Zamaskowane statki obcych mogą być źródłem dziwnych dźwięków

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Kilkukrotnie już w kontekście dziwnych dźwięków słyszalnych na całym świecie informowaliśmy o hipotezie jakoby były to odgłosy zamaskowanych statków kosmicznych. Do tej pory nie było żadnych dowodów, ale według badaczy z Tercermilenio nagranie UFO z 24 stycznia nagrane nad Hong Kongiem potwierdza, że korelacja między dźwiękami i UFO rzeczywiście istnieje.

 

Na filmie widać coś, co jest nazwane statkiem matką, ale trudno powiedzieć, z czym mamy do czynienia. Niewątpliwie widzimy cztery jasne światła a odgłos, jaki słychać w tle, o ile nie został dograny później, przypomina ten z wielu filmów opublikowanych w Internecie.

Trzeba przyznać, że ostatnio nie ma aż tylu doniesień na temat dziwnych odgłosów. Okres największej ilości zgłoszeń przypadał na styczeń i luty 2012. Zwolennicy powiązania dźwięków z UFO twierdzą, że może to być zwiastunem, że statki obcych już przybyły i być może są gdzieś poukrywane.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Kiedys nie wierzylem w

Witam. Kiedys nie wierzylem w ufo a nawet sie z tego wysmiewalem. Lecz jakies 12 lat temu o okolo 3 w nocy obudzilo mnie jasne swiatlo. Wstalem i zobaczylem jasna kule w odleglosci okolo 100 metrow od domu . Srednica okolo 10m . Nieruchoma na wysokosci 20-30m . Jak odslonilem firange to obiekt ruszyl w kierunku poludniowym. Drugi raz widzialem podobny obiekt  lecz byl na znacznie wyzszym pulapie i poruszal si zygzakami. Moi rodzice tez to widzieli a w naszej gazecie regionalnej pisali ze wiele osob widzialo ten obiekt. To bylo 11 lat temu. Najciekawszy efekt jednak przezylem gdy odprowadzalem znajomom w nocy . Zapytala mnie czy ufo istnieje. Odpowiedzialem ze napewno. Wtedy rozswietlilo sie nad nami potezne swiatlo . Popatrzylismy na niebo a tam zobaczylismy pomaranczowa kreske az po horyzont. Wielu fanatykow ufo dalo by se jajka obciac by cos takiego zobaczyc. Ale wracajac do tematu. Jesli chodzi o maskowanie tych statkow to uwazam ze jest to przesuniecie w czaoprzestrzeni lub stan pomiedzy dwoma wszechswiatami. Kiedys wspomnialem o tym ze w fizyce kwantowej  zachodzi podobne zjawisko tyle ze w mikro skali. Moze odpowiedzialna jest za to czestotliwosc lub fala prowadzaca przypisana danej przestrzeni. A efekty dzwiekowe moga byc skutkiem ubocznym. Po co sie tak zlecieli? Bycmoze czeka ludzkosc cos globalnego i przelomowego a moze potrzebna jest ingerencja z zewnatrz tak bysmy siebie i cala planete nie zniszczyli. Pozyjemy zobaczymy. Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

90 % tych dżwiekow z youtuba

90 % tych dżwiekow z youtuba pochodzi z wojny światów - pozostałe 10 % z innych filmow
"zamaskowane statki obcych" che, che, che!
no ale PO CO one MIAŁYBY SIE MASKOWAC????
no po prostu po kiego?
to one po to przylecialy z drugiego konca wszechswiata zeby udawac ze ich nie ma?
hmmm...
logiki w tym zero - no ale dzieci sie ciesza a uśmiech dziecka to jest przecież najważniejsze.

Portret użytkownika pedros

Właśnie po to. Im więcej masz

Właśnie po to. Im więcej masz pytań i wątpliwości, tym większą sieczkę masz w głowie. Interesujesz się mocniej tematem i stajesz się podatny na manipulacje. Te światła to nie goście innych planet, chociaż ewidentnie za takich chcieli by uchodzić. Zastanów się dlaczego. 

Portret użytkownika pedros

Właśnie po to. Im więcej masz

Właśnie po to. Im więcej masz pytań i wątpliwości, tym większą sieczkę masz w głowie. Interesujesz się mocniej tematem i stajesz się podatny na manipulacje. Te światła to nie goście innych planet, chociaż ewidentnie za takich chcieli by uchodzić. Zastanów się dlaczego. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ziemia stanowi ostatni

Ziemia stanowi ostatni bastion obrony w trwającej wojnie galaktycznej, w której nasza "Legia Cudzoziemska" odgrywa istotną rolę. Obecnie nasi "zleceniodawcy" oraz ziemscy dowódcy tą wojnę przegrywają. lądujące w strefach tajnych baz amerykańskich statki kosmiczne pobierają zaopatrzenie oraz dokonują niezbędnych napraw.Wróg zastosował zupełnie nowe i zaskakujące środki militarne polegające na użyciu pocisków antymaterialnej plazmy przenikającychj osłony pól siłowych naszych statków. Dźwięki wydobywające się z tych statków świadczą o ich uszkodzeniu naszych bezgłośnych  napędów podświetlnych.Nie  bez powodu Amerykanie przygotowują się do wojny na swoim terenie... z ...rozeźlonym najeźdźcą z kosmosu... I to całe wyjaśnienie... Nie wiadomo tylko co się stanie, gdy przegramy tę wojnę....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Osiołki... zamiast (-)

Osiołki... zamiast (-) napiszcie coś mądrego... "zła" prawda tak was boli...?Czy o Naiwniacy galaktyczni sądzicie, że "bracia" z kosmosu nas kochają? O głupcy! jesteśmy im potrzebni bo mamy zasoby największe w galaktyce pod względem populacji i ilości lotników kosmicznych zasoby...Nasze skorumpowane z Obcymi "elity" wydały nas na... śmierć...dla własnego interesu... Oni mają gdzie się ukryć... A wy osiołki... nie..., nnnoooo może w piasek łepki schowacie wypinając dupki... do kopnięcia....

Strony

Skomentuj