Zbliża się czterdziesta rocznica zjawiska UFO w Emilcinie!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nieubłaganie zbliża się pewna istotna data w polskiej ufologii. Już w ten czwartek czyli 10 Maja 2018 roku będziemy świętować 40 rocznicę zjawiska UFO w Emilcinie. Małej wioski w województwie lubelskim która była areną jednej z najbardziej niesamowitych historii o UFO w naszym kraju.

Kwestia tego czy było to autentyczne zjawisko czy też mistyfikacja jak uważa między innymi pan Bartosz Rdułtowski, z którym notabene prowadziliśmy pare lat temu wywiad, pozostawmy na bok. Nadchodzący czwartek jest pamiątką po jednym z najdziwniejszych zjawisk UFO w historii Polski jeśli nie na świecie! Dla tych którzy nie mają pojęcia o co chodzi, przebieg zdarzenia był następujący. Rolnik, Jan Wolski jechał furmanką  przez las w kierunku swojego domu. Zauważył nagle, że na jego trasie stoją dwie humanoidalne istoty, które uznał za „Chińczyków”.

Przejechał koło nich a istoty bezceremonialnie wsiadły na jego furę (co na wsi było czymś normalnym). Jak twierdzi rozmawiali oni jakimś dziwnym językiem, który ten prosty człowiek okreslił jako "tatatatatatata". Po jakimś czasie dojechali na polanę w pobliskim zagajniku, gdzie znajdował się zawieszony bezszelestnie pojazd. Rolnik wspominał, że kobyła ciągnąca wóz nie wyglądała na specjalnie zaniepokojoną, ale on zaczynał się czuć nieswojo. Prawdziwa przygoda rozpoczęła się jednak dopiero później gdy obcy wpuścili go na ich statek kosmiczny.

Meżczyzna wspominał, że na pokładzie dziwnego pojazdu przypominającego według niego dom z czterema filarami po bokach, widział wiele ogłuszonych ptaków. Obcy zbadali dokładnie rolnika komunikując się z nim przy tym za pomocą migów choć bazując na jego opowieści nie wykluczone że również i na poziomie telepatycznym. Po przeprowadzeniu badań, kosmici pożegnali się z nim i ostatecznie wypuścili mężczyznę ze statku. Już w kwadrans później pojazd zniknął z polany a nikt poza Janem Wolskim nie widział go z bliska.

Nie da się ukryć, że sprawa UFO z Emilcina jest o wiele bardziej dziurawa, niż chcieliby tego polscy ufolodzy. Wiele elementów tej układanki, jak choćby odkrywane po latach zakłamania w opisie kosmitów czy pomijane w śledztwie koneksje pomiędzy Witoldem Wawrzonkiem (człowiekiem który zgłosił to zdarzenie) i Zbigniewem Blanią (ufologiem prowadzącym śledztwo) oraz Wawrzonkiem i Wolskim stawiają wiarygodność tej historii pod wielkim znakiem zapytania. Mimo wszystko, nadal nie dysponujemy ostatecznym dowodem na prawdziwość lub fałszywość zdarzenia z Emilcina. Dopóki nie poznamy jakichś nowych dowodów, jedyne co możemy zrobić to spekulować.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika noitak

spotkał to spotkał a jak nie

spotkał to spotkał a jak nie spotkal to nie spotkał jedno jest pewne dowodów brak bo wykrywacz kłamstw to nie jest żaden dowód, żaden problem sfałszować jeśli ktoś wierzy w to co mówi, może ktoś chciał jakoś to zadupie wypromować czy coś nie wiem może mu sie coś przyśniło wiem jedno bo niedaleko mieszkam pomnik to  kwadratowy szescian z blachy na kamiennym podescie, kasy poszło a wygląda jak robiony przez lokalnego spawacza w komórce

Portret użytkownika pawlittobyłozajęte

Zasze się zastanawiałem, a co

Zasze się zastanawiałem, a co jeśli zielone ludziki maja zieloną skórę bo roślinność na ich planecie ma kolor naszej i to wszystko wynika z specyficznego promieniowania ich macierzystej gwiazdy.

Portret użytkownika Ważna informacja

To będzie największy protest

To będzie największy protest - protest który bezie nadawany w internecie na żywo na YouTube. każdy może głodować i nadawać protest głodowy 1 czerwca na żywo na YouTube. Zapraszam do protestu głodowego żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywaja chore dzieci. Protestować możecie wszędzie nawet w domach byle nadawać protest na żywo na YouTube lub innych stronach internetowych.
 

Portret użytkownika Znawca

Moim zdaniem ta wizyta byla

Moim zdaniem ta wizyta byla prawdziwa, osobiście skłaniam się coraz bardziej do tego, że to byli reptilianie, pasują do tego gatunku jak ulał ! Właściwie to byli żabowaci, a to mi ciągle przypomina werset z Biblii, z Apokalipsy 16:13 "I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii,  i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy". To są moim zdanie te istoty wspomniane w Biblii, innej możliwości raczej nie ma, bo oni z wyglądu byli żabowaci na 100%, z tymi stopami jak płetwy i błonami między ich pazurowatymi palcami ! Ludzkość coraz bardziej będzie przypominała ufonautów, oni tak mocno wszczepili implanta ziemianom, że elity już chcą zostać ufonautami i być jak duchy ! Tu jest ciekawy artykuł o tym "Również tak zwany transhumanizm przypomina dawną gnozę. Piewcy tej szaleńczej ideologii dążą do „zbawienia” przez wiedzę i (poniekąd) do uwolnienia się od cielesności. Pragną wykorzystać obecną i przyszłą technologię do przemiany człowieka w transczłowieka, a następnie postczłowieka (de facto półboga). Przyniesie to jakoby wyzwolenie od chorób, polepszenie tak zwanej „jakości życia” i jego długości.Niektórzy transhumaniści pragną wręcz nieśmiertelności. Mowa tu o tak zwanej Inicjatywie 2045 wspieranej przez rosyjskich miliarderów i naukowców z Harvardu. Dążą oni do zastąpienia ludzkiego ciała przez „ciało hologramowe” i skopiowanie świadomości ludzkiej do komputera. Brzmi to jak sen szaleńca, ale te realizacja tych projektów już trwa. Zaangażowani są poważni ludzie i poważne pieniądze. Co istotne, w XXI wieku transhumanistom jest coraz bardziej po drodze z rewolucją seksualną, w tym ideologią gender. Razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową, zdolną rozsadzić oparty na chrześcijaństwie gmach zachodniej kultury. Z kolei zdaniem J.B.S. Haldane’a (1882-1964), do 2074 roku jedynie 30 procent wszystkich dzieci będzie przychodzić na świat z łona matki. Współcześnie naukowcy szacują, że tego sztuczne łono (ektogeneza) stanie się w pełni dostępna za od 10 do 60 lat." http://www.pch24.pl/transhumanizm---ostatnie-dziecko-rewolucji-seksualnej-,60139,i.html#ixzz5EzSXHHlq

Ciekawe że do Polski fałszywy prorok wysłał ropuchowatych ufonautów ?! Nie do USA, ale do Polski !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Adamski

Książkę p. Rdutłowskiego

Książkę p. Rdutłowskiego zamierzam przeczytać, więc nie chciałbym psuć sobie przyjemności z jej czytania, ale wprowadzcie mnie lekko - kto stoi za mistyfikacją tego wydarzenia? Bo, o ile dobrze rozumiem, nie sam p. Wolski

Skomentuj