Na zamku w Dover pojawił się duch

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Incydent w Dover Castle, poważnie przestraszył miejscowych strażników. Jednocześnie to co nakręciła kamera telewizji przemysłowej zainteresowało fanów zjawisk paranormalnych na całym świecie. U bram muzeum został nakręcony duch.

 

Kamera CCTV zainstalowana przy wejściu do jednego z największych zamków w Anglii, zarejestrowała dziwny obiekt. Widać coś co może być traktowane jako ciemna rozmyta postać przechadzająca się przy wejściu do zamku w Dover (Dover Castle), który jest obecnie zamieniony w muzeum. Dziwny cień zaalarmował strażników, a jeden z nich udał się w tamtym kierunku, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Jednak do czasu, gdy mężczyzna podszedł do bramy, tajemnicza postać zniknęła.

 

Według brytyjskich dziennikarzy, 11-sekundowy film pokazujący spacer duchy, został zamieszczony w serwisie YouTube przez użytkownika, znanej tylko jako spyder1spanner2. W komentarzu do filmu, podkreślono, że został nakręcony za pomocą kamery telefonu komórkowego. Autor twierdzi oczywiście, że to nie oszustwo, ale nie proponuje swojej wersji tego, co zawiera nagranie.

 

Wiele osób widząc to nagranie było pod wrażeniem i duża cześć z nich gotowa była uwierzyć, że jest to rzeczywiście film przedstawiający jakiegoś zabłąkanego ducha z zamku w Dover. Ludzie komentujący to nagranie zasugerowali, że pierwotnie zostało ono wykonane przez jednego z ochroniarzy, który próbował dociec tego, co tam się stało. Do dzisiaj nie wiadomo, czy był to pokaz technologii typu stealth czy też rzeczywiście manifestacja zjawisk paranormalnych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roni _Tornado

Rzeczywiście lazła tamtędy

Rzeczywiście lazła tamtędy jakaś sylwetka półprzezroczysta, zanim podszedł jakiś facet. Niektóre nagrania mogą być fałszywkami ale na pewno nie wszystkie. Wiem, że duchy istnieją bo doświadczyłam osobiście kilkukrotnie ich różnych manifestacji. Kiedyś w nocy widziałam ciemną, półprzezroczystą sylwetkę ludzką jak bezszelestnie sunęła w powietrzu przez mój pokój i przeniknęła przez ścianę do sąsiadów. Straszne i tajemnicze to było.

Portret użytkownika b@ron

strażnicy powinni zostać

strażnicy powinni zostać sprawdzeni alkomatem, ten duch, to może być właśnie strażnik, który wyszedł na obchód, jednak był dzisiejszy i dlatego wyglądał niewyraźnie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

muszę powiedzieć że tak

muszę powiedzieć że tak wyraźnego nagrania zjawisk paranormalnych już dawno nie widziałem i osoba która teraz jest duchem musiała być całkiem niedawno umarła lub zamordowana...
bez trudu udało mi się u ducha rozpoznać czarne spodnie, białą koszulę oraz ten typowy dla zdezorientowanych duchów kompletny brak orientacji w terenie... biedaczek na bank szukał drogi do nieba i widać że ma coś z oczami bo nie potrafi jej dobrze zobaczyć... normalnie duchy przechodzą jak wiemy swobodnie przez ściany a ten nawet przez otwartą bramę nie dał rady... generalnie wątły nie jest i myślę że to dlatego mu tak ciężko hmm... "idzie", bo za życia był niepełnosprawny intelektualnie...
po śmierci jak widać duch nie tylko jest nadal upośledzony i to prawdziwy cud że sobie krzywdy nie zrobił... przecież te wredne krawężniki w Anglii sa tak wysokie... w każdej chwili mógł się przewrócić i zrobić sobie kuku... albo wpaść na te pionowe słupki których najwyraźniej się wystraszył... coś go na śmierć wystraszyło i dałbym wiele żeby się dowiedzieć co powoduje u ducha tak silne lęki...

Skomentuj