Zaskakujące odkrycie genetyków może wyjaśnić istnienie zjawisk paranormalnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Genetyka może dać ostateczne wyjaśnienie dla tak tajemniczych zjawisk jak jasnowidzenie, intuicja, bioenergoterapia czy aura. Zachodni naukowcy twierdzą, że 10 % naszego DNA, które jest odpowiedzialna za budowę białek to jedyna interesująca zawartość naszego kodu genetycznego. Ich zdaniem pozostałe 90% „śmieci”. Specjaliści ze wschodu twierdzą jednak, że to rzekomo nadmiarowe DNA pełni bardzo ważną funkcję.

 

Grupa rosyjskich naukowców, prowadzonych przez biofizyka i biologa molekularnego Piotra Garjajewa stwierdziła, że taka dominująca część DNA, po prostu musi zawierać cenne informacje.  Aby poznać tę tajemnicę zaprzęgnięto do pracy nie tylko genetyków, ale również lingwistów.  Przeprowadzono niezwykłe badania mające na celu zbadanie wpływu drgań na ludzkie DNA.

 

Rezultaty są zupełnie nieoczekiwane. Okazało się, że dane są przechowywane w genach, tak jak w pamięci komputera.  Ponadto, wydaje się, że nasz kod genetyczny wykorzystuje zasady gramatyki i składni w sposób, który jest bardzo bliski do ludzkiego języka!  Odkryto również, że nawet struktura par zasadowych przestrzega zasad osobliwej gramatyki i składni.  Może to prowadzić do wniosku, że wszystkie nasze ludzkie języki to tylko werbalizacja naszego DNA.

 

Najbardziej niesamowitą konsekwencją tego odkrycia jest to, że ludzkie DNA może być zmienione i przebudowane z pomocą wypowiadanych słów czy zwrotów.  Kluczowe dla zmiany DNA jest bowiem użycie właściwej częstotliwości.  Korzystanie z częstotliwości radiowych i modulowanego światła według rosyjskich specjalistów może wpłynąć na metabolizm komórkowy, a nawet naprawić wady genetyczne.

 

Prace te dostarczają naukowego wyjaśnienia dla fenomenów takich jak sugestia i hipnoza a zwłaszcza tego, dlaczego mają tak silny wpływ na ludzi.  Nasze DNA jest zaprogramowane przez naturę, aby "odpowiadać" na słowa.  Niektórzy duchowi przywódcy wiedzieli o tym od zawsze, a wszelkie formy sugestii i "energii psychicznej" oparte są głównie na tym zjawisku.

 

Rosyjscy naukowcy odkryli również genetyczną podstawę intuicji lub czyli tak zwanej hiperkomunikacji. Termin ten bywa używany do określenia sytuacji, w której dana osoba nagle otrzymuje informacje z zewnętrznego, nie do końca zidentyfikowanego źródła.  W naszych czasach jednak zjawisko to staje się coraz rzadsze.  Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że trzy główne czynniki, które hamują taką hiperkomunikację, czyli stres, niepokój i nadpobudliwość mózgu, stały się w naszych czasach bardzo powszechne.

 

Dla niektórych stworzeń, takich jak mrówki, hiperkomunikacja jest częścią ich codziennej egzystencji.  Gdy ktoś usunie z gniazda królową tych owadów pracują jak gdyby nic się nie stało realizując plan, jednak jeśli królowa zostanie zabita, wszystkie prace zatrzymają się natychmiast.  Prowadzi to do podejrzenia, ze tak długo jak "królowa" żyje, ma wpływ na członków kolonii przez zdolność do hiperkomunikacji.

 

Ustalenia rosyjskich genetyków proponują biologiczne podwaliny do zrozumienia mechanizmu hiperkomunikacji. Być może dzięki temu ludzie mogą być w stanie przywrócić utracone możliwości, aby ponownie nauczyć się, jak jej używać.  Naukowcy odkryli, że nasze DNA może tworzyć tak zwane "namagnesowane tunele". Jest to miniaturowa wersja tak zwanych mostów Einsteina-Rosena.

 

Te teoretyczne kanały łączą różne regiony wszechświata i pozwalają na przekazywanie informacji kwantowych poza czasem i przestrzenią.  Jeśli możemy świadomie aktywować i zarządzać tymi połączeniami, możemy skorzystać z naszego DNA, do przekazywania i odbierania informacji z sieci danych wszechświata.  Możemy również kontaktować się z innymi członkami tej sieci.

 

Wyniki uzyskane przez rosyjskich naukowców są tak rewolucyjne, że niektórzy po prostu nie mogą w to uwierzyć.  Zdaniem wielu naukowców, którzy są aktywnie zainteresowani tymi badaniami DNA, ich wyniki odzwierciedlają znaczne zmiany zachodzące na naszej Ziemi, Słońcu i w Galaktyce.  Zmiany te wpływają na ludzkie DNA i rozwój ludzkiej świadomości w sposób, który możemy w pełni zrozumieć dopiero w odległej przyszłości.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Arturyn

Polecam przeczytać książkę

Polecam przeczytać książkę "Jak politycy nami manipulują.  Zakazane techniki" Pawła Rogalińskiego. Tam to wszystko jest opisane w praktyce - jak politycy amerykańscy wykorzystują hipnotyczne techniki perswazjiw celu utrzymania kontroli nad elektoratem. Wybitna, fascynująca, chociaż trochę krótka. Mam nadzieję, ze będzie kontynuacja.

