Zamachy w Paryżu - Przyczyny

Kategorie: 

internet

Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Ponieważ w odróżnieniu od poprzedniego zamachu na szmatławca Charlie Hebdo opisywanego tutaj. Tym razem to nie była operacja fałszywej flagi, oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

 

Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludnosci Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hiler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

 

W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera - głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkosci.

 

Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich "rebeliantów", czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

 

Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS - informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

 

Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia "Saudyjska" są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

 

Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako "najlepsze w historii". Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

 

Gniazdo tej mafii - Izrael znajduje się obecnie pod "kordonem sanitarnym". Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona - czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to  jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić "u siebie" samoloty.

 

Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 - czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie "saudyjskiego" , czyli kryptożydowskiego "księcia" oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego - wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono "księcia". Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych - Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.

Kryptożydzi z Arabii "Saudyjskiej" natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako "umiarkowaną opozycję" ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

Imperium chazarskie jest na progu implozji - katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

Richard Rockefeller - mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola - doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami - tam więc epidemii na pewno nie będzie.

Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA - w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika - wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

[ibimage==25662==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

(lotnictwo rosyjskie zintensyfikowało bombardowania)

Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

Panika u koczowników się nasila - szef największej grupy żydowskiej w USA - rabin Rick Jacobs publicznie nagle się "obudził" i potępił "straszliwe działania reżimu Netenjahu". Zbrodniarz  wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu - odmowa.

Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych - odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to - "skandal" ze spalinami w volkswagenie oraz... emigranci zalewający Niemcy.

Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie "szczytem klimatycznym" na temat "globalnego ocieplenia" i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Janek

KOntrole nad FED ma watykan

KOntrole nad FED ma watykan przecież i watykan jest najbardziej przestępczą organizacją na swiecie i ma największą sieć prania mózgów w internecie lemingom i pierze mózgi właśnie umieszczając takie artykuły jak powyżej. Watykańczyków łatwo rozpoznać w artykółach typu watykan jest cacy i nieskazitelny a za całe zlo na świecie odpowiazają żydzi i usa - to jest kwint esencja esejów pisanych przez jezuitów w celu wyprania mózgów lemingom. Poszukiwacze prawdy wiedzą ile osób, które odkryły szczegóły najbardziej przestępczej organizacji na świecie  sostało zamordowanych przez nią.

Portret użytkownika Homo sapiens

Przyczyny ataku na Francuzów

Przyczyny ataku na Francuzów mogą być różne, różnie można odbierać motywy islamistów, jednym z nich być może było uznanie cywilizacji zachodnioeuropejskiej jako satanistycznego związku przestępczego sterowanego przez bliżej nie rozpoznane stowarzyszenia okultystyczne nazorowane przez ABADDONA (Apokalipsa 9:11),  wszystkie problemy Europy spowodowała lub rozpętała rewolucja satnistów francuskich w latach 1789–1799 oraz stanowcze odejście Zachodniej Europy od nauki Jezusa Chrystusa Zbawiciela ! Oto urywek artykułu, pierwsze zdania są o Polsce w szponach masonerii europejsko ufologicznej: "Jakie uczucia nimi targają, gdy patrzą na swą Ojczyznę zdegradowaną do roli podrzędnej kolonii Unii Europejskiej? Gdy widzą Jej totalny upadek gospodarczy, cywilizacyjny i kulturowy? Jak oceniają swych potomków, którzy, jako „obywatele europy”, z gorliwością wysługują się swym zachodnim panom? Jaki mają stosunek do milionów polskojęzycznych prostytutek, które w dążeniu do „awansu cywilizacyjnego i ekonomicznego” uganiają się po całym kontynencie za murzynami, Turkami czy Arabami, a związki z „germańskimi nadludźmi” uznają za sukces absolutny? Jakie wrażenie wywierają na nich współczesne „europejskie elity” III RP, których wszystkie bez wyjątku działania uderzają zawsze w polskie interesy? A wreszcie, jak odbierają wszystkie liczące się polskie siły społeczne i polityczne, wszystkie bez wyjątku autorytety moralne, które po 1989 roku z taką pośpieszną gorliwością wyzbyły się tego, za co Oni oddali swe życie? Polską Niepodległość? „Rządy i elity zachodu są obecnie konglomeratem kryminalnych organizacji, które w diabolicznym obłędzie starają się zniszczyć świat” –twierdzi autor. 

Pod pretekstem „wolnego rynku”, w błyskawicznym tempie, doprowadzają do ruiny bogaty zachód, miast użyć dostępnych środków do wydźwignięcia III Świata z jego nędzy i poniżenia. Każde ich działanie z szatańską przewrotnością przeczy deklarowanym celom. Przykładowo, w polityce zagranicznej, „misje pokojowe” stanowią de facto szerzenie wojen i chaosu, tak jak na arenie krajowej „powszechna” opieka medyczna, której praktycznym rezultatem będzie jej społeczne ograniczenie. Zachodnie elity prowadzą wojnę ze wszystkimi i jeśli nie zostaną usunięte, to w krótkim czasie doprowadzą świat do katastrofy. A wtedy, jak przewiduje autor: „ Wyrzucą swe złoto na ulice i będą błagać Boga o śmierć. Ale śmierć nie będzie żadnym wyjściem, gdyż ich przeznaczeniem jest piekło, to które z takim uporem usiłują nam zafundować na ziemi”. „Dlatego też, jedynym ratunkiem jest bezwzględna z nimi walka. Niestety, obok ślepoty i głupoty, członków zachodnich społeczeństw paraliżuje strach przed spojrzeniem prawdzie w oczy. Strach ten jest też udziałem większości związków wyznaniowych, których naczelnym powołaniem jest walka ze złem"
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/547377,szatanski-plan-w-praktyce-czyli-jutro-zachodniej-cywilizacji

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Europa zachodnia i USA są zarządzane przez okultystyczne grupy trzymające władzę nad politykami, i chcą mordować nienarodzone dzieci oraz zabijać starców, wiele z tych działań ma dotykać dzieci by te sały się upiornymi UFO wariatami chcącymi się okaleczać w ramach szaleństwa GENDER ! Jak się domyślamy GENDER to forma demonicznego opętania pochodząca od UFO istot, będących obojnakami - bezpłciowymi ! Elity USA i Europy zachodniej chcą się upodobnić do cywilizacji ufonautów, stąd ich poczynania by niszczyć człowieczeństwo.
http://popotopie.blogspot.com/2015/05/kazdy-ma-prawo-byc-czowiekiem-globalne.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html
Położenie Polski i Polaków jest elementem większej układanki, aby ją ogarnąć proponuję tłumaczenie kilku minut anglojęzycznej audycji, przedstawiającej zawartość amerykańskiej książki o nazwie "Kod Babilonu". W pracy tej znakomici autorzy zawarli wiele starożytnych informacji, które przepowiadają powstanie na Ziemi jednego okultystycznego systemu ucisku, reżimu ostatecznego, budowanego do tej pory w skrytości przez USA i Europę. Wiemy z wielu opracowań doktora Krajskiego, że przez ostatnie lata polskojęzyczne marionetki były mocno zaangażowane w to antyludzkie "dzieło". Można śmiało stwierdzić, że na teren budowy Nowego Babilonu, przynajmniej w Polsce, wparowało właśnie Boskie CBA !
 
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność
https://www.youtube.com/watch?v=Vy0GRoOmMDw
 
Kolbe
Maryja w latach 1981-85 prosiła polskich kapłanów by "się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze." Umocnienie w wierze przez naszego rodaka Ojca Kolbego ma swój cel. Ten święty zakonnik jest szczególnie wprawiony w działalności anty masońskiej, a poprzez jego wstawiennictwo można się ustrzec od wpływu istot inno wymiarowych, które współpracują z masonerią, ale i samej masonerii, będącej pomocnikiem wspomnianego bytu nadprzyrodzonego !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Pytanie do Bacy

Baca, te twoje rewelacje mają

Baca, te twoje rewelacje mają po części potwierdzenie w oficialnych źródłach, ale do całej układanki niepasuje klocek z ostatnimi nalotami Izraeala na Syrję, bo to by znaczyło, że jednak nie sa blokowani, prawda?

Dobrze. Teraz druga sprawa.

Chodzi o tak zwanych imigrantów. Na pewno zauwazyłeś, że wielu z nich mówi po angielsku, ma najnowsze gadżety, niezłe ciuchy itd. A teraz pytanie, komu udałoby się rozpoznać wsród nich obywateli Izraela? Rozumiesz do czego zmierzam?

Zainteresuj się tym, bo jeżeli projekt Judeopolnii jest nadal aktualny, to kiedy nam się tu zwalą, wszyscy wezmą ich za imigrantów. Oni smiało mogą udawac chrześcijan czy jakiś tam umiarkowanych muzułmanów, wystarczy że nie będą uzywać natywnego języka.

Kiedy Izrael straci na znaczeniu i będzie izolowany, Polsce grozi zalew zawodowych morderców. Boję się, że zrobią nam tu, to samo, co robią Palestyńczykom. Być może taka jest częsć planu, nie możemy tego wykluczyć.

Portret użytkownika El Koto

Eh miałem nie komentować ...

Eh miałem nie komentować ... treści. Każdy kij ma dwa końce. Widzę, że nikt nie przemyślał znaczenia tego co pisze ten wybrany-reklamodawca w tym artykule. Mam na myśli znaczenie takich wydarzeń dla Polski i Polaków. To oczywiste, że jeśli się spełni i to przeklęte państewko upadnie, to Polskę czeka fala 2-3 milionów ''nowych'' pasożytniczych krwiopijnych chazarskich ''uchodźców''. (Ukraina to minimum 10 milionów.) Ostrzegam, żaden z nich nie nadaje się do fizycznej pracy bo od tego mają niewolników-palestyńczyków. A jeden będzie lepszy od drugiego. Tam wszyscy są przeszkoleni wojskowo, nawet kobiety, co 3 z nich to ... nauczony zabijać bo trenował już mordowanie na Palestyńczykach, tz tacy z czyjąś krwią na rękach. Słowem: Weterani Babilonu. UE się zgodzi na takie rozwiązanie, zachód już wcześniej nie raz zdradził Polskę, a PIS jest zdolne to zrobić bez mrugnięcia okiem: https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/ Coś mi się zdaje że nadal nie rozumiecie tego, że pasożyt jest niezdolny do funkcjonowania bez swego żywiciela-nosiciela... każdy. Taka jest już w przyrodzie biologia gatunków pasożytniczych.

Strony

Skomentuj