Zamaskowane UFO ujawnione dzięki emisji plazmy ze Słońca

Kategorie: 

Rzekome UFO w okolicy tarczy słonecznej

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia przedstawiające zdumiewające anomalie wykrywane w okolicach tarczy słonecznej. Obserwowane anomalie mają często regularny kształt, który pozwala na formułowanie sugestii, że to, co rejestrują nasze obserwatoria solarne to dowód na czyjąś obecność w pobliżu gwiazdy. Właśnie mamy do czynienia z takim przypadkiem.

 

Zdarzały się już przypadki, kiedy widywano obiekty, które zdawały się wręcz pobierać cześć paliwa z gwiazdy. Wielkie sferyczne bąble urywały się po jakimś czasie z powierzchni Słońca. Nie wyjaśniono do końca tego fenomenu.

Często dochodzi też do zdarzeń, w których emisje ze Słońca zdają się zdradzać lokalizację obiektów, które mogły pozostawać w pobliżu gwiazdy stosując jakąś metodę maskowania. Wedle tej teorii, koronalny wyrzut masy poprzez odpowiednie, szczęśliwe ukierunkowanie może ujawnić obecność UFO ukrywających się w okolicy Słońca.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika JA 36

Czego Wy [ciach] skaczecie

Czego Wy [ciach] skaczecie sobie do gardeł jak wściekłe psy. Homosapiens , nie przyznaję sie do tej rasy !!! Na wszystkich blogach to samo nienawiść i wymandrzanie . Czekam z niecierpliwością na Nibiru czy co kolwiek w tym stylu żeby wszystko zmoitła i mam nadzieję że da to początek nowej cywilizacji bo cała ta nienawiść z waszych serc wisi w powietrzu aż czuć jej odór . Zawsze na mądrego znajdzie się mądrzejszy , jeden drugiego zdepcze tylko co z tego i co komu po tym że napcha się swoją pychą i rozdyma swoje ego. Powiem wprost nie chce takiego świata. Jak widzę jak skaczecie sobie do gardeł to żygać mi się chce, szacunek to obce słowo . Po przez pryzmat tego co piszę sam nie jestem lepszy od Was i nie chcę się wywyższać i jeśi tak wyszło to przepraszam

Portret użytkownika SAH

Takich obserwacji jest wiele

Takich obserwacji jest wiele nawet codziennie są fotki , filmiki  , coś tam się dzieje . Ale jedno co mnie zastanawia to widzoą te zjawiska najlepiej dwie satelity teleskopy . Czyli STEREO A i B niewiem dlaczego tylko one to najwięcej widzą i można foty zobaczyć bo z SOHO już nie ????

Portret użytkownika SAH

Juszka ,[ciach] czytaj ze

Juszka ,[ciach] czytaj ze zrozumieniem , ja mówiłem o tym że z SOHO niema albo bardzo rzadko są fotki z dziwnymi obiektami w okolicy Słońca a ze STEREO A-B można codziennie te obiekty oglądać . Więc nie unoś się i nie naskakuj na mnie OK. ? A wiedzę Ty masz małą , opartą tylko na necie i nie pouczaj tu innych bo wiele razy nie masz racji i bzdury piszesz . Tu masz link do tego co napisałem i poobserwuj sobie to co tam się dzieje
   http://www.helioviewer.org/
I jeszcze jedno martwię się czy będziesz potrafił na tej stronie się poruszać i zmienić widok na inny , z innego satelity ale jak by co to pytaj śmiało zrozumiem twój brak wiedzy  Wink

Portret użytkownika Juszka1980OGL

o ile częsciej z sat. stereo

o ile częsciej z sat. stereo widać dziwne obiekty niż z SOHO tylko nie pisz że 2 razy bo to kazdy głypi wie.
po drugie jak coś cipszesz to pisz tak by można wydobyć sens i chęci piszącego a nie jak poprzednio pisałeś o braku fotek - w sumie tak wyszło.
po co zamieściłeś ten link?? jak chcesz pocwaniaczyć znajdź stronkę z aktualnym przekazem a nie obróbką, takie które są umieszczane po 14 sek od zrobienia. haloviewer to nic odkrywczego.
 
 

Portret użytkownika MCRemek

Nie upierajcie się do jednego

Nie upierajcie się do jednego toku rozumowania. Moim zdaniem z materiału wynika, żę obiekt znajduje się znacznie bliżej niż słońce a jedynie przypadkiem jest na lini objektyw satelity a flara plazmy.
Zatem jeśli jest bliżej jego wielkość nie możę być szacowana wg. zasady obok słońca a w takim przypadku jak baca sądzi ma wielkość planety. Wręcz odwrotnie możę być rozmiaru kilkuset metrów !
Ostrość ustawiona jest, rzecz jasna na słońce zatem to, że jest nie wyraźny może być równie oczywiste ze względu na to, że jest znacznie bliżej niż słońce - obiektyw z stałą ogniskową, to  oczywiste, że nikt nie instalowałby ze zmienno ogniskową.
I mamy rozwiązanie przynajmniej co do możliwości bytu tego obiektu.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Tok rozumowania na innym

Tok rozumowania na innym medium jest bynajmniej adekwatny do wyczuwalnej przeze mnie intencji istnienia tej witryny. Dobrze że ująłeś to w ten sposób, bo moim zdaniem zbyt wiele szufladkujemy jako ludzie rozsądni, racjonalni i poukładani. Tutaj pewne osoby (nie będę wymieniał, bo uderz w stół, a nożyce się odezwą) mają tak wielkie ego w stosunku do swojej wiedzy, że wiedza ta jest odwrotnie proporcjonalna do szacunku wobec jej samej - czyli niewiedzy. "Wiem, że nic nie wiem". Idąc dalej moim tokiem rozumowania: mogę jedynie określić swoje własne pojmowanie rzeczy niewyjaśnionych. Ludzie często mylą pojęcia tylko dlatego, że różne wyobrażenia określane są kontekstem słów pisanych i mówionych. Wyobraźnia ląduje wówczas w koszu. Zamiast na spokojnie śledzić zbieżności własnej wiedzy w połączeniu z intuicją i wyśmiewamy ludzi, nazywając ich wariatami. No ale na szczęście wariaci mają częściej rację, niż państwo racjonalni. Takie "ja jestem mądry, a inni są głupi" to najszybsza droga w ciemną dupę, za przeproszeniem.
Teraz na pewno zejdzie się wataha uszczypliwych zarozumialców, bo oczywiście - nie mam racji. Osobiście nie mówię, że jestem święty, bo czasem też bywam uszczypliwy. Przepraszam :/

Strony

Skomentuj