Zbliża się ostatni akt planu NWO, fałszywa inwazja obcych

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Gordon Duff, redaktor naczelny popularnej strony "Veterans Today", w ostatnim wywiadzie radiowym wyjaśnił, że ​​UFO i obcy istnieją i są tutaj na Ziemi. Duff, były pracownik amerykańskiego wywiadu, udowadnia również, że Stany Zjednoczone rozwinęły technologie antygrawitacyjne i posiadają tajne bronie oraz bazy nie tylko na Ziemi, ale i w kosmosie.

 

Według niego istnieją już bronie energetyczne o sile rażenia wielokrotnie przekraczającej możliwości destrukcji, jakie zapewnia broń jądrowa. Duff twierdzi, że tego typu broń jest już dawno umieszczona w przestrzeni kosmicznej. Według niego jest w to zaangażowana NASA, która prowadzi jawny i tajny program kosmiczny.

 

Autor "Veterans Today" twierdzi, że na Ziemi znajduje się bardzo wielu przedstawicieli obcych cywilizacji i z częścią z nich współpracuje amerykański rząd. Duff mówił również, że "Ameryka jest najeżona podziemnymi tunelami i bazami" i że "są ludzie w tym kraju, którzy spędzają całe swoje życie pod ziemią, gdzie mamy drugą populację". Gordon Duff twierdzi, że to wszystko jest utrzymywane w tajemnicy przed społeczeństwem, które jest mentalnie zniewolone. Według niego nic nie wygląda tak jak się wydaje a rzeczywistość ma drugie dno, o którym nie wiemy i go nie dostrzegamy.

Na łamach "Veterans Today" Duff wielokrotnie przestrzegał, że istnieje plan ustanowienia planetarnych rządów, których istnienie zostanie wyjaśnione, jako potrzeba przeciwdziałaniu rzekomej "Inwazji Obcych". Miałoby to być wykonane w formie inscenizacji na tyle sugestywnej, że cały świat wstrzyma oddech. To byłoby zdarzenie wielokrotnie większej rangi niż dziwny atak na WTC, który zapoczątkował erę amerykańskiego militaryzmu na niespotykaną skalę.

 

Kontrowersyjne teorie Duffa powodują, że wiele osób nie traktuje jego tekstów poważnie. Gdy czyta się o bitwach między UFO a Ziemianami, jakie podobno są toczone na Antarktydzie to wiele osób zada sobie pytanie czy to jeszcze informacje czy już tylko rozrywka nowego typu.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika boulibrat

muszę ci powiedzieć że

muszę ci powiedzieć że faktycznie świetny materiał. Ja oglądałem go już wcześniej. Zauważyłaś może,że  jeżeli wzielibyśmy pod uwagę fale mieszane i gdyby taki model poruszania się wszechświata faktycznie istniał to bardzo łatwo by było podróżować w czaso-przestrzeni? Punkty teraźniejszości i nieokreślone punkty przeszłości stykają się ze sobą i nie trzeba być tu geniuszem, żeby to zauważyć. Więc jeśli miałby odpowiednie narzędzia do tego żeby obliczać miejsca i czas styku fal to można by było podróżować załamując czaso-przestrzeń a wtedy wszystko staje się oczywiste tzn.przeznaczenie, sytuacje geopolityczne itd. W głębszym wywodzie można nawet stwierdzić, że sami sobie kreujemy rzeczywistość bo jeśli nasza energia istnieje w przyszłości gdzie podróż w czasie jest czymś normalnym to ta energia może kreować przeszłość czyli naszą teraźniejszość. Więc według założeń tego filmu przyszłość, teraźniejszość i przeszłość nie istnieje. Istnieje tylko zjawisko załamania czaso-przestrzeni a my żyjemy w którymś momencie tego załamania. Jednak w przyszłości jako istoty bardziej "rozumne" jesteśmy Bogami dla nas samych w przeszłości ponieważ nasza mądrość (w przyszłości) jest potężniejsza od wszechświata i nawet nie ma końca jak sam wszechświat a nawet jeśli ma koniec to może on być zarazem początkiem. Istota Boga? Nie musicie się z tym zgadzać ale faktycznie potrzeba tylko odszukać miejsca styków przeszłości, przyszłości i teraźniejszości( a biorąc pod uwagę prawdziwość prezentacji w powyższym filmie) takie punkty istnieją!  teoria przepowiadania przyszłości też staje się racjonalna ponieważ jeśli są miejsca styków punktów w różnym okresie czasu to procesy trwające na ziemii też są w jakimś stopniu powtażalne. Trzeba tylko obliczyć miejsce styku czaso-przestrzeni a wszystko nawet teorie majów nie będą tylko legendą a faktem. Więc jeśli istniała jakaś zaawansowana cywilizacja ludzi w przeszłości która została zniszczona przez jakiś czynnik ludzki, kosmiczny czy naturalny najprawdopodobniej w momencie styku fali czaso- przestrzeni się nakłada na sytuację cywilizacji w przyszłości a procesy zachodzące w tym czasie wpływają zarówno na nas na przyszłość i na przeszłość.

Portret użytkownika jaa

gdybym był kosmitą i chciał

gdybym był kosmitą i chciał zdominować ludzkość to widząc albo wiedząc, że są podatni na sugestię i hipnozę wykorzytałbym te narzędzia do tego żeby za ich pomocą sterować ludźmi. Tylko w sumie po co miałbym to robić? Chyba, że ich emocje dawałyby mi jakiś rodzaj energii albo gdyby życie na Ziemi było jakąś grą a od jej wyniku zależałyby moje profity. Bo w przeciwnym przypadku byliby dla mnie, znającego kosmos o wiele lepiej niż oni i mającego dużo większe możliwości ekspansji lub przemieszczania się ponadczasowego i pozaprzestrzennego od tych ludzi, jedynie ciekawostką. Takim eksponatem na którym można przez chwilę skupić uwagę, ale poza tym nie warto sobie zawracać nim głowy. To jest proste: ilu z tych ludzi, którzy mogą zarabiać co miesiąc, dajmy na to sto tysięcy złotych, interesuje się sprawami i problemami ludzi, którzy mogą zarobić góra dwa tysiące złotych? Może kilku, a i to dlatego, że byc może mają na oku jakiś interes z tym związany. A jeżeli sami ludzie nie interesują się problemami swoich współobywateli to niby dlaczego mieliby interesować się nimi jacyś zupełnie obce im istoty? Że niby lepiej nas rozumieją niż my sami siebie? A co my wiemy o tym jak traktują siebie choćby sarny i jelenie? Jeżeli jest ciężka zima to co poniektórzy z nas trochę je dokarmią ale to wszytsko na co nas stać. Ani nie wiemy co myśą ani nas to praktycznie nie intersuje. I tak jest z ewentualnymi kosmitami.  

Portret użytkownika kacper

Czy nie zastanawialiście się

Czy nie zastanawialiście się nad konsekwencjami podróży w czasie
Po prostu jak by ktoś miał ile razy by robił "skok" na totka dwa razy trzy ?
Nie, pjechał by wstecz  i zorganizował sobie całą władzę
tu jest wypowiedź historyka
http://www.youtube.com/watch?v=j5jv8qJJ5os
Historyk nie rozumie pewnych rzeczy  iale mówi o faktach historycznych
o nie o ewentualnych innych rozweiązaniach problemu.
Cenny jest rys historyczny ale interpretacje całości należy do nas.
Tak iż przedstawienie już było
a teraz mamy tylko kontynłacje  różnych poziomów technicznych tych którzy ingerowali ingerują
w nasze postrzeganie świata.

Portret użytkownika MatFi

Jak ostatni etap NWO drogi

Jak ostatni etap NWO drogi adminie? Skoro nie było jeszcze pierwszego czyli fałszywych odkryć, ani drugiego czyli fałszywego przyjścia Chrystusa. Do trzeciego jeszcze daleko, co prawda rządy mogą wykorzystać obecną sytuację w Korei Płn., jedynie co do wprowadzenia pierwszego i ewentualnie drugiego etapu. Pozdrawiam.

"Śpiszemy się kochać świat, tak szybko może go nie być."

Portret użytkownika bunch

Sprostowanie... "Spieszmy się

Sprostowanie... "Spieszmy się kochać świat, tak szybko może go nie być". To prawda, sami będziemy sobie winni, jeżeli zniszczymy nasz dom, naszą planetę, drugiej takiej nie będzie, jeśli już gdzieś jest... to i tak nie wszyscy z nas tam dolecą i przeżyją. 

Portret użytkownika Zenek

Fałszywe odkrycia są przecież

Fałszywe odkrycia są przecież non stop. Co chwila by dać wirtualno pokrycie w zasobach wirtualnej walucie globalnej zwanej szklanym paciorkiem z usa ODKRYWANE SĄ NIEZMIERZONE ZŁOŻA ROPY CZY GAZU. O WIELOBILIONOWEJ WARTOŚCI. Jak myślisz są realne w świecie gdzie wszystko u wszystkich zostało juz zsatelitowane kilkadziesiąt lat temu czy tez mają tylko sztucznie nadawać "wartości" różnego rodzaju akcjom czy innym maklerskim papierkom. Pomyśl. ;p
 
 

Portret użytkownika jaa

niby po co jakies UFO miałoby

niby po co jakies UFO miałoby się ujawniać albo nie ujawniać? Albo niby po co miałby powstawać jakiś światowy rząd? Żeby rządzić? Jeżeli ci co go mają stworzyć dotąd nie rządzą to niby kto mialby go stworzyć? Kosmici? Albo jacyś oddolni ludzie? ktoś wymysla bajki albo to jakaś forma propagandy mająca na celu powstrzymanie kogoś kto tym wszystkim bogaczom i rządzącym obecnym władcom świata może poważnie zagrozić. Jest jakaś inna wersja? Jeżeli ci co rządzą mieliby jeszcze tworzyć jakiś światowy rząd żeby dalej rządzić to niech mi ktoś wytlumaczy po co mieliby to robić? Albo jakaś tajna grupa kogos tam co to niby od iluś lat już się do tego przygotowuje i co? Wciąż się szykują? To jak oni chcą rządzić tymi wszystkimi co teraz rządzą i ani chętnie ani łatwo władzy nie oddadzą. A to nie są pierwsi naiwni, którym będzie można wcisnąc byle kit o UFO. Bo gdyby nawet jakieś przyleciało i wylądowało to niewiele by to ich obchodziło jeżeli chodzi o oddanie władzy. No i jak ktoś sobie wyobraża takie sprawowanie władzy? Przecież ONZ to kiedyś z założenia miało chyba być takim światowym rządem i nic z tego nie wyszło bo nie mogło. Europa, i to tylko w części, nie potrafi zdobyć się na utworzenie jakiegoś wspólnego rządu a to co jej wychodzi to i tak niewiele. A gdyby to miało dotyczyć wszytskich państw to dopiero byłby chaos albo ściema. Idea jednego, światowego rzadu bierze się chyba z tego, że skoro, przynajmniej w pewnych aspektach, świat zmienia się w globalną wioskę to władza też powinna być taka uniwersalna i jednolita. Ale to mrzonka. Jedyne logiczne wytłumaczenie tego typu tez to próba powstrzymania kogoś kogo ci wszyscy rządzący mogą się obawiać, że im odbierze to co mają czyli wladzę i majątek. Czyli kogoś o kim mówią chyba wszystkie starożytne przekazy, że będzie. Po to żeby albo się nie ujawnił albo jeżeli się ujawni to żeby ludzie powątpiewali w to, że to jest ktoś ważny.

Portret użytkownika zico169

istnieją ludzie którzy

istnieją ludzie którzy posiadają wiedze o zawansowanych technologiach i którzy się ukrywają czekają na czasy gdy ludzie się obudzą , kobiety i męszczyżni nazywają sie iriszi i iryszim . noszą rózne nazwy gdy czas nadejdzie pomogą ludziom odzyskać możliwość podrózowania po kosmosie . ziemia jest chroniona przed atakami z kosmosu , są robione patrole przez ufo w formacjach dwu lub trzy osobowym. kazdy jest obserwowany na ziemi . są rózne rasy obcych i rózne siły w kosmosie , a ludzie są wielkim potencjałem w kosmosie który niepowstał w sposób naturalny i wszyscy są udoskonalani genetycznie.  nadeszły czasy gdy cała wiedza zostanie ujawniona a to dlatego ze jest przeludnienie , jest mało żywności i ziemia jest zanieczyszcona . chumanitarne zmniejszanie ilości ludności budzi kontrowersje nawt wśród obcych ras. te 3 najblisze lata to lata bumu technologicznego PRZYGOTUJCIE SIE
">http://www.youtube.com/watch?v=3RJXNFAB7WE...
http://www.youtube.com/watch?v=htGbZs9pfQI
 

Portret użytkownika UFO-Emilcin

Historia Travisa

Historia Travisa Waltona(język polski)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z6xtfvFB_8s
 
W 1975 r. Travis Walton, dwudziestokilkuletni pracownik służby leśnej, wraz z kilkoma swoimi kolegami z pracy jechał drogą w Parku Narodowym Apache - Sitgraves w stanie Arizona. Był wieczór 5 listopada, kiedy nagle pasażerowie furgonetki zauważyli coś bardzo dziwnego. Z oddali zaczęło dobiegać do nich światło, które jak się wkrótce okazało emitowane było przez niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie dysku.
 
16 minuta agenci rządowi sprawdzają teren !

Portret użytkownika Endor

Kolego Emilicinie ten film o

Kolego Emilicinie ten film o Travisie potwierdza, że ufo to niebezpieczna sprawa i wszyscy powinni się modlić do Chrystusa Pana, Maryji Dziewicy oraz Ducha Świętego ! Maryja dała ludzkości obraz nie ręką ludzką uczyniony, oto on:

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Elvis

@Endor, ciekawe czy zwróciłeś

@Endor, ciekawe czy zwróciłeś uwagę, ale nie chyba, bo dałeś ten durny obrazek. Zobacz na dół. Widzisz ten czarny obiekt? Wiesz co to, i co symbolizuje? Chyba nie skoro dałeś go. ....
Wypowiedź von Brauna da się w pewnym momencie interpretować na dwa lub trzy różne sposoby. Zwłaszcza niespójna jest jego wypowiedź w kwestii Kosmitów. Kubrik zrobił kiedyś film w którym zakodował informację, że Oni istnieją i od dawna zamieszkują Układ Słoneczny, dokładnie obiekty wokół Saturna.

Portret użytkownika ArtemidaMaat

Ty tym postem kwestionujesz

Ty tym postem kwestionujesz słowa NAJWYŻSZEGO.

„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby, ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko,
ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój
Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem
tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają
Moich przykazań”.
2 Mojż. 20:4-6; (również 5 Mojż. 5:8-10;).

Pisze wyraźnie, czyżby ludzie nie umieli czytać??

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Spisywanie formułek, wedle

Spisywanie formułek, wedle których mamy żyć niewiele różni się od barierek tworzących ścieżki dla zwierząt w rzeźni. Maszynista jadąc po torach ufa tym, którzy ustawiają mu zwrotnice. Mało kto zadaje sobie pytanie czym jest demagogia. Mógłbym tak porównywać w nieskończoność. Każdemu, kto szuka sensu życia i rozwoju duchowego przez kroczenie wytyczonymi ścieżkami życzę powodzenia.

Portret użytkownika ArtemidaMaat

Znalazłam ciekawą

Znalazłam ciekawą odpowiedź.

"Twoje „odbicie piłeczki” również jest żałosne. Odrzucenie jarzma religii, nie jest wyrazem zadufania w sobie, tylko aktem odwagi, swoistym „przebudzeniem”. Jest decyzją o wzięciu odpowiedzialności za własne życie, własne czyny. Jest oznaką wewnętrznej siły. Tylko słabi i niedojrzali potrzebują moralnego i duchowego, (użyję znów Twojego określenia) kagańca. Wskazówek jak żyć. Cóż, każdy ma prawo szukać i błądzić, ale smutne jest to, że większość ludzi utwierdza się w swoim błędzie przez całe życie i nigdy nie dojrzewa do odrzucenia bajek. Niektórym trudno jest żyć bez odpowiedzi na wszystkie pytania. Bez możliwości obwiniania siły wyższej. Wolą poukładać sobie świat wg mitów, niż sami wziąść swoje życie we własne ręce."

Z tej stronki;]
http://paranormalne.eu/forum/topic/7765-bg-w-naszych-gowach/page-3

Portret użytkownika ArtemidaMaat

Może czas się zapytać samego

Może czas się zapytać samego siebie, kim jestem, czego chcę, gdzie zdążam. Potrafisz odpowiedzieć na 1 z nich, bo ja na wszystkie. Czasami dzieje się w życiu u nas tyle, że nie zauważamy że coś już z nas ulatuje, a coś dostajemy. Poszukaj siebie, Bóg stworzył świat z pasji do życia, kto inny ją niszczy. Skoro On jest w tobie to czemu nie kreujesz, a może ty go niszczysz?? Ktoś mówi, moją pasją jest zbieranie znaczków, nie zbieranie znaczków jest zainteresowaniem, pasją jest ich projektowanie(takie słowo, ja robię). Idziesz na łatwiznę, czy sam się pofatygujesz. Pamiętaj Bogiem jest ten Jedyny, który mieszka w tobie i o ciebie wciąż walczy, a jak poprosisz Jego o cokolwiek to ci da (ludzi, sytuacje,niekiedy pod nos). Jeżeli ci ktoś powie że ty jesteś bogiem, to mu odpowiedz, Bóg nie choruje, nie starzeje się, jest tym czym niektórzy nazywają tęsknotą. Jeżeli to czujesz to idź do Niego.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Akurat skojarzyło mi się to z

Akurat skojarzyło mi się to z boską cząstką jaka w nas jest. Być może to tak zwane dziecko, które w sobie tłumimy to cały boski potencjał, ukryty w relacji rozsądek-intuicja. Te najpierwotniejsze cechy ludzkie, a zarazem stałe dla duszy. Tutaj link
Mnie już głowa puchnie od tych "jeśli chcesz to, to rób to, albo tamto". Żyję tu i teraz...

Portret użytkownika ArtemidaMaat

Dokładnie oto chodzi, nikt

Dokładnie oto chodzi, nikt ciebie nie zmusza do robienia czegokolwiek, sam decydujesz, sam działasz, możesz manifestować to w sobie w każdej sytuacji, która jest dobra. A kiedy i gdzie będziesz to robił, to twoja indywidualna sprawa. Pozdrawiam.

Portret użytkownika rexio

I przez tego hitlerka muszę

I przez tego hitlerka muszę się ukrywać z moim medalionem ze swastyką (jeden z najstarszych i najmocniejszych znaków prastarych słowian)  prawdopodobnie ktoś mu podpowiedział taki symbol aby na lata obrzydzić go światu i zdelegalizować bo tak się tego znaku boją

Portret użytkownika anon

lee masz racje  ja juz nie

lee masz racje  ja juz nie czytam wypocin bacy  polecam wam to samo omincie to  powaznie nic sie nie stanie   a co najlepsze bedziecie mieli lepszy humor 
baca jest jak negat  sieje tylko zament chaos  i nienawisc
 administracja powina z nim zrobic pozadek 
tak bardzo jestescie przebudzeni  i widzicie lepiej  
a tego nie zauwarzacie

Portret użytkownika jol

co to wogole za język?

co to wogole za język?

zanim zaczniesz krytykowac - poducz się nieco jezyka - bo z takim jezykiem jesteś kiepsko wiarygodny, najwidoczniej oswiecenie do niego wogole nie dotarło, zatem zycze ciezkiej pracy i powodzenia

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Można gdybać. Może

Witam. Można gdybać. Może dobre ufo nas chroni, ale kończy sie nam okres ochronny. Może dobrzy tylko obserwują, a zli dyrygują podświadomością władców byśmy nie mieli zbyt lekko. A może jesteśmy hodowani jak malamuty. Pobierają geny tych co są z natury inteligętni i łagodni by tworzyć nową cywilizacje na innej planecie, lub na Ziemi w przyszłości. Może wcześniejsza cywilizacja miała pełny kontakt z obcą cywilizacją i może okazało sie że to utopia. Ciekawostką jest to że miliony ludzi włącznie ze mną widziało NOL  a medialnie  temat ten spycha sie do kategori baśni w jakimś celu. Osobiście twierdzę że ludzkość jeszcze długo nie będzie miała technologi na poziomie ufo, ponieważ najpierw należy poznać i zrozumiec całkowicie świat kwantów , funkcjonowanie wszechświata i dopiero ta wiedza pozwoli według mnie na tworzenie pojazdów i urządzeń rodem z filmów sc-fi. Cała ta pantoflowa propaganda że kowboje mają super technologie przypomina raczej szkolne opowieści o dziewczynach ponoć rozwiązłych , które w rzeczywistości były dziewicami. Tak dla rozrywki proponuję zapoznać sie z ciekawą teorią uskoku skorupy ziemskiej. Pozdrawiam

Portret użytkownika Lee

Baca ty na każdym kroku

Baca ty na każdym kroku wyjeżdżasz z tmi Żydami, nie ma innych nacji na świeci, masz chorobliwie negatywne nastawinie, to jest fobia a z tego trzeba się leczyć. Nie samym Żydostwem człowiek żyje i zmień już płyte bo to jest nudne u Ciebie, niedługo gdzie tylko spojrzysz to Żyd, nawet u Ciebie w lodówce. Tak sobie na marginesie myślę może Ty jesteś Żydem, a najlepszą obroną jest atak i Ty robisz. Nie wiem czy jesteś niski, ale mały to na pewno.

Portret użytkownika SAH

Najgorsze to jest to że nie

Najgorsze to jest to że nie tylko UFO mogą wcisnąć jako prawdziwe , również mogą wcisnąć przyjście powtórne mesjasza a już co najgorsze mogą zrobić i już do tego robią sobie grunt od paru ładnych lat to ogłupiałe i wystraszone społeczeństwa wystraszyć szerzącą się pandemią jakiejś choroby i wmówić że kto nie przyjmie szczepionki to śmiertelnie się rozchoruje . Biorąc taką szczepionkę będzie nadzieja na przeżycie a to nic mylnego w niej dopiero będą wirusy które zarażą ludzi co w to uwierzyli i takim sposobem bez wojen i strat swój niecny plan o depopulacji naszej planety zrealizują . A UFO i Mesjasz to tylko będzie próba na ile ludzie są łatwo wierni . Oczywiście nie neguje istnienia prawdziwego UFO co odwiedza naszą planetę wierzę że tak się dzieje i w przyjście Mesjasza też bo w każdej religii świata jest o tym mowa ale jak mówię wierzę w te prawdziwe a nie produkowane na potrzeby NWO

Portret użytkownika Homo sapiens

"...Zjawiskiem UFO Arkadiusz

"...Zjawiskiem UFO Arkadiusz Miazga interesuje się od dziecka. Na początku było to głównie zbieranie wycinków z gazet lub lektura książek. Do polskiej ufologii trafił po 1996 roku. Działał w kilku organizacjach, a od 2005 roku jest niezależnym badaczem, który skupił się na zbieraniu i analizowaniu doniesień o niezidentyfikowanych obiektach latających z terenu Podkarpacia.
– Zajmuję się nie tylko obserwacją nieba – mówi Arkadiusz Miazga. – W ciągu ponad szesnastu lat wielokrotnie dokumentowałem obserwacje UFO również te bliskie, które są najcenniejsze w ufologii. W archiwaliach udało mi się „dokopać” do niezwykle interesujących relacji o obserwacjach UFO w okolicach Jarosławia w 1892 roku. Opisała je ówczesna prasa, a konkretnie „Kurier Przemyski”. Znalazłem też relacje z Rzeszowa z 1913 roku o świetlistych kulach. Wówczas uznano, że były to balony szpiegowskie. Takie wyjaśnienie wydawało się racjonalne. Co wcale nie oznacza, iż przekonujące. Skoro te obiekty latały zygzakami i oświetlały przestrzeń oraz ziemię snopami światła..."
 
Interesuje się oddziecka ! Zawsze powtarzam, że jeżeli ktoś się interesuje bardziej niż zwykli ludzie tym zjawiskiem to znaczy, że to ma związek z tą tajemnicą, i może być oznaką "porwania" ! Istoty te mogą wpływać na badaczy oraz są zainteresowani ich badaniami !
Ufolodzy są więc sami "zjawiskiem" ! Są podłączeni jakoś do tego fenomenu, lub bezpośrednio mają związek z tymi bytami lub są sterowani/obserwowani przez ufo istoty !
Zjawisko ufo pozostanie jeszcze długo tajemnicą dla większości z nas, możliwe że część z tych istot to byty stworzone przez Boga i mają zdolności duchowe o których nam się nie śni ! Ważnym pytaniem pozostaje pytanie czy jeżeli są to duchy, czy są one podzielone na te życzliwe ludzkości i te dla których ludzkość jest tylko nic nie znaczącym materiałem biologicznym...
Czy Biblijni Aniołowie są wyżej od tych istot ? Czy Aniołowie kontrolują te istoty ?
Łowcy UFO
http://www.4wymiar.pl/archiwum/861-lowcy-ufo.html
 


Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

czegoś nie rozumiem

czegoś nie rozumiem najpierw według Duffa obcy to ziemianie  a za chwilę pisze ze obcy są już na Ziemi. Według niego, no bo pracował w wywiadzie to wszystko wie, wojny nawet toczą się nad Antarktydą a tu nagle według Duffa chcą z obcymi najeźdźcami tworzyć rząd miedzyplanetarny.
Według mnie to naciągana historia ale podkreślę to jeszcze raz, to tylko według mojoj oceny.
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika ktosniestad

Juszka, Juszka podoba mi się

Juszka, Juszka podoba mi się jak próbujesz połączyć wiedzę , kt.nam wtłoczono w szkołach z wiedzą, kt.
będzie powszechniej znana za jakiś czas. Tylko Ci podpowiem: Nie zostawiaj pytań bez odpowiedzi, ale też nie zadowalaj się zwykłym "TO NIEMOŻLIWE". Stawiaj pytania cały czas. 
 

Strony

Skomentuj