Portret użytkownika Kazek12

Zachodni nukowcy to kpiarze z

Zachodni nukowcy to kpiarze z rzeczywistości i nie nallezy dawać ich wypocinom wiary, bo ich publikacje maja na celu stłamszenie człowieka jako tkiego i pokazanie, że nie ma on żadnej wrtości, gdy faltycznie człowiek to istota  nieograniczona, składjca się ze świadomości i energii, połączoną ze wszystkim co istnieje, za sprawą jednolitego pola świadomości.które idealnie harmonizuje i reguluje swobodny przepływ stworzenia.. Jesteśmy świadomością. Nie jesteśmy przedmiotami, nie jesteśmy materialni. Nie may granic.
Z takim postrzeganiem człowieka nalezy się zgodzić i takie postrzeganie należy szerzyć.

Portret użytkownika Józef

Trzeba mieć umysł otwarty, a

Trzeba mieć umysł otwarty, a nie zamknięty przez uprzedzenia narodowe lub rasowe. Jakieś 20 lat temu czytałem o metodzie leczenia wielu chorób komurkami macierzystymi stosowaną przez panią doktor  z Indii; i nie trzeba było zbyt długo czekać gdy i w krajach zachodu zaczęto stosować tą metodę. W Chinach jest klinika lecząca bez udziału leków - lekarze laczą nawet bardzo ciężkie przypadki przy pomocy intonowania głosem (np trzech lekarzy ustawia się za pacjentem i intonuje mantrę życzeniową, a efekt następował w bardzo krutkim czasie /kilku minut/). Słowo wypowiedziane w myśli (lub na głos) w odpowiednim stanie psychicznym wypowiadającego może zabić, lub uzdrowić. Wiem co piszę, bo sam to przeżyłem/doświadczyłem. Jasnowidze - i bioenergoterapeuci - dzielą się na dwie podstawowe grupy: co nic nie umieją tylko dużo mówia; druga grupa dzieli się na trzy podgrupy: - Jasnowidze - co potrawią odgadnąć tylko przeszłość; co potrafią odgadnąć tylko przyszłość; co potrafią jedno i dugie w zależności od własnego nastawienia; - bioenergoterapeuci też dzielą się na trzy podgrupy: - co potrafią tylko zaszkodzić (kiedyś o takich mówiono ze "rzucają uroki"; - druga grupa co potrafią tylko pomóc; - trzecia grupa co potrafią jedno i drugie w zależności od własnych intencji/nastawienia.

Mogę napisać też że nic /żadna informacja/ nie ginie bezpowrowrotni i są ludzie którzy potrafi ą powiedzieć co działo się w danym miejscu w pewnym czasie. Człowiek też zachowuje w swoje pamięci wszystko /w pod świadości/. Są metody które pozwalają przypomnieć wszystko (nawet przeżycia i słowa przed urodzeniem, a nawet życzenia rodziców w okresie przed urodzeniem) /i to nietylko podprogowo, czyli w hipnozie/. Wiem co piszę, bo sam tegodoświadczyłem.

Portret użytkownika natuRIST

Reflesja ta dotyczy

Reflesja ta dotyczy funkcjonowania całego świata - nie tylko ludzi.Przecież ludzie to tylko cząstka natury - może bardziej świadoma jak ludzie sądzą- która ma swój czas i miejsce.Wszechświat żądzi się naturalnymi prawami - matematyki,fizyki i td.- wg. których w zbiorze materji oraz energi. po wtarza sie cykl SYNTEZY I ROZKŁADU ..

Portret użytkownika AMRŚP

... No to skoro tylko 10%

... No to skoro tylko 10% genów jest coś warte u cżłowieka... to ja zadam rutynowe pytanie ortodoksom ewolucjonizmu... Jest ta ewolucja pozytywna, czy nie jest...?
 Śmieci na ogół powstają z degradacji czegoś wartościowego... Np. z mędrców i myślicieli powstali ewolucjoniści...
 Z ludów osiadłych o wysokiej kulturze... koczownicy... itd... itd...
 

Portret użytkownika moon fake

Kawał jest przedni aczkolwiek

Kawał jest przedni aczkolwiek w przeciwienstwie do USA ich naukowcy prowadzą o wiele gruntowniejsze badania i w szerokim spektrum bez klapek na oczach. Obojętnie w jakiej dziedzinie a co najwazniejsze nie wmiatają niczego pod dywan.

Portret użytkownika Datu

NIe ma smieciowego DNA, DNA

NIe ma smieciowego DNA, DNA jest zbiorem mozliwosci, a odpowiednie czasteczki DNA sa uaktywniane pod wplywem bodzcow z zewnatrz ... chodzi mi tutaj o postrzeganie swiata, oraz dopasowywanie sie do jego warunkow, juz w trakcie powstawania plodu.
Pozdrawiam

Portret użytkownika AMRŚP

no tak... a ja powiedziałbym,

no tak... a ja powiedziałbym, że badanie tych pozostałych 90% skłądników genetycznych człowieka to jak przeswietlanie gówna rentgenem... Moim zdaniem to oczywiste odpady... i wiem od zawsze skąd się u nas znalazły......

Strony

Skomentuj