upiornymi UFO wariatami chcącymi się okaleczać w ramach szaleństwa GENDER ! Jak się domyślamy GENDER to forma demonicznego opętania pochodząca od UFO istot, będących obojnakami - bezpłciowymi ! Elity USA i Europy zachodniej chcą się upodobnić do cywilizacji ufonautów, stąd ich poczynania by niszczyć człowieczeństwo.
http://popotopie.blogspot.com/2015/05/kazdy-ma-prawo-byc-czowiekiem-globalne.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html
Położenie Polski i Polaków jest elementem większej układanki, aby ją ogarnąć proponuję tłumaczenie kilku minut anglojęzycznej audycji, przedstawiającej zawartość amerykańskiej książki o nazwie "Kod Babilonu". W pracy tej znakomici autorzy zawarli wiele starożytnych informacji, które przepowiadają powstanie na Ziemi jednego okultystycznego systemu ucisku, reżimu ostatecznego, budowanego do tej pory w skrytości przez USA i Europę. Wiemy z wielu opracowań doktora Krajskiego, że przez ostatnie lata polskojęzyczne marionetki były mocno zaangażowane w to antyludzkie "dzieło". Można śmiało stwierdzić, że na teren budowy Nowego Babilonu, przynajmniej w Polsce, wparowało właśnie Boskie CBA !
 
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność
https://www.youtube.com/watch?v=Vy0GRoOmMDw
 
Kolbe
Maryja w latach 1981-85 prosiła polskich kapłanów by "się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze." Umocnienie w wierze przez naszego rodaka Ojca Kolbego ma swój cel. Ten święty zakonnik jest szczególnie wprawiony w działalności anty masońskiej, a poprzez jego wstawiennictwo można się ustrzec od wpływu istot inno wymiarowych, które współpracują z masonerią, ale i samej masonerii, będącej pomocnikiem wspomnianego bytu nadprzyrodzonego !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Pytanie do Bacy

Baca, te twoje rewelacje mają

Baca, te twoje rewelacje mają po części potwierdzenie w oficialnych źródłach, ale do całej układanki niepasuje klocek z ostatnimi nalotami Izraeala na Syrję, bo to by znaczyło, że jednak nie sa blokowani, prawda?

Dobrze. Teraz druga sprawa.

Chodzi o tak zwanych imigrantów. Na pewno zauwazyłeś, że wielu z nich mówi po angielsku, ma najnowsze gadżety, niezłe ciuchy itd. A teraz pytanie, komu udałoby się rozpoznać wsród nich obywateli Izraela? Rozumiesz do czego zmierzam?

Zainteresuj się tym, bo jeżeli projekt Judeopolnii jest nadal aktualny, to kiedy nam się tu zwalą, wszyscy wezmą ich za imigrantów. Oni smiało mogą udawac chrześcijan czy jakiś tam umiarkowanych muzułmanów, wystarczy że nie będą uzywać natywnego języka.

Kiedy Izrael straci na znaczeniu i będzie izolowany, Polsce grozi zalew zawodowych morderców. Boję się, że zrobią nam tu, to samo, co robią Palestyńczykom. Być może taka jest częsć planu, nie możemy tego wykluczyć.

Portret użytkownika El Koto

Eh miałem nie komentować ...

Eh miałem nie komentować ... treści. Każdy kij ma dwa końce. Widzę, że nikt nie przemyślał znaczenia tego co pisze ten wybrany-reklamodawca w tym artykule. Mam na myśli znaczenie takich wydarzeń dla Polski i Polaków. To oczywiste, że jeśli się spełni i to przeklęte państewko upadnie, to Polskę czeka fala 2-3 milionów ''nowych'' pasożytniczych krwiopijnych chazarskich ''uchodźców''. (Ukraina to minimum 10 milionów.) Ostrzegam, żaden z nich nie nadaje się do fizycznej pracy bo od tego mają niewolników-palestyńczyków. A jeden będzie lepszy od drugiego. Tam wszyscy są przeszkoleni wojskowo, nawet kobiety, co 3 z nich to ... nauczony zabijać bo trenował już mordowanie na Palestyńczykach, tz tacy z czyjąś krwią na rękach. Słowem: Weterani Babilonu. UE się zgodzi na takie rozwiązanie, zachód już wcześniej nie raz zdradził Polskę, a PIS jest zdolne to zrobić bez mrugnięcia okiem: https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/ Coś mi się zdaje że nadal nie rozumiecie tego, że pasożyt jest niezdolny do funkcjonowania bez swego żywiciela-nosiciela... każdy. Taka jest już w przyrodzie biologia gatunków pasożytniczych.

Portret użytkownika baca

poproś raczej o rozum to może

poproś raczej o rozum to może ogarniesz kalendarz i ujrzysz kto kopiuje kogo... dzień później... 
ktoś sobie skopiował calutką treść, dał inny tytuł, wkleił inny obrazek i podał inne źródło niż innemedium - pod tym linkiem który tam jest jako źródło - nie ma nic z mojego newsa...
jak przestaniesz krzyczeć jak potłuczony to udaj sie ŁAMAGO do specjalisty... tylko psycholog może tu pomóc... dobry psycholog mający uspokajające zastrzyki...

Portret użytkownika baca

przyznaję się pool

przyznaję się pool *...
przyznaję się, że zapomniałem dać ci pooooolopirynę no i teraz masz gorączkę... "tyklo" gorączkę... więc nie pogarszaj sprawy tylko załóż podpaskę i zażyj cały słoik poolopiryny zanim dostaniesz hiv i gorączki krwotocznej...
* pool - zabawna odmiana wioskowego idioty

Portret użytkownika Eliza

Pozdrawiam Bacę, Pana

Pozdrawiam Bacę,
Pana informacje z równoległej Ziemi brzmią bardzo optymistycznie. Może stałe powtarzanie tych rewelacji spowoduje, że będą prawdziwe w naszej rzeczywistości.

Portret użytkownika ślusar

Baca. Mam do Ciebie pytanko.

Baca. Mam do Ciebie pytanko. Jak dawkować sok z łupin orzecha? Jak Ty to dawkujesz ? Mam słoik 0,5 l soku i wątpliwości czy wystarczy to do kolejnych zbiorów, przy opcji dla dwuch osób. Nie wiem czy łykać to co dzień. Na ten czas łykam łyżeczkę dziennie , ale przy tej zasadzie nie wystarczy mi tego do następnej jesieni. Efekty są super ale nie chcę przesadzić. Pozdrawiam. Ps trafne łączenie faktów w twoim artykule !

Portret użytkownika szeptucha

Sok z łupin orzecha zawiera

Sok z łupin orzecha zawiera dużo jodu, jest nietrwały jak każy sok więc nalezy go potraktować spirytusem jako konserwantem, który nic nie zepsuje a pozwoli przetrzymać sok niesfermenrowany.
Ja robię mocno esecjonalną nalewkę i dawkuję 5-10 kropli w razie zaburzeń żołądkowych (radzi sobie świetnie z grypą żoładkowo-jelitową) a tak to 1-2 kropelki powinno wystarczyć jesli chcesz zapewnić jod dla organizmu Smile

Portret użytkownika baca

dokładnie - to się stosuje na

dokładnie - to się stosuje na krople a nie na litry...
poza tym sok jeśli jest czysty - porządnie odcedzony czyli bez fragmentów łupin nie sfermentuje wnosząc na podstawie informacji docierających do mnie bezpośrednio z mojego słoika Smile

Portret użytkownika Barat

Mam pytanie, bo tu widzę

Mam pytanie, bo tu widzę komentarze o jakiejś wizji Bacy, tylko przeglądam wszystkie strony z komentarzami i nie widzę tutaj długiego posta Bacy tylko kilka gdzie komuś odpowiada. Może ktoś powiedzieć o co chodzi?

Portret użytkownika El Koto

2 strony tekstu zamiast 12 i

2 strony tekstu zamiast 12 i bez bluzgów + plusik się należy.
Też czasem czytam co tam weterani wojskowi piszą. Ten Rosyjski system zakłócający jest faktem. Sami amerykańscy wojskowi mówią że, 30% załogi krążownika USA po demonstracji przez Rosję tego systemu złożyło po powrocie do bazy wypowiedzenia z pracy. To było na morzu czarnym SS-mani wpłynęli tam tuż po prowokacji z strąceniem Malezyjskiego samolotu pasażerskiego na Ukrainie. Synagoga Babilońska szła wtedy za ciosem i coś szykowali (może nawet wojnę światową) a tu nagle Rosja jakoś ''wyłączyła'' im cały ogromny statek, załoga nic nie mogła zrobić tylko stała na pokładzie i patrzyła jak bombowce symulują atak na unieruchomiony cel. 
Co do reszty to się nie wypowiadam. Baca śmiejesz się z tych co się modlą. Może to właśnie tak działa? Bozia ulituje się nad ofiarami babilonu i powoła pasożyta do siebie ''4 do nieba będą szli'' jak mawiał poeta. Zresztą wszystko jedno co się z nimi stanie, ważne żeby pasożytnicza synagoga baala-sowy całkowicie znikła z tej planety.

Portret użytkownika H.R.

Niezła układanka, baca,

Niezła układanka, baca, niezła. Może tylko pomyliłeś przyczynę ze skutkiem z tym rosyjskim samolotem. Może to zestrzelenie samolotu było odwetem za smierć tamtych dwóch Żydów, a nie na odwrót, bo na to wskazuje timieing. Logicznie, ładnie złożone do kupy. Pytanie tylko, czy i na ile wiarygodne są dane, na których oparłeś analizę. Do jakiego stopnia możesz ufać źródłom, lub czy miałeś możliwość weryfikacji tych danych w innych źródłach? Jednak nawet przyjmując,że niektóre dane są fałszywe, lub nieco spreparowane, to nie da się ukryć, że rzeczywiście w tym roku zaczęły się zauważalne i niespotykane dotąd zmiany w zdarzeniach politycznych i gospodarczych na świecie, jak również i inne wydarzenia. Wszystko to pasuje jednak do wersji, jaką przedstawiasz. Dobre. Poza tym, Syria, to dla Rosjan doskonały poligon, na którym może sprawdzić w war. bojowych działanie nowoczesnego sprzętu, no i sprawdza z dobrymi wynikami.

Portret użytkownika Juszka

Witam wszystkich dawno tutaj

Witam wszystkich dawno tutaj nie pisałem i w sumie nie wiem czy będę się jakoś udzielał na tym forum ale wiedziałem że zostanie poruszony ten temat więc się pojawiłem.
Po pierwsze baca trochę za dużo domysłów, naginania faktów i prób na siłe robienia spisków. kozojebcy mają nasrane w głowach a jako że jest to podgatunek homosapiensa nie kierują sie tak jak my logika i zdroworozsądkowym myśleniem. Oni to robią bo im wmawia się od małego ze islamisci sa najlepsi jedyni wybrani .... i nie ma co szukac akurat w tych jakże wspanialych zamachach polityki. Polityke i biznesy robi sie  na wyzszym poziomie a to co dzieje sie w europie to bezmyslne myslenie merkel. Mam nadzieje ze ludzie w koncu sie obudza. szkoda ze tego artykulu nie napisales po "zestrzelenie" ruskiego samolotu bo byl by on bardziej prawdziwy i trafiony. hehe trafiony Biggrin
niewazne plankton potrzebuje takich teori aby sie dowartosciowac i oszukac swoje nedzne życie.
A teraz meritum, przypomnijcie sobie jak na czacie jakis swir nawolywal do walki pisal o wysadzaniu itd..... pamietacie jak mówiłem ze grupa przyjaciól trafila na strone pseudoislamistow zwolywala do zamachow i co w maju zaczely sie aresztowania a na poczatku listopada sad wydal ni kilku z nich wyroki wiezienia. aresztowano lacznie 8 osob o pierwszych 3 pisano w gazetach ( http://www.fakt.pl/wydarzenia/abw-zatrzymala-w-bialymstoku-3-osoby-zwiazane-z-terroryzmem,artykuly,545093.html ) reszta sprawy wyciszono.To ze we fracji nastapily ataki to bylo pewne jak to ze po jesieni bedzie zima. 
ps. ponad dwa lata temu dostalem tutaj bana za to ze pisalem jak jest, to znaczy widzialem zagrozenie plynące od ciapakow i czarnuchow. wtedy to niemal wszyscy sraliscie ogniem "RASISTA" dzis widzicie kto mial rację.
ps2. bedac ponad pol roku w Finlandii widzialem niearz jak dostaja wpie.. ciapaki i sa przez miejscowych niemal zmuszani do wyjazdu z mojego pieknego kraku, fakt ktory jest przemilczanu to ilosc spier... brudasow do szwecji tzn w tym roku wiecej ich wyjedzie niz przjedzie a to dopiero początek. jak bede mial troche czasu to opisze co dzialo się w czerwcu piekne chwile az serce sie raduje że w moich żyłach płynie Fińska krew.

Portret użytkownika Ewaaaaa

Brawo Baco. Nic dodać nic

Brawo Baco. Nic dodać nic ująć.
Mam tylko pytanko:
nie pokręciłeś tu czegoś?-
"W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici"- o ich śmierci pisało się już w lipcu

Portret użytkownika lipka

"Jacob Rothschild dziedziczy

"Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących lotem  MH 370
Macedońska Agencja Informacyjna 28 marca 2014r:
Żadna stacja medialna nie wspomniała o tym kto był w samolocie. Absolutnie nic! Na początku informacja, że na pokładzie byli ludzie, którzy posiadali patent na ARM micro-chip KL-03 firmy  Freescale Semiconductor, który jest nową skorygowaną na bieżąco wersją  starszego  micro-chipa KL-02. Firma technologiczna z USA, która miała 20 inżynierów na pokładzie Malaysia Airlines Lot MH370  wprowadziła na rynek nowy gadżet przeznaczony do  walki elektronicznej dla wojskowych systemów radarowych, w czasie gdy Boeing 777 zaginął.
Firma jest także właścicielem Freescale RF, która jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań dla przemysłu lotniczego i Obrony, wymienionych poniżej:
1. Komunikacja na polu bitwy
2. Awionika
3. HF Radar – Pasmo L i S
4. Wytyczne przeciwrakietowe
5. Wojna elektroniczna
6. Identyfikacja, przyjaciel czy wróg (IFF)
Wśród Akcjonariuszy firmy Freescale jest bank inwestycyjny Carlyle Group, którego klientami są m.in. były prezydent USA George Bush i były premier Wielkiej Brytanii Sr John Major oraz saudyjski Binladin Group – firma budowlana należąca do rodziny Osamy bin Ladena."
Artykuł na temat „zaginionego” malezyjskiego Boeinga pochodzi ze strony Macedońskiej Agencji Informacyjnej. (Wolna Polska) 
Nie cieszyłabym się ze śmierci starych masonów bo to znaczy, że trwa walka o władzę na górze i "młode misie" przejmują władzę, zwykle są bardziej zdeterminowani i bezwzględni.

Portret użytkownika Fred

Trzecia Wojna Światowa musi

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy,  chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie. Albert Pike, mason 33 stopnia, 1871 r.
Wtedy na każdym miejscu....Ten fragment przytoczonego tekstu jest zgodny z wizją w "hali" w Mieście
Zakazanym.Obecnie trwa przygotownie do poruszenia zapasionej biełej rasy do jej przyszłej wojny
z żółtymi i dobrze wypalonymi.Trochę to potrwa i zostanie obudzony HAN,ale to nie będzie koniec.
Wizję o hali poprzedza bunt niewolników /naszej rasy/ zatrudnionych w obozie.Dla przestrogi zostało nam
pokazane nowy spośob niszczenia przeciwników nwo,pewno laserem.
o tym i o innych sprawach tego świata jest na
fredroman.blogspot.com MIASTO ZAKAZANE

Portret użytkownika lipka

Czy to może być? "Światowy

Czy to może być? "Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu."
Monitor Polski
Tego nie przeczytasz w ścierwomediach!
 

Portret użytkownika MiterMan

Baca po przeczytaniu

Baca po przeczytaniu wnioskuje ze obnizki cen ropy ktore byly niedawno byly skutkiem smierci Davida Rocka ? a nawiasem mowiac tresc arta to czcze niespelnione marzenia..... za duze wplywy i za dlugie macki maja  komisja trojstronna grupa Bilderberg  oraz klub Rzymski to cale zgrupowanie rezimu i ktorym mowisz.....  jakby chcieli to wylaczaja banki blokuja ekonomie i  mucha nie siada....  zamachy to forma socjal inzynierii i maja okreslone skutki oraz powody ich kreacji.... ladunki wybuchowe to nie takie hop siup daj na loda... europa i jej wywiad wiedza doskonale gdzie jest kazdy gram takich substancji.... system  echelon miedzy innymi sie tym zajmuje zeby do takich sytuacji nie dochodzilo, co mozna zakladac ze stalo sie to za ich przyzwoleniem.... w Word Trade Center tez kazdy wierzy ze to terrorysci obalili tony betonu i zelaza aluminiowymi samolotami..... w Angli gdzie jest najwiecej kamer na swiecie i system posiada kazdego obywatela fotki i filmy na samym wjezdzie na wyspie tez "jakimś cudem" lataly autobusy i pociągi.....  niektorzy sami sobie ladunki zrobia w kuchni czy warsztacie lecz te na wieksza skale to juz specjalistyczne materialy ktore sa nadzorowane.....  jedno jest pewne napewno.... walcza ze soba dwie frakcje kierowane za kulisami lecz w naszym realnym swiecie..... i tez mi sie wydaje ze to chazarowie VS reszta świata....... nasza jewropejska Unia narzucila nam system w ktorym nie mamy czasu na walke o lepszy byt.....lepszy system....... kontrolowani jestesmy jak swinie w zakladach miesnych.....  a dzihadzisci nie maja nic do stracenia w ich krajach wojny i bieda i wiedza doskonale przez kogo.....  czlowiek istota ludzka i ostatnia rzecza ktora chce zrobic to sie zabić......  żyć godnie a nie na marginesie spoleczenstwa i nawet na taki pomysl nie wpadnie... my mamy w "miare" ustabilizowana sytuacje ekonomiczna kraju i mamy doslownie [ciach] na reszte swiata  bo co mozemy zrobic jako jednostka ?  druga sprawa kraj bez wyksztalcenia nie jest krajem a terenem przyszlej wojny..... bliski wschod reprezentuje te zdanie.... i  europa takze zaczyna sie do niego podpiniac.... gdyz problem tkwi u samej gory tej piramidki ktora sami sobie zbudowalismy i nie wiadomo kto zyrandol powiesil.....

Portret użytkownika jaa

równie dobrze można

równie dobrze można uwzględnić aferę z lotniskowcami i urażoną ambicję mocarstwa. Co do samolotu rosyjskich linii lotniczych to, póki co, nawet Rosja nie zgłasza, że to była rakieta albo bomba. Jeżeli wiedzą coś, o czym nie informują, to co innego. Ale katastrofa mogła być równie dobrze z powodów technicznych - było info, zanim służby zamknęły usta różnym chętnym do wygłaszania poglądów, że pilot w rozmowie z córką wyrażał duże obawy związane ze stanem technicznym samolotu. Oczywiście katastrofa może być pretekstem, zwłaszcza gdy ktoś przyznaje się do sprawstwa, do różnych działań odwetowych. Kto kupił lotniskowce od Francji?

Portret użytkownika eat

Pisałem wielokrotnie że

Pisałem wielokrotnie że wszechprzesmiewca Baca ( w tym jest dobry) jest nie tylko niedouczony, ale co jeszcze gorsze nie uczy sie wraz z upływem czasu. Szkody które musiały powstać w jego umyśle pod wpływem nieokreślonych zdarzeń z przeszłości ( nie będę się pastwił jakie) spowodowały głębokie uszkodzenia w jego słowiańskim mózgowiu. 
Takich bzdur dawno nie czytałem. I choć niektóre fakty, zdarzenia i wnioski idą w kierunku spisków, sterowania wydarzeniami na świecie, zawładnięcia przestrzeni medialnej to pisanie o świecie z poziomu "mędrców syjomu" jest po prostu poważne inaczej. Systemy działają inaczej, a zaklinanie rzeczywistości, naginanie faktów do tez, po prostu kłamstwa historyczne juz było. Baca jestes spatkobiercą i miłośnikiem armi radzieckiej, dalej oglądaj Wremia, codziennie cztery razy kłaniaj się obrazkowi światowida, i wyjedz do ługańska. Tam sa twoi partnerzy duchowi, Noworosja. 
Myslałem że jesteś troche bardziej wyważony, ale jesteś po prostu tempak. 

Portret użytkownika b@ron

ależ oczywiście że masz

ależ oczywiście że masz rację...zarządcy europy zaprosili "uchodźców" którzy uciekają przed wojną, co zupełnie nie przeszkadza im prowadzić wojny tu w europie...podczas wojny religijnej, (a to jest już wojna religijna) Rzym będą chcieli zniszczyć za wszelką cenę...ale do tego nie potrzeba być jasnowidzem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj