Zdaniem byłego doradcy Pentagonu, UFO badają powierzchnię Ziemi, aby zmapować wszystkie planety we wszechświecie

Kategorie: 

Christopher Mellon - Źródło: Kadr z Youtube

Christopher Mellon, były doradca amerykańskiego wywiadu wojskowego, twierdzi, że tysiące identycznych obserwacji UFO na całym świecie wskazuje na to, że statki obcych są na misji zwiadowczej  i być może tworzą mapę powierzchni Ziemi, aby stworzyć mapę wszechświata w stylu Google Map.

 

Mellon, który był zastępcą sekretarza obrony USA ds. Wywiadu pod rządami prezydentów Billa Clintona i George'a W. Busha, ogłosił swoje szokujące oświadczenie w nowym telewizyjnym filmie dokumentalnym, który zostanie wyemitowany w przyszłym miesiącu w Wielkiej Brytanii.

 

Mellon nie sądzi, że UFO pochodzą z Ziemi i ma nadzieję, że w końcu możemy poczynić postępy w ustalaniu, gdzie mogą się pojawiać i jak działają. Były pracownik Pentagonu podkreśla, że ​​jeśli te UFO nie są z naszej planety to mamy się czym martwić. Uważa, że ​​mogą stworzyć nowe zagrożenie dla bezpieczeństwa. Oficjalne badania ujawniły wiele masywnych obiektów w kształcie trójkąta równobocznego ze światłami na każdym rogu, które wydają się być zdolne do powolnego dryfowania i odlatywania z niesamowitą prędkością.

Te trójkątne UFO zostały zauważone w ponad 50 amerykańskich instalacjach wojskowych, w tym w bazie Scott Air Force w Illinois, która jest strategicznym centrum dowodzenia. Jednak zaawansowany technologicznie sprzęt bazy nie był w stanie nawet wykryć pojawienia się UFO. Mellon powiedział, że ten typ samolotu nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek zaawansowanym samolotem naziemnym, takim jak bombowce stealth, a te UFO widywane są na całym świecie od ponad 40 lat. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ascendant_149

Kanał Focus wyświetla serie

Kanał Focus wyświetla serie odcinków pt. "Starożytni Kosmici" - jeśli obejrzeć z Serii 9, odcinek 9 - to wszelkie próby przedstawiania powyższego tematu w nowym świetle stają się bezsensowne. Wiadomo, że Egipt był/jest ich siedzibą, a zostało to już powiedziane w Piśmie Św. -> patrz opowieść o 7 plagach egipskich - a skoro Trócja Św. jest tylko jedna, to w takim razie kim są "Oni" z 9/9 - czy faktycznie są tymi, za których się podają. Każde odejście człowieka od Boga kończy się koniecznością powrotu do Niego, chyba że wybór odejścia jest świadomy.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